17 sentyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında qeydə alınmış namizədlərlə
müsahibələrin keçirilmə qrafiki və nəticələri

(22.10.2019)

Qeyd: Seçilmiş vəzifədən imtina etmək üçün müsahibə tarixindən 1 gün qabaq saat 23:59-dan gec olmayaraq qrafikdə
öz adınızı tıklayıb və açılan müraciət formasında vəzifənin qarşısında "İMTİNA" düyməsini sıxmaq lazımdır.


Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Namizədin soyadı, adı və ata adıStruktur bölmənin adıVəzifənin adıTarixVaxtMüsahibə yeriYekun balVəzifəyə uyğunluqVəzifəyə təyinatQeyd
1QULİYEVA SEVİNC İBRAHİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
2XƏLİLOV MƏHƏMMƏD İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
3ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
4CAMIYEVA ÇİNARƏ FASEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
5MƏMMƏDZADƏ XƏYAL ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
6MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
7ALLAHVERDİYEVA AYSEL İFTİXARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
8NƏBİZADƏ ARZU FAMİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513uyğun deyil
9BAYRAMOV ANAR TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
10CAVADOVA HEYRAN ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513uyğun deyil
11İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
12EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
13BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
14MƏMMƏDOVA PƏRİ TARYELKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
15UMUDOVA İLAHƏ ZAHİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
16MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi12.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
17ƏHMƏDOV ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513uyğun deyil
18SADIQOV YAŞAR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
19ƏŞRƏFOV RÖVŞƏN ARİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
20ƏLİYEVA VÜSALƏ AĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
21HƏSƏNLİ LALƏ RASİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi12.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
22QULİYEVA NİGAR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
23HÜSEYNZADƏ ŞƏBNƏM AZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
24QARAYEV NURLAN ƏLYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi12.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
25ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi13.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №415.3uyğun deyil
26ƏHMƏDOV SƏXAVƏT ORUCKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
27CƏBRAYILLI SƏİD DAŞQINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi13.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
28ƏLİZADƏ TÜKƏZBAN SABİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi13.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.7uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
29SÜLEYMANOVA ŞƏBNƏM VİDADİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
30ŞAHMARLI FƏRİD RUSLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi13.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
31ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
32NƏBİYEV RAUF İSAXKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi13.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
33QULİYEVA NİGAR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
34QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi13.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
35YUNUSOV RÖYAL RƏSULKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
36HACIYEVA NƏRMİN NURƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
37MURADOVA AYTƏN NEMƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
38İDRİSOV ÜLVİ KAMRANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
39QƏDİROV SƏDDAM HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi13.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414.7uyğun deyil
40İSMAYILOVA ÇİNARƏ VAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi13.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
41ABDULLAYEV ƏZİZ MUSTAFAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
42ƏLƏKBƏRLİ FİDAN XALIQVERDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi13.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314.3uyğun deyil
43QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
44RÜSTƏMOVA ƏMİNƏ PÜNHANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
45BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi13.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
46HACIYEVA FİDAN HƏSƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
47KAZIMOV QƏZƏNFƏR QİNYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi13.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312uyğun deyil
48ƏZİZOV CAVİDAN CAMALƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
49MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
50KƏRİMLİ PƏRVİN QABİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi13.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
51ALLAHVERDİYEVA AYSEL İFTİXARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
52MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi13.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
53MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
54RÜSTƏMOV SALEH TELMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
55BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
56MİKAYILOVA TAMELLA AZƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №514uyğun deyil
57UMUDOVA İLAHƏ ZAHİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
58QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
59MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
60MURADOV YUSİF MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
61YUNUSOV RÖYAL RƏSULKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
62ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.7uyğun deyil
63BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
64AĞAYEV SAMİR İSRAFİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
65MƏHƏRRƏMLİ ELVİN MUSAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
66MƏMMƏDOVA AYŞƏN MÜRVƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
67HƏSƏNLİ LALƏ RASİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
