12 aprel 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.09.2018)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Büdcə şöbəsi, Yerli xərclərin icmallaşdırılması sektoruaparıcı məsləhətçi1. SADIXOV TEYYUB MƏHƏMMƏDƏLİ
2. MUSTAFAZADƏ NİCAT SADİQ
3. MƏMMƏDOV ELVİN İLQAR
4. ƏZİZOV RAMAL RƏSUL
5. YUSİFZADƏ ŞÖYÜB CAVANŞİR
6. NƏCƏFOV NİCAT TAĞI
7. RAMAZANOV ELVİN ELÇİN
8. MUXTAROVA SEVDA BALABƏY
9. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
10. NAĞIYEVA GÜNEL VALEH
2Maliyyə xidmətləri üzrə siyasət şöbəsi, Maliyyə təsisatlarının idarə edilməsində dövlətin iştirakının tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi11. ƏLİYEV ƏLƏSKƏR HƏMİD
12. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
13. AĞAYEV MİRKAMAL CƏLAL
3Sosial sahələrin maliyyəsi şöbəsi, Sosial sahələrdə büdcədənkənar fondların maliyyəsi sektoruməsləhətçi14. RƏHİMOV PƏRVİN NAZİM
15. ƏZİZOV RAMAL RƏSUL
16. ƏMİRƏLİYEV ELXAN MEHMAN
17. FƏTƏLİYEVA NƏRMİN RAUF
18. MUSTAFAZADƏ TURAL RAMİZ
19. MUXTAROVA SEVDA BALABƏY
20. RAMAZANOV ELVİN ELÇİN
21. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
22. RƏHİMLİ NİCAT SABİR
23. NAĞIYEVA GÜNEL VALEH
4Vergi siyasəti və gəlirlər şöbəsi, Vergi və gömrük siyasəti sektoruməsləhətçi24. ƏLİYEV ƏLİ SEYMUR
25. ƏSGƏROV RAUF RAFİQ
26. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
27. MƏMİŞOV EMİL ELÇİN
28. İMANOV ƏRZUMAN NOVRUZ
29. BƏDƏLOV SARI AZADİL
30. EYVAZ-ZADƏ ELMİR TAHİR
5Bakı Şəhəri üzrə Baş Maliyyə İdarəsi, Büdcə sektoruböyük məsləhətçi31. ƏLİZADƏ ŞƏRQİ MEHMAN
32. MURADOVA ELMİRA SƏFƏR
33. CAVADOVA LALƏ TƏRLAN
34. ADİLOVA AYTƏKİN HİKMƏT
35. ƏLİYEV MƏHƏMMƏD RAFİQ
36. İSAYEV CAVİD İLQAR
37. ALIYEVA GÜNAY ƏDALƏT
6Bakı Şəhəri üzrə Baş Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruböyük məsləhətçi - mühasib ekspert 38. SADIXOVA NƏRMİN NATİQ
39. GÖYÜŞOVA NƏRGİZ ÇİNGİZ
40. İSAYEV CAVİD İLQAR
41. ATAMOV HÜSÜ RASİM
42. YUSİFLİ AYTƏN GƏRAY
7Ağdam Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 43. İSGƏNDƏRLİ NİCAT ƏLİ
8Beyləqan Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruaparıcı məsləhətçi44. İSMAYILLI RAFİZ SƏDİ
45. ARANLI FUAD MƏHƏMMƏD
46. HƏSƏNLİ ELBRUS EHTİBAR
9Qax Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruaparıcı məsləhətçi47. HƏBİLOV MƏMMƏD ƏYYUB
48. MƏMMƏDOVA AFƏT CAVAD
49. HACIYEV NƏZİR NATİQ
50. İSGƏNDƏRLİ NİCAT ƏLİ
10Göygöl Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektoruaparıcı məsləhətçi - dövlət gəlirləri üzrə 51. ƏLİYEV ƏZİZ MUSA
52. KƏRİMOV KAMAL KAMANDAR
53. AĞAMƏMMƏDOVA İLAHƏ RAFİQ
54. NƏSİBOV ŞAHLAR MƏMMƏD
11Xocalı Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Şöbənin rəhbərliyiaparıcı məsləhətçi - büdcə proqnozu üzrə 55. MƏMMƏDLİ HÜSEYN NÜSRƏT
12Büdcə siyasəti və makroiqtisadi təhlil şöbəsi, Maliyyə-iqtisadi tədqiqatlar sektoruməsləhətçi56. ƏZİZOV RAMAL RƏSUL
57. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
58. EYVAZ-ZADƏ ELMİR TAHİR
13Büdcə siyasəti və makroiqtisadi təhlil şöbəsi, Statistika və təhlil sektoruməsləhətçi59. MƏMMƏDLİ BANUÇİÇƏK ELXAN
60. ƏMİRASLANOVA MƏRZİYƏ ŞÜKÜR
61. MƏMMƏDLİ AYNUR HƏSƏN
62. QARAYEVA ZƏHRA ŞAHİN
63. BAĞIŞOV CAHANGİR ARİF
14Hüquq şöbəsi, Normativ hüquqi təminat sektoruməsləhətçi64. KAZIMLI KÖNÜL RASİM


2. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Daşkəsən Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi1. RZAYEV ANAR AZƏR
2Füzuli Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi2. XƏLƏFOV VÜSAL ADIŞİRİN
3Oğuz Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Bitkiçilik sektoruböyük məsləhətçi3. YƏHYAYEV CAVİD SƏRVƏR
4Qax Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfatı sektoruböyük məsləhətçi - hüquqşünas 4. MEHDİYEVA AYNUR ƏLİHƏSƏN
5Şabran Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfatı sektorubaş məsləhətçi - mühasib 5. KAZIMOV MURAD FEYZULLA
6İsmayıllı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi - hüquqşünas 6. KƏRİMLİ AYGÜL ƏFQAN
7Kəlbəcər Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi7. ƏLƏSOV SULHƏDDİN QİYAS
8Şəmkir Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi8. ŞIXƏLİYEV ELŞƏN DİLQƏM
9Ağdaş Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfatı sektorubaş məsləhətçi9. SİYAHLI RÜSTƏM İLHAM
10Ağcabədi Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Bitkiçilik sektoruaparıcı məsləhətçi10. QULUZADƏ RAMİZ İLQAR
11Siyəzən Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 11. İSKƏNDƏROV İSKƏNDƏR SALEH
12Tovuz Rayon Kənd Təsərrüfatı, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi12. MİRZƏYEV MURAD TOFİQ


3. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi, Ümumi təhsilaparıcı məsləhətçi1. QƏDİROVA GÜLNAR QURBAN
2. YUSİFOV MÖVLAN FEHRUZ
3. XANLAROVA ZƏRİFƏ TEYMURAĞA
4. RƏSULZADƏ ƏRKİNAZ SARVAN
5. CALALZADƏ SEVİNC ELMAN
6. FƏRƏCOVA ADİLƏ MƏHƏRRƏM
2Maliyyə şöbəsi, Maliyyə sektoruməsləhətçi7. ADIGÖZƏLOV SƏXAVƏT SAHİB
8. ƏZİZOV RAMAL RƏSUL


4. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Quba regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi1. İBRAHİMOVA AYTƏN ƏLİABBAS
2. ABDULLAYEV NAİL NAMİQ


5. Gəncə Hərbi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. NƏBİYEV XƏYAL ASİF


6. Lənkəran Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclas katibi 1. İBRAHİMOV ELVİN TELMAN
2məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 2. MƏMMƏDOV ELVİN XANVERDİ


7. Şəmkir Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclas katibi 1. ƏSKƏRZADƏ LEYLA RAFİQ