29 iyun 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.12.2018)


1. Ali Attestasiya Komissiyası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Pedaqogika elmləri, şuralar və attestasiya sənədləri şöbəsiməsləhətçi1. ƏLİZADƏ ÜLVİN ƏLƏDDİN


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və informasiyabaş məsləhətçi1. MAYILOVA FİRUZƏ YUSİF


3. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi - müfəttiş 1. MUSAYEV İSMƏT KAMRAN
2. MƏMMƏDOV ƏHƏD ƏLİPAŞA
3. HÜSEYNLİ GÜLSÜM YADULLA
4. TELMANLI İLKİN MÜBARİZ
5. PİRİYEV FƏRİD ƏLƏMDAR
6. QƏNİYEV İLKİN HƏKİMAĞA
7. YAHYAYEV CAVİD XANƏLİ
8. ƏHMƏDOVA TÜRKAN FƏRRUX
2Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Yerüstü su ehtiyatlarının və atmosfer havasının mühafizəsi sektoruməsləhətçi9. VƏLİYEVA DÜRRƏ MAHİR
10. QULİYEV MEHTİ SƏRRAF
11. MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİL
3Meşələrin İnkişafı Departamenti, Meşə qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 12. ƏZİMLİ GÜNAY MAHİR
4Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi13. MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİL
14. TAĞIYEVA AYTAC QAYIB
15. BABUŞOV ELNUR HÜSEYN
16. İMAMƏLİLİ SABİRƏ ƏLƏDDİN
17. HACIALIYEVA GÜLTƏKİN ALI
18. MƏMMƏDOVA SEVDA ƏLİ
5Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Maliyyə, mühasibat uçotu və iqtisadi planlaşdırma şöbəsiməsləhətçi19. MƏMMƏDLİ ORXAN ŞAHİD
20. AĞAYEV AQİL ƏMİRXAN


4. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. AĞAYEVA GÜLSABA XEYRULLA
2. ATAKİŞİYEVA ŞƏFƏQ ARİF


5. 2 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - proqramçı 1. QƏZƏNFƏRLİ MƏTLƏB SAKİT
2məhkəmə iclasının katibi2. HÜSEYNOV XƏQANİ FÜZULİ


6. Sumqayıt İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ƏLİYEVA GÜNAY İLQAR


7. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ƏHMƏDLİ FƏRİD ELÇİN
2. AĞALI ƏLİ RASİM
2məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 3. ƏLİYEV ŞAMO VİLAYƏT
4. ABDULLAYEV ƏZİZ MUSTAFA
5. MİRZƏYEVA AYTƏN ELDAR


8. Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ABBASOV FƏRİD ZİRƏDDİN
2hakimin köməkçisi2. HÜSEYNLİ EMİN FƏRAHİM


9. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. YUSİFOV RƏFAİL MÜBARİZ
2məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 2. XANKİŞİYEVA TÜRKAN TƏVƏKGÜL
3. MİRZƏYEVA AYTƏN ELDAR


10. Bərdə Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. QARAYEVA PƏRVANƏ ƏHMƏD


11. Daşkəsən Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. RÜSTƏMOV TURAN AYDIN


12. Gəncə şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ƏHMƏDOVA LEYLA NİZAMİ
2. ƏLİZADƏ KAMRAN MEHMAN


13. Salyan Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ƏLİYEVA FİRUZƏ SİYASƏT


14. Şirvan Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ƏLİYEVA FİRUZƏ SİYASƏT


15. Zaqatala Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. KƏRİMOVA ŞƏHLA SALEH