11 yanvar 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında qeydə alınmış namizədlərlə
müsahibələrin keçirilmə qrafiki və nəticələri

(23.10.2019)

Qeyd: Seçilmiş vəzifədən imtina etmək üçün müsahibə tarixindən 1 gün qabaq saat 23:59-dan gec olmayaraq qrafikdə
öz adınızı tıklayıb və açılan müraciət formasında vəzifənin qarşısında "İMTİNA" düyməsini sıxmaq lazımdır.


Gənclər və İdman Nazirliyi

Namizədin soyadı, adı və ata adıStruktur bölmənin adıVəzifənin adıTarixVaxtMüsahibə yeriYekun balVəzifəyə uyğunluqVəzifəyə təyinatQeyd
1MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201810:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
2XƏLİLOV ELMİN CABBARBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201810:45DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
3İBİŞOV AZƏR SƏFƏRBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201811:30DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
4MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANLənkəran şəhər Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201812:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
5MƏMMƏD KAMRAN BÖYÜKKİŞİBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201815:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №112.7uyğun deyil
6SADIQOV ÇİNGİZ ƏLİQİSMƏTBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)22.02.201816:30DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
7VERDİYEVA RƏNA RAFİQBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201810:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
8YUSUBOV HÜSEYN YUSİFBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201810:45DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
9MƏMMƏDOV ELŞAD FAZİLBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201811:30DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
10QULİYEV PÜNHAN İLHAMBiləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201812:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
11ABBASZADƏ ORXAN MÜŞTƏBALerik rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201814:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №118.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
12ALIŞLI ƏLİ OKTAYLerik rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201815:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №114.3uyğun deyil
13BABAZADƏ TAMERLAN ŞÖYÜBLerik rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)23.02.201815:45DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
14ABDULLAZADƏ İSMAYIL AKİFGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201810:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №115uyğun deyil
15XƏLİLOV ELMİN CABBARGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
16MƏHƏRRƏMOV EŞQİN QABİLGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201811:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
17MƏMMƏDOV OKTAY İLHAMGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)-imtina edib
18MURADOVA NURANƏ ELBƏKGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201814:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
19RƏHİMOVA ÜLVİYYƏ VİDADİGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201815:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №118uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
20VERDİYEV CƏFƏR NÜSRƏTGoranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201815:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №118.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
21MURADOVA NURANƏ ELBƏKNaftalan şəhər Gənclər və İdman İdarəsiməsləhətçi - mühasib-imtina edib
22RÜSTƏMLİ GÜLÜ HÜSEYNTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201812:15DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
23ƏLİYEVA SƏKİNƏ ŞAHİNTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201814:15DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №113.7uyğun deyil
24QULİYEV PÜNHAN İLHAMTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201815:00DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
25QURBANZADƏ ORXAN ELMANTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201815:45DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
26ORUCOVA TÜRKAN TELMANTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)27.02.201817:15DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №113uyğun deyil
27MƏMMƏDOV ELŞAD FAZİLTovuz rayon Gənclər və İdman İdarəsiməsləhətçi - mühasib28.02.201810:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
28NAMAZOV EMİN CAVANŞİRTovuz rayon Gənclər və İdman İdarəsiməsləhətçi - mühasib-imtina edib
29VƏLİYEV İLYAS İLYASTovuz rayon Gənclər və İdman İdarəsiməsləhətçi - mühasib-imtina edib
30MƏMMƏDLİ ƏZİZ SADİQTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)28.02.201810:00DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №112.7uyğun deyil
31MİRZƏYEV ELGÜN FİKRƏTTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)-imtina edib
32MİRZƏYEV ELGÜN FİKRƏTBərdə rayon Gənclər və İdman İdarəsibaş məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)28.02.201811:30DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
33İBADOV ORXANPAŞA HAQVERDİLaçın rayon Gənclər və İdman İdarəsibaş məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)28.02.201812:15DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №117.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
34VERDİYEVA RƏNA RAFİQTərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)28.02.201814:15DİM, Bərdə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
35ABDULLAYEVA AYSEL SƏYƏVUŞBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi13.03.201811:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
36BALAKİŞİYEVA ELŞANƏ ELMANBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi13.03.201812:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №113uyğun deyil
37DADAYEVA NƏRMİN RİZVANBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi13.03.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №118uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
38ƏSƏDOVA PƏRVANƏ NADİRBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi13.03.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №117uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
39HACIYEVA BƏSİRƏ MƏZAHİRBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi13.03.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №117.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
40İSMAYILZADƏ GÜNEL ZAKİRBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi-imtina edib
41MURADOVA TÜRKAN SƏDRƏDDİNBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi14.03.201810:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
42RƏHİMZADƏ RƏNA ƏFQANBeynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi-imtina edib