68HÜSEYNLİ AYSEL BAHADURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №517.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
69ƏFLATUNOV XALİD RƏFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurAnaloji vakant vəzifəyə təyin olunub
70FƏRZİYEV ELVİN ABASAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
71MİRZƏZADƏ ŞƏBNƏM ÇİNGİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
72ƏHMƏDOV SƏXAVƏT ORUCKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
73SÜLEYMANOVA ŞƏBNƏM VİDADİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
74HÜSEYNOVA NİLUFƏR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
75ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi-imtina edib
76KƏRİMOV ZİYA NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
77ƏLİZADƏ TÜKƏZBAN SABİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
78QULİYEVA NİGAR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
79MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi14.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
80HÜSEYNLİ JALƏ ŞAHİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
81ƏLİYEV EMİL ƏBÜLFƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
82MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi14.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
83NƏSİBOVA MƏLTƏM MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
84ŞAHVƏLƏDOVA LAMİƏ MÖHÜBƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi14.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
85HACIZADƏ MİR AZAD AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.7uyğun deyil
86HƏBİBZADƏ ƏLİ XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi15.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312.3uyğun deyil
87YUNUSOV RÖYAL RƏSULKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
88BABAŞOVA ZİNƏT MƏHƏMMƏDƏLİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi15.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
89MƏHƏRRƏMOVA FƏRİDƏ ZAHİDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
90MAHMUDZADƏ VƏFA YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
91HƏSƏNOVA AYGÜN RƏFAELKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
92İSAZADƏ TALEH RAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
93ƏLƏKBƏRLİ FİDAN XALIQVERDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi15.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
94KAZIMOV QƏZƏNFƏR QİNYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi15.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
95ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
96ŞAHMARLI FƏRİD RUSLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
97SÜLEYMANZADƏ ORXAN AFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №319uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
98ƏZİZOV CAVİDAN CAMALƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
99ŞAMXAYZADƏ RÖYAL XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
100EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
101MOĞULKOÇ DİLŞAD ELŞADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
102MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
103HƏBİBZADƏ ƏLİ XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
104ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
105ƏLİYEVA NİLUFƏR RÖVŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
106ORUCOVA JALƏ SEYLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
107BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
108HACIYEVA NƏRMİN NURƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
109İSAYEV VÜSAL NURUŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi15.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
110HÜSEYNLİ ORXAN SAHİBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
111RÜSTƏMLİ GÜLÜ HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
112QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Cəbrayıl rayonubaş məsləhətçi-imtina edib
113MURADOV SAMİR ASİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
114ƏLƏKBƏROV HÜSEYN AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
115ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
116ADIGÖZƏLOV RUSLAN TAHİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312uyğun deyil
117MİRİYEV KAMRAN MEHDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414.7uyğun deyil
118HƏSƏNOVA AYNUR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
119BABAYEVA MEHRANƏ ƏZİZAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
120ƏMRAHOVA XƏYALƏ ƏLƏMŞAHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
121POLADOVA AYSEL İDRİSKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
122ALLAHYARLI GÜLNAR YAQUBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №214uyğun deyil
123MİRZƏYEV İSLAM MƏHYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313uyğun deyil
124BAĞIROV SÜLEYMAN İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
125HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
126ƏLƏSGƏRLİ MƏHƏMMƏD BAXIŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
127HACIYEV CABİR AĞAKƏRİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №318uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
128BAKİRLİ AYSEL QURBANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
129HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
130ƏHMƏDOV ELVİN AĞASƏMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №311.7uyğun deyil
131ORUCOV İLKİN ELÇİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
132BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
133MUSAZADƏ SAHİLƏ NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
134SALEHOV HÜSEYN ASLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №210uyğun deyil
135HACIYEV MƏHƏMMƏD MƏMMƏDAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313uyğun deyil
136YUSİFOVA AYSEL SƏFƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
137MEHTİYEVA TÜRKAN FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
138RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №2-iştirak etməyib
139ALLAHVERDİYEVA ÜLVİYYƏ MEHRACKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
140ƏKBƏRLİ ŞAHMAR AĞAZALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №213.3uyğun deyil
141İBRAHİMOV ORXAN SAYADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
142HÜSEYNOV TALEH NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
143QULİYEV NİHAD ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
144ƏLƏKBƏRLİ FİDAN XALIQVERDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi16.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
145AĞAYEVA NƏZRİN KAMALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
146SƏLİMBƏYLİ AYLA RƏFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
147HÜSEYNOV TURAL ŞAİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
148MOĞULKOÇ DİLŞAD ELŞADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
149İBRAHİMLİ PƏNAH MƏNSURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
150İSMAYILBƏYLİ NURANƏ FARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
151MƏMMƏDOV ELÇİN RZAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
152HƏSƏNLİ BAĞDAGÜL SƏLAHƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.7uyğun deyil
153CABBARLI LALƏ ŞİRZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.3uyğun deyil
154MƏMİYEVA LALƏ NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
155SƏMİDOVA LUMU QADİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
156HƏMİDZADƏ RƏQSANƏ HƏMİDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
157MEHRƏLİYEV ƏDALƏT MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314.7uyğun deyil
158QULİYEVA ÜLVİYYƏ RƏFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
159AĞCAYEV AQŞİN DAŞQINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №48uyğun deyil
160QURBANOVA AYNUR QURBANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
161MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
162MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
163ƏHMƏDOV ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi19.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
164İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
165MAHMUDOVA TACİRƏ İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №417uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
166ƏLİYEV AZƏR MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
167ŞİXƏMMƏDOV ELGÜN ƏMİRAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
168HACIYEVA NƏRMİN NURƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
169NƏBİZADƏ ARZU FAMİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi19.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.7uyğun deyil
170ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi19.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
171HÜSEYNZADƏ ŞƏBNƏM AZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
172ƏLİYEV TURAN FƏRHADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi-imtina edib
173MEHDİYEVA MƏDİNƏ FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi19.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
174SÜLEYMANOVA ŞƏBNƏM VİDADİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
175HÜSEYNLİ UĞUR NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi20.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312uyğun deyil
176ŞAMXAYZADƏ RÖYAL XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
177İBRAHİMOV ORXAN SAYADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
178QOCAYEVA AYNUR RÖVŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №518uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
179NOVRUZOVA FLORA SUCƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
180CƏLİLLİ RÜFƏT ZİYADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
181QULİYEVA NİGAR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
182ƏMİRLİ FATMA VAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
183QƏHRƏMANLI HÜSEYN NİZAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
184KƏRİMLİ VÜQAR ELMARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
185RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
186SALEHOV HÜSEYN ASLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
187QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
188BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №318uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
189ALLAHYARLI GÜLNAR YAQUBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
190BAKİRLİ AYSEL QURBANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
191BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
192KƏRİMOV ZİYA NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
193ƏLİYEV EMİL ƏBÜLFƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
194MURADOV YUSİF MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
195AĞAYEV SAMİR İSRAFİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
196EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
197HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513uyğun deyil
198BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
199MURADOVA AYTƏN NEMƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
200HÜSEYNLİ AYSEL BAHADURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi20.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
201HÜSEYNLİ JALƏ ŞAHİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
202MƏMMƏDOV İSMAYIL FİKRƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
203RÜSTƏMLİ GÜLÜ HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
204HƏSƏNOVA AYNUR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
205ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
206İSMAYILOVA FATMA FƏXRƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
207MİRİYEV KAMRAN MEHDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313uyğun deyil
208İBRAHİMOVA AYTƏKİN BƏYBALAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
209ŞAHVƏLƏDOVA LAMİƏ MÖHÜBƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
210İSAZADƏ TALEH RAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
211ƏHMƏDOV SƏRVƏR ARİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №418uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
212POLADOVA AYSEL İDRİSKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
213ƏLƏSGƏRLİ MƏHƏMMƏD BAXIŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
214HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
215MİRZƏYEV İSLAM MƏHYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
216ŞAHMARLI FƏRİD RUSLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
217ƏHMƏDOV ELVİN AĞASƏMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
218RZA XAQAN FUADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
219ƏKBƏRLİ ŞAHMAR AĞAZALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
