5 noyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.01.2019)


1. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi1. AXUNDOVA ÜLKƏR FƏRHAD
2. ABDULLAYEV İBRAHİM RAMI
3. HÜSEYNOV SAMİR MÜZƏFFƏR
2Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq sektorubaş məsləhətçi4. ƏZİMOVA RƏVANƏ QADİR
3Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Texniki nəzarətin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi5. MƏMMƏDOVA GÜNEL FƏRHAD
4Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Bakı regional bölməsibaş məsləhətçi6. AĞAZADƏ SAMİR YAŞAR
7. HƏSƏNOVA YEGANƏ MİRDAMƏT
5Hüquq şöbəsi, Daxili hüquqi tənzimləmə sektoruməsləhətçi8. HƏSƏNZADƏ LƏMAN İNTİZAM
9. ƏLƏKBƏRLİ GÜNEL MƏMMƏDAĞA
6Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə edilməsi üzrