29 iyun 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(22.08.2018)


1. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və informasiyabaş məsləhətçi1. MAYILOVA FİRUZƏ YUSİF


2. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi - müfəttiş 1. MUSAYEV İSMƏT KAMRAN
2. MƏMMƏDOV ƏHƏD ƏLİPAŞA
3. HÜSEYNLİ GÜLSÜM YADULLA
4. TELMANLI İLKİN MÜBARİZ
5. PİRİYEV FƏRİD ƏLƏMDAR
6. QƏNİYEV İLKİN HƏKİMAĞA
7. YAHYAYEV CAVİD XANƏLİ
8. ƏHMƏDOVA TÜRKAN FƏRRUX
2Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Yerüstü su ehtiyatlarının və atmosfer havasının mühafizəsi sektoruməsləhətçi9. VƏLİYEVA DÜRRƏ MAHİR
10. QULİYEV MEHTİ SƏRRAF
11. MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİL
3Meşələrin İnkişafı Departamenti, Meşə qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 12. ƏZİMLİ GÜNAY MAHİR
4Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi13. MEHDİ-ZADƏ GÜLNAR RAFAİL
14. TAĞIYEVA AYTAC QAYIB
15. BABUŞOV ELNUR HÜSEYN
16. İMAMƏLİLİ SABİRƏ ƏLƏDDİN
17. HACIALIYEVA GÜLTƏKİN ALI
18. MƏMMƏDOVA SEVDA ƏLİ
5Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Maliyyə, mühasibat uçotu və iqtisadi planlaşdırma şöbəsiməsləhətçi19. MƏMMƏDLİ ORXAN ŞAHİD
20. AĞAYEV AQİL ƏMİRXAN


3. 2 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
12 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsiməsləhətçi - proqramçı 1. QƏZƏNFƏRLİ MƏTLƏB SAKİT
22 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi2. HÜSEYNOV XƏQANİ FÜZULİ


4. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ƏLİYEV ŞAMO VİLAYƏT
2. ABDULLAYEV ƏZİZ MUSTAFA
3. MİRZƏYEVA AYTƏN ELDAR


5. Gəncə şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ƏHMƏDOVA LEYLA NİZAMİ
2. ƏLİZADƏ KAMRAN MEHMAN


6. Şirvan Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ƏLİYEVA FİRUZƏ SİYASƏT


7. Zaqatala Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Zaqatala Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. KƏRİMOVA ŞƏHLA SALEH