220HÜSEYNLİ UĞUR NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
221HACIYEV MƏHƏMMƏD MƏMMƏDAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
222SƏYYADLI NİGAR ELŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
223ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
224İSAYEV VÜSAL NURUŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
225HÜSEYNOV TALEH NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
226SƏMİDOVA LUMU QADİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313uyğun deyil
227MEHRƏLİYEV ƏDALƏT MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
228QULİYEV NİHAD ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
229PİRİYEVA GÜNEL AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516.7uyğundurAnaloji vakant vəzifəyə təyin olunub
230HÜSEYNLİ ORXAN SAHİBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
231ƏLİYEV AZƏR MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
232MEHDİYEVA MƏDİNƏ FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi21.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
233ƏLƏKBƏROV HÜSEYN AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
234QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
235HÜSEYNOV TURAL ŞAİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi22.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
236CABBARLI LALƏ ŞİRZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi22.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312.7uyğun deyil
237AĞCAYEV AQŞİN DAŞQINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi22.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
238MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
239ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi22.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
240İBRAHİMLİ PƏNAH MƏNSURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi22.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
241HƏMİDZADƏ RƏQSANƏ HƏMİDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Suraxanı rayonuməsləhətçi-imtina edib
242İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
243NURİYEVA ƏMİNƏ AYAZƏLİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
244BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
245AĞAYEV SAMİR İSRAFİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
246MƏMMƏDOVA FƏRİDƏ MƏMMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
247ƏHMƏDOV ELVİN AĞASƏMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
248MEHRƏLİYEV ƏDALƏT MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
249HÜSEYNLİ AYSEL BAHADURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
250ALLAHYARLI GÜLNAR YAQUBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
251AĞCAYEV AQŞİN DAŞQINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
252BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
253NƏBİZADƏ ARZU FAMİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi23.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №514uyğun deyil
254QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
255ŞAHMARLI FƏRİD RUSLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413uyğun deyil
256MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
257MİRİYEV KAMRAN MEHDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413uyğun deyil
258ŞAMXAYZADƏ RÖYAL XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
259EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
260İBRAHİMLİ PƏNAH MƏNSURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №59uyğun deyil
261İSAZADƏ TALEH RAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413uyğun deyil
262NOVRUZOV EYVAZ FƏYYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
263BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
264SƏYYADLI NİGAR ELŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
265ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
266İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi23.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
267MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi23.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
268ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
269HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
270RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi23.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
271HÜSEYNLİ ORXAN SAHİBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
272XƏLİLOV MƏHƏMMƏD İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
273HÜSEYNOV TALEH NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
274ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Pirallahı rayonuməsləhətçi-imtina edib
275ƏLİYEV ƏLƏDDİN ETİBARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
276ALIYEVA GÜNAY ƏDALƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
277ABDULLAYEV ƏZİZ MUSTAFAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
278MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
279MİRZƏZADƏ ŞƏBNƏM ÇİNGİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
280CAVADOVA HEYRAN ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
281BAYRAMOVA GÜNAY AYDINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
282ƏHMƏDOV ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
283KƏRİMOV ZİYA NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
284ƏLİYEV EMİL ƏBÜLFƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
285BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
286ƏLİYEVA VÜSALƏ AĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312uyğun deyil
287HÜSEYNZADƏ ŞƏBNƏM AZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
288MİKAYILOVA TAMELLA AZƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
289KƏRİMLİ PƏRVİN QABİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
290NOVRUZOVA FLORA SUCƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
291İSMAYILOV İBRAHİM NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
292MURADOV YUSİF MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
293MEHDİYEVA MƏDİNƏ FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
294QULİYEVA NİGAR MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
295RZAZADƏ GÜNEL ELŞADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412uyğun deyil
296QƏHRƏMANLI HÜSEYN NİZAMƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
297ƏLİYEVA NİGAR ANARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
