29 iyun 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(06.06.2020)


1. Ali Attestasiya Komissiyası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Pedaqogika elmləri, şuralar və attestasiya sənədləri şöbəsiməsləhətçi1. 1152746


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və informasiyabaş məsləhətçi1. 1155954


3. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi - müfəttiş 1. 1015667
2. 1018637
3. 1154310
4. 1152118
5. 1171117
6. 1253543
7. 1000703
8. 1153416
2Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Yerüstü su ehtiyatlarının və atmosfer havasının mühafizəsi sektoruməsləhətçi9. 1152425
10. 1174714
11. 1154907
3Meşələrin İnkişafı Departamenti, Meşə qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 12. 1261360
4Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi13. 1154907
14. 1256840
15. 1155044
16. 1170988
17. 1152441
18. 1155025
5Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Maliyyə, mühasibat uçotu və iqtisadi planlaşdırma şöbəsiməsləhətçi19. 1168554
20. 1018569


4. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. 1156335
2. 1170801


5. 2 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - proqramçı 1. 1144608
2məhkəmə iclasının katibi2. 1156660


6. Sumqayıt İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. 1230587


7. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. 1153595
2. 1179386
2məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 3. 1153766
4. 1167447
5. 1155692


8. Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. 1249727
2hakimin köməkçisi2. 1154975


9. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1226703
2məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 2. 1296644
3. 1155692


10. Bərdə Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1262361


11. Daşkəsən Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. 1156379


12. Gəncə şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1152192
2. 1292851


13. Salyan Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1152519


14. Şirvan Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1152519


15. Zaqatala Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. 1156813