26 yanvar 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında qeydə alınmış namizədlərlə
müsahibələrin keçirilmə qrafiki və nəticələri

(14.10.2019)

Qeyd: Seçilmiş vəzifədən imtina etmək üçün müsahibə tarixindən 1 gün qabaq saat 23:59-dan gec olmayaraq qrafikdə
öz adınızı tıklayıb və açılan müraciət formasında vəzifənin qarşısında "İMTİNA" düyməsini sıxmaq lazımdır.


Təhsil Nazirliyi

Namizədin soyadı, adı və ata adıStruktur bölmənin adıVəzifənin adıTarixVaxtMüsahibə yeriYekun balVəzifəyə uyğunluqVəzifəyə təyinatQeyd
1MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANBiləsuvar rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201810:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
2MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANCəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201810:45DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
3MUSAYEV SAMİQ MAHMUDCəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib07.03.201811:30DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №113uyğun deyil
4MEHDİYEV MƏHƏMMƏD MÜRŞÜDCəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi07.03.201812:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №113.7uyğun deyil
5ƏZİMOV ORXAN RASİMCəlilabad rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201814:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №118uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
6MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANCəlilabad rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201815:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
7RƏCƏBLİ ALTUN MEHMANLerik rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201815:45DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №116.7uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
8ALIŞLI ƏLİ OKTAYMasallı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201816:30DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
9ALIŞLI ƏLİ OKTAYMasallı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi07.03.201817:15DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
10SADIQOV ÜZEYİR HƏSƏNAĞAMasallı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi07.03.201818:00DİM, Lənkəran regional bölmə, Müsahibə otağı №116.7uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
11XAMIYEV RZA RAMİZGədəbəy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
12ABDULLAYEV NAİL NAMİQGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
13BAYRAMOVA RƏQSANƏ DƏRKANGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201811:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
14NƏCƏFOV NİCAT ELŞADGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201812:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
15KAZIMOVA AYŞƏN ETİBARGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201814:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
16NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201815:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №114.7uyğun deyil
17HÜSEYNLİ COŞQUN SADAYGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi09.03.201815:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №112.3uyğun deyil
18XAMIYEV RZA RAMİZGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
19MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQANAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
20ƏLİZADƏ NİGAR SİYASƏTSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
21MÜSEYİBOVA ALİDƏ SAMƏDDİNAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
22İSAZADƏ TALEH RAQİFAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201812:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №712uyğun deyil
23BAYRAMOVA QARAGÖZ MƏHƏMMƏDƏLİAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12.03.201814:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №712uyğun deyil
24ATAKİŞİYEVA AYŞƏN ƏDALƏTAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12.03.201815:00DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №714.7uyğun deyil
25BAYRAMOVA QARAGÖZ MƏHƏMMƏDƏLİAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201815:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №712uyğun deyil
26ATAKİŞİYEVA AYŞƏN ƏDALƏTAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201816:30DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №716uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
27MƏMMƏDOVA ZÜLFİYYƏ NAZİMGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201810:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №112.7uyğun deyil
28NƏCƏFOV ŞAHƏDDİN MƏNSURGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
29MƏMMƏDTAĞIYEV ELMİN MƏMMƏDTAĞIGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201811:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
30NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
31KAZIMOVA AYŞƏN ETİBARGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi12.03.201814:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
32NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi12.03.201815:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №114.7uyğun deyil
33HÜSEYNLİ COŞQUN SADAYGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi12.03.201815:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №112.7uyğun deyil
34XAMIYEV RZA RAMİZGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi12.03.201816:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
35İBADOVA SƏBİNƏ ƏFSƏRNeftçala rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201810:00DİM, Şirvan regional bölmə, Müsahibə otağı №113.3uyğun deyil
36MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANSaatlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201810:45DİM, Şirvan regional bölmə, Müsahibə otağı №113.3uyğun deyil
37MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANSaatlı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12.03.201811:30DİM, Şirvan regional bölmə, Müsahibə otağı №113.3uyğun deyil
38MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANSabirabad rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
39ƏSGƏRZADƏ HUMAY ELŞADSalyan rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201814:15DİM, Şirvan regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
40ƏLİYEV ŞAMİL MƏMMƏDSALEHŞirvan şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
41BƏHRƏMOV ORXAN HƏBİBŞirvan şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12.03.201815:45DİM, Şirvan regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
42MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQANAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
43MÜSEYİBOVA ALİDƏ SAMƏDDİNAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201810:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №712.3uyğun deyil
44İSAZADƏ TALEH RAQİFAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201811:30DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №710.3uyğun deyil
45MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201812:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
46BƏHRƏMOV ORXAN HƏBİBAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.03.201814:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
47MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.03.201815:00DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
48RƏSULZADƏ ƏRKİNAZ SARVANSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.03.201815:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №714uyğun deyil
49MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQANSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
50SAYILOV TURAL ƏLİGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi-imtina edib
51HACIYEVA AFAQ QABİLGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi13.03.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №112uyğun deyil
52MƏMMƏDOVA ZÜLFİYYƏ NAZİMGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi13.03.201811:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
53MƏMMƏDTAĞIYEV ELMİN MƏMMƏDTAĞIGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi13.03.201812:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №115.7uyğun deyil
54HÜSEYNLİ COŞQUN SADAYKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201814:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №113.7uyğun deyil
55MƏMMƏDOV KAMİL TAHİRGoranboy rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib13.03.201815:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
56NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURGoranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
57SAYILOV TURAL ƏLİGoranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
58BAĞIROV CEYHUN QABİLGoranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201817:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №114uyğun deyil
59QAFULOV RONALD OKTAYŞəki şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201810:00Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №212uyğun deyil
60CƏBRAYILOV NOVRUZ ƏRZİMANGöyçay rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.03.201810:45Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №29.3uyğun deyil
61SƏFTƏROV MAYIL VAHİDİsmayıllı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.03.201811:30Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №216uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
62TALIBOV NAZİM MƏTLƏBFüzuli rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201812:15Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №2-iştirak etməyib
63HƏSƏNOV ƏDİL XIDIRLaçın rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201814:15Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №2-iştirak etməyib
64DURSUNOVA AYNUR NOVRUZQax rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13.03.201815:00Mingəçevir "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №216uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
65MƏMMƏDOV TURAL ETİBARSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi14.03.201810:00DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
66TALIBOV NAZİM MƏTLƏBAbşeron rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
67TALIBOV NAZİM MƏTLƏBQubadlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
68RƏCƏBLİ ALTUN MEHMANSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi14.03.201812:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
69ATAKİŞİYEVA AYŞƏN ƏDALƏTSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
70MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQANSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
71TALIBOV NAZİM MƏTLƏBSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14.03.201815:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №714uyğun deyil
72ƏLİZADƏ NİGAR SİYASƏTSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
73MƏMMƏDTAĞIYEV ELMİN MƏMMƏDTAĞIKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14.03.201810:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
74MƏMMƏDOVA ZÜLFİYYƏ NAZİMGoranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14.03.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
75KAMALOV MƏFTUN İSMƏLİKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14.03.201811:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №116uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
76MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANGəncə şəhər Təhsil İdarəsiaparıcı məsləhətçi14.03.201812:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
77MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMANGəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi14.03.201814:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №112.3uyğun deyil
78XAMIYEV RZA RAMİZKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
79SAYILOV TURAL ƏLİKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
80MƏMMƏDOVA ZÜLFİYYƏ NAZİMKəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14.03.201816:30DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
81NURULLAYEV ƏHMƏD EYNULLAQuba rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi14.03.201810:00Quba "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №113uyğun deyil
82VƏLİBƏYOVA LALƏ İLQARQuba rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi14.03.201810:45Quba "ASAN xidmət" mərkəzi, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
83ATAKİŞİYEVA AYŞƏN ƏDALƏTSumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
84SƏFTƏROV MAYIL VAHİDŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201810:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №713.7uyğun deyil
85MƏNSİMOVA FƏRİDƏ İLHAMŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201811:30DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №716uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
86MƏMMƏDOV RAHİM YASİMŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201812:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №714uyğun deyil
87SƏFTƏROV MAYIL VAHİDŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi15.03.201814:15DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №713.7uyğun deyil
88TALIBOV NAZİM MƏTLƏBŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi15.03.201815:00DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №714uyğun deyil
89HƏSƏNOV SƏFƏR NATİQŞuşa rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi15.03.201815:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
90TALIBOV NAZİM MƏTLƏBZəngilan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi15.03.201816:30DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
91BƏXTİYARLI GÜNAY SAHİBQazax rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201810:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №115uyğun deyil
92NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURSamux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
93HÜSEYNLİ COŞQUN SADAYSamux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201812:15DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
94SAYILOV TURAL ƏLİSamux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
95MƏMMƏDLİ EHTİBAR BAKİRSamux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201815:00DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №117.7uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
96MƏMMƏDTAĞIYEV ELMİN MƏMMƏDTAĞISamux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15.03.201815:45DİM, Gəncə regional bölmə, Müsahibə otağı №1-iştirak etməyib
97NİZAMİ ÜLVİYYƏ TEYMURŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
98RZAYEVA GÜLNARƏ VİLAYƏTZəngilan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi16.03.201810:00DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №716.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
99SƏMƏDZADƏ GÜNEL İLHAMZəngilan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi16.03.201810:45DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №713.3uyğun deyil
100MƏNSİMOVA FƏRİDƏ İLHAMZəngilan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi16.03.201811:30DİM, Asiya ofisi, Müsahibə otağı №7-iştirak etməyib
101XAMIYEV RZA RAMİZŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
102SAYILOV TURAL ƏLİŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
103MƏMMƏDLİ EHTİBAR BAKİRŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi-imtina edib
104XAMIYEV RZA RAMİZŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
105SAYILOV TURAL ƏLİŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
106MƏMMƏDLİ EHTİBAR BAKİRŞəmkir rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib
107MƏMMƏDLİ EHTİBAR BAKİRTovuz rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi-imtina edib