298AĞAYEV SAMİR İSRAFİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
299ALLAHVERDİYEVA AYSEL İFTİXARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
300TALIBLI TOĞRUL YASƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
301XIDIRZADƏ ORXAN VAHİDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.3uyğun deyil
302QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
303HƏSƏNOVA AYGÜN RƏFAELKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
304HÜSEYNLİ AYSEL BAHADURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi26.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
305QAFARLI ƏDALƏT İNQİLABKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
306ALLAHYARLI GÜLNAR YAQUBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
307BAKİRLİ AYSEL QURBANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
308BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
309ŞAMXAYZADƏ RÖYAL XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
310MURADOV SAMİR ASİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
311RÜSTƏMLİ GÜLÜ HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №411uyğun deyil
312MURADOVA AYTƏN NEMƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
313MƏMMƏDOV İSMAYIL FİKRƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
314İSMAYILOVA FƏRİDƏ ZABİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
315HÜSÜZADƏ AYSEL ƏKBƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №311.3uyğun deyil
316HƏSƏNOVA AYNUR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
317HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
318KƏRİMLİ NƏRMİN DƏMİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
319ZEYNALZADƏ ƏLİ MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513.7uyğun deyil
320ZEYNALLI NƏRMİN TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
321EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
322HƏBİBZADƏ ƏLİ XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
323ABDULLAYEVA ƏSMƏR AĞABABAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
324QOCAYEVA AYNUR RÖVŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №415uyğun deyil
325RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
326ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
327KƏRİMLİ VÜQAR ELMARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
328ORUCOVA JALƏ SEYLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
329BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
330HÜSEYNLİ ORXAN SAHİBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.7uyğun deyil
331XƏLİLOV MAHMUD BƏYƏLİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
332ƏBİLLİ XƏYYAM GÜNDÜZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi27.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №59uyğun deyil
333SALEHOV HÜSEYN ASLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
334ƏMİRQULİYEVA SƏBİNƏ FƏRYADOVNAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
335POLADOVA AYSEL İDRİSKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
336PİRİYEVA GÜNEL AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
337SƏYYADLI NİGAR ELŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
338RƏCƏBOVA AYNUR MOVLAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
339ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
340MİRZƏYEV İSLAM MƏHYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312uyğun deyil
341HACIYEV CABİR AĞAKƏRİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №320uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından iddia etdiyi vəzifəyə təyin olunub
342QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
343ƏZİZOV CAVİDAN CAMALƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
344HACIYEV MƏHƏMMƏD MƏMMƏDAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
345ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
346ABDULLAYEV VURĞUN ABDULLAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısından digər vəzifəyə təyin olunub
347ƏVƏZOVA LALƏ RAMİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
348RZA XAQAN FUADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
349ŞAHVƏLƏDOVA LAMİƏ MÖHÜBƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.3uyğun deyil
350BAYRAMOV TAPDIQ MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №513.7uyğun deyil
351KAZIMOV PƏRVİN NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №515uyğun deyil
352İSAZADƏ TALEH RAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413.7uyğun deyil
353MİRİYEV KAMRAN MEHDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
354İSAYEV VÜSAL NURUŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №514uyğun deyil
355HÜSEYNOV TALEH NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
356CƏFƏRLİ GÜLŞƏN ELŞƏNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
357HÜSEYNOVA İRADƏ SALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №514uyğun deyil
358ŞAHMARLI FƏRİD RUSLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.7uyğun deyil
359ƏHMƏDOV ELVİN AĞASƏMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
360ƏLƏKBƏROV HÜSEYN AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516.7uyğundurAnaloji vakant vəzifəyə təyin olunub
361İSMAYILOVA FATMA FƏXRƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №116uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
362QULİYEV NİHAD ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
363BALAKİŞİYEVA RAMİLƏ HİKMƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
364HƏSƏNOV RƏŞAD MUSAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi28.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
365YUSİFLİ ALMAZ MƏHƏRRƏMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
366HÜSEYNLİ UĞUR NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
367MEHRƏLİYEV ƏDALƏT MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
368HACIYEVA NƏRMİN NURƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
369SÜLEYMANLI LALƏ SÜLEYMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
370BAĞIROV SÜLEYMAN İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
371AĞAYEVA NƏZRİN KAMALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
372MƏMMƏDOV RAHİM YASİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №417uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
373CƏFƏROVA GÜLAY MÜŞFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
374ƏLİYEV AZƏR MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
375SƏLİMBƏYLİ AYLA RƏFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
376İBRAHİMLİ PƏNAH MƏNSURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
377İSMAYILBƏYLİ NURANƏ FARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
378ƏLƏSGƏRLİ MƏHƏMMƏD BAXIŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
379HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
380HÜSEYNOV TURAL ŞAİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
381KAZIMOVA AYTƏN TELMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317.7uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
382ORUCOV İLKİN ELÇİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
383MƏMİYEVA LALƏ NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
384ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi29.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
385MƏHƏRRƏMLİ ELVİN MUSAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
386MEHTİYEVA TÜRKAN FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313uyğun deyil
387ALLAHVERDİYEVA ÜLVİYYƏ MEHRACKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
388AĞCAYEV AQŞİN DAŞQINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
389MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi-imtina edib
390XƏLİLOV MƏHƏMMƏD İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
391MÜRSƏLİYEV TURAL MURADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
392ƏKBƏRLİ ŞAHMAR AĞAZALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi29.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312.3uyğun deyil
393İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
394HÜSEYNLİ JALƏ ŞAHİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
395HƏBİBZADƏ ƏLİ XƏQANİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.7uyğun deyil
396İBRAHİMOV ORXAN SAYADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
397HÜSEYNLİ AYSEL BAHADURKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
398HÜSEYNOVA NÜŞABƏ XƏLFƏQULUKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №417uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
399QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
400NƏSİBLİ İLQAR FAZİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №213.3uyğun deyil
401ƏHMƏDOV ARZU İLQARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
402SALEHOV HÜSEYN ASLANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
403BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
404TALIBLI TOĞRUL YASƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
405MAHMUDZADƏ VƏFA YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
406CABBARLI LALƏ ŞİRZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Xətai rayonuməsləhətçi30.11.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №214uyğun deyil
407HƏSƏNOVA AYGÜN RƏFAELKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
408MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
409YUSİFOVA AYSEL SƏFƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
410MAHMUDLU PƏRVANƏ İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
411NƏBİZADƏ ARZU FAMİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
412HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №212uyğun deyil
413BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
414EMİNLİ NURANƏ XANLARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
415ƏLİZADƏ TÜKƏZBAN SABİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
416MƏMİŞOV ELÇİN YASƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №510.7uyğun deyil
417RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №517uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
418MİKAYILOVA TAMELLA AZƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314.3uyğun deyilNamizəd müsahibə nəticəsindən apellyasiya şikayəti vermişdir. APELLYASİYA KOMİSSİYASININ QƏRARI: Müsahibənin nəticəsi qüvvədə saxlanılsın
419AĞAYEV SAMİR İSRAFİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
420BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
421ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
422HACIYEV CABİR AĞAKƏRİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №217.7uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
423MURADOV SAMİR ASİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №413uyğun deyil
424MƏMMƏDOVA PƏRİ TARYELKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi30.11.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №313.7uyğun deyil
425BAYRAMOV TAPDIQ MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
426RƏHİMOV UMUD İDRİSKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
427ƏKBƏRLİ ŞAHMAR AĞAZALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №516uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
428İSAYEV VÜSAL NURUŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
429ƏLƏKBƏRLİ FİDAN XALIQVERDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
430POLADOVA AYSEL İDRİSKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
431HÜSEYNLİ ORXAN SAHİBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurAnaloji vakant vəzifəyə təyin olunub
432HÜSEYNLİ UĞUR NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №514.3uyğun deyil
433MOĞULKOÇ DİLŞAD ELŞADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №5-iştirak etməyib
434HÜSEYNOVA İRADƏ SALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
435QULİYEV NİHAD ƏNVƏRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
436QARAŞOV MƏHƏMMƏD TALEHKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
437ƏLƏKBƏROV HÜSEYN AKİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
438AĞAYEVA NƏZRİN KAMALKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
439MİRİYEV KAMRAN MEHDİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №416uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
440İSAZADƏ TALEH RAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
441MUSALI VÜSAL ƏYYUBKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №310uyğun deyil
442BAĞIROV SÜLEYMAN İSMAYILKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
443ƏLİYEV AZƏR MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
444ŞİXƏMMƏDOV ELGÜN ƏMİRAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
445HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİRKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №414uyğun deyil
446ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
447ƏHMƏDOV ELVİN AĞASƏMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №3-iştirak etməyib
448MEHTİYEVA TÜRKAN FİRUDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №4-iştirak etməyib
449HÜSEYNOV TURAL ŞAİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
450MƏMİYEVA LALƏ NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
451MEHRƏLİYEV ƏDALƏT MEHMANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512.3uyğun deyil
452QƏDİROV SƏDDAM HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi03.12.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №417uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
453ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
454HACIYEV MƏHƏMMƏD MƏMMƏDAĞAKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi04.12.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
455MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
456HÜSEYNZADƏ ŞƏBNƏM AZADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
457BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
458ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
459MƏMMƏDZADƏ XƏYAL ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi04.12.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
460HÜSEYNOV ELVİN MUXTARKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
461HƏMİDZADƏ RƏQSANƏ HƏMİDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Abşeron rayonuməsləhətçi-imtina edib
462BAYRAMOV ANAR TOFİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
463FƏTƏLİSOY AYTURAN FAMİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
464NƏCƏFLİ ŞƏHRİYAR ƏHMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi04.12.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
465MƏMMƏDOV XƏYAL AYDINKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
466MƏMMƏDLİ RAHİB GÖYÜŞKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi04.12.201811:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №312.7uyğun deyil
467BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi-imtina edib
468YUNUSOV RÖYAL RƏSULKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi-imtina edib
469MUSAZADƏ İQBAL FƏXRƏDDİNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
470ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi04.12.201812:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
471ƏLİYEV İLKİN NATİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
472BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
473ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi-imtina edib
474SADIQOV YAŞAR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi04.12.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
475BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi04.12.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №315.7uyğun deyil
476HƏSƏNƏLİYEVA AYNUR HÜSEYNKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
477ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
478MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Ağdam rayonuməsləhətçi-imtina edib
479ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
480ƏFLATUNOV XALİD RƏFAİLKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi04.12.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil
481ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi04.12.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №315.7uyğun deyil
482ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi-imtina edib
483MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuməsləhətçi-imtina edib
484MUSAYEV ƏFSUS QULUKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi04.12.201817:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
485TAĞIZADƏ ŞAHRUZ VAQİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
486BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
487HƏSƏNOV RAMİN MURADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi05.12.201809:40DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №512uyğun deyil
488AĞAZADƏ ETİQAD NAZİMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi05.12.201810:20DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №518.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
489YUNUSOV RÖYAL RƏSULKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
490ƏŞRƏFOV RÖVŞƏN ARİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
491ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi05.12.201811:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №316uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
492BAYRAMOV EMİN İLHAMKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi-imtina edib
493BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZANKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
494ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
495ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
496MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi-imtina edib
497ƏSGƏROV ELSEVƏR NİZAMİKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi-imtina edib
498ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi05.12.201814:15DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №517.3uyğundurEhtiyat kadrlar siyahısına daxil edilib
499SƏMƏDOV SƏNAN MÜŞVİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
500MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
501HƏSƏNLİ AYNUR CAVADKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
502BAYRAMOV TAPDIQ MÜBARİZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi05.12.201815:00DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №412.3uyğun deyil
503ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi-imtina edib
504MƏMMƏDOVA FƏRİDƏ MƏMMƏDKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
505MƏMMƏDOV NURLAN AYAZKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi-imtina edib
506ƏLİYEV TOĞRUL NAMİQKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi05.12.201815:45DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №317.3uyğundurİddia etdiyi vakant vəzifəyə təyin olunub
507ƏSGƏRLİ NURLAN ƏLÖVSƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Şamaxı rayonuməsləhətçi-imtina edib
508MƏMMƏDOV İSMAYIL FİKRƏTKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Füzuli rayonuməsləhətçi-imtina edib
509SADIQOV YAŞAR YUSİFKomitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Kəlbəcər rayonuməsləhətçi05.12.201816:30DİM, Gənclik ofisi, Müsahibə otağı №314uyğun deyil