2 may 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(17.11.2018)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Maliyyə Nəzarəti Xidməti, 6 saylı Regional maliyyə müfəttişliyi (Yevlax )aparıcı məsləhətçi - nəzarətçi-müfəttiş 1. ABASOV ELVİN RAQİF


2. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Daxili nəzarət şöbəsiməsləhətçi1. ƏSƏDOV NAHİD NƏBİ
2. HACIYEVA AYSEL BAHADIR
3. UMUDOV AZƏRİ ZAHİR
2Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi, 1 saylı zona bölməsiaparıcı məsləhətçi4. RZAYEV RƏSUL AĞADDİN
5. MƏMMƏDOV İBRAHİM TƏLƏT
6. İSGƏNDƏRLİ CAVİD SƏHMAN
3Strateji planlaşdırma, innovasiyalar, monitorinq və təhlil şöbəsiməsləhətçi7. AĞAZADƏ PƏRVİN RAUF
8. ƏKBƏROVA GÜNAY ELBUZƏR
4Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Torpaqlardan istifadəyə və mühafizəsinə dövlət nəzarətinin təşkili şöbəsi, Torpaqların monitorinqi sektoruaparıcı məsləhətçi9. İSMAYILZADƏ TARİYEL MUSA
512 saylı Ərazi Şöbəsi (Qazax, Tovuz, Ağstafa, Gədəbəy, Şəmkir), Gədəbəy rayonuaparıcı məsləhətçi10. HƏMİDOV MƏHƏMMƏD ELBƏYİ
613 saylı Ərazi Şöbəsi (Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran(Dəvəçi)), Quba rayonuaparıcı məsləhətçi11. MURADOV ELMAR ELŞƏN
715 saylı Ərazi Şöbəsi (Cəlilabad. Masallı, Yardımlı, Biləsuvar), Cəlilabad rayonuməsləhətçi12. ƏLİYEV ELŞƏN ƏLƏKBƏR
8Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Torpaq bazarının təşkili şöbəsiaparıcı məsləhətçi13. MAZANLI FƏRHAD SƏNAN
14. İMAMALİYEV ASİM ƏZİM
15. SEYİDOVA SEVİL MİRMƏHƏMMƏD
9Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Maliyyə, mühasibat və təsərrüfat-təchizat şöbəsiaparıcı məsləhətçi16. HƏSƏNOVA GÜLARƏ ƏŞRƏF
17. ALXANOVA NURANƏ TƏHMƏZ
18. ALIZADƏ YUSİF VAHİD
10Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi, Bələdiyyə torpaqlarının hərraclarının təşkili şöbəsiaparıcı məsləhətçi19. SƏFƏRLİ NİGAR MAHİR
20. MƏMMƏDOV SƏBUHİ BİLAL
21. MAQSUDOVA ELNARƏ EHTİRAM
22. İSGƏNDƏRLİ CAVİD SƏHMAN
11Yerli qurumlarla iş və dövlət ehtiyaclarının ödənilməsinin təşkili şöbəsiaparıcı məsləhətçi23. ƏSƏDOV NAHİD NƏBİ
24. MƏMMƏDZADƏ AYTAC VÜQAR


3. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Lənkəran bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi1. HƏSƏNZADƏ TURAN RAFİQ
2Lənkəran bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi2. ŞAHBAZOV VÜQAR BALAYAR
3Quba bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi3. MƏMMƏDOV MEHMAN ASLANŞAH
4Şəki bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi4. SALEHOV SAMİR CUMAYƏDDİN
5İmişli bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi5. MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMAN


4. Tarif (qiymət) Şurasının Katibliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Təhlil və tənzimləmə şöbəsi, Enerji, kommunal və su təchizatı xidmətləri sektoruməsləhətçi1. AYDINLI ELMİR AYAZ


5. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ŞAHVERDİYEV XANDƏMİR ELMAN
2. MƏSİLİ NİCAT TAĞI
2hakimin köməkçisi3. HÜSEYNOVA BƏTURƏ XAQANİ
4. MURADOV ASİM KƏRİM