8 fevral 2018-ci il tarixdə elan edilmiş
dövlət qulluğuna qəbul üçün müsabiqə üzrə müsahibə elanında
Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi üzrə vakant vəzifələr üzrə namizədlərin
ərizə qəbulu mərhələsi haqqında
M Ə L U M A T
(16.10.2019)

# Struktur bölmə Vəzifənin adı Vakansiya sayı Müraciət edənlərin sayı Müsabiqə vəziyyəti
1 1 saylı Ərazi üzrə Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş mühasib 1 0 0
2 4 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 2 2.00
3 5 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
4 5 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitirinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Quba r-nu üzrə II qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
5 5 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitirinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Xaçmaz r-nu üzrə III qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
6 5 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitirinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Şabran r-nu üzrə IV qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
7 7 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
8 8 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Kəlbəcər r-nu üzrə II qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
9 9 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Zaqatala r-nu üzrə II qrup aparıcı məsləhətçi 1 1 1.00
10 10 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 0 0
11 10 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş mühasib 1 1 1.00
12 11 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
13 12 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
14 12 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 0 0
15 12 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Tərtər r-nu üzrə III qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
16 13 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
17 13 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 0 0
18 13 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Daşkəsən r-rı üzrə I qrup aparıcı məsləhətçi 1 1 1.00
19 13 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Goranboy r-nu və Naftalan şəhəri üzrə IV qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
20 14 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 0 0
21 14 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş mühasib 1 0 0
22 15 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 0 0
23 15 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş mühasib 1 0 0
24 10 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru aparıcı məsləhətçi 1 6 6.00
25 11 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Ağsu r-nu üzrə II qrup aparıcı məsləhətçi 1 1 1.00
26 13 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Samux r-nu üzrə III qrup aparıcı məsləhətçi 1 1 1.00
27 1 saylı Ərazi üzrə Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Lerik r-nu üzrə II qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
28 2 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Qazax r-nu üzrə I qrup aparıcı məsləhətçi 1 0 0
29 Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Kartoqrafiya və poliqrafiya şöbəsi məsləhətçi 1 1 1.00
30 16 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlik baş məsləhətçi - hüquq üzrə 1 0 0
31 16 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, İnzibati ərazi üzrə 3-cü qrup (Siyəzən rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 0 0
32 17 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, İnzibati ərazi üzrə 1-ci qrup (Kürdəmir rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 0 0
33 17 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (Hacıqabul rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 0 0
34 17 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, İnzibati ərazi üzrə 3-cü qrup (Qobustan rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 0 0
35 14 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (Ağcabədi rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 2 2.00
36 3 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, İnzibati ərazi üzrə 3-cü qrup (Salyan rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 0 0
37 7 saylı ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (İmişli rayonu üzrə) aparıcı məsləhətçi 1 2 2.00
38 Ümumi şöbə, Məktublarla iş sektoru aparıcı məsləhətçi 1 21 21.00
39 Ekoloji təbliğat şöbəsi, İnformasiya təminatı və informasiya texnologiyaları sektoru aparıcı məsləhətçi 1 12 12.00
40 Dövlət Ekspertiza İdarəsi, Rəhbərlik aparıcı məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 1 37 37.00
41 Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, İnformasiya, modelləşdirmə, proqnozlaşdırma sektoru baş məsləhətçi 1 2 2.00
42 Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, Mikrobiologiya sektoru məsləhətçi 1 14 14.00
43 Su Hövzələrində Bioloji Resursların Artırılması və Mühafizəsi Departamenti, Su hövzələrində bioresursların artırılması sektoru aparıcı məsləhətçi 1 10 10.00
44 Ətraf Mühit üzrə Milli Monitorinq Departamenti, Rəhbərlik baş mühasib 1 1 1.00
45 Milli Hidrometeorologiya Departamenti, Rəhbərlik böyük məsləhətçi - hüquq üzrə 1 5 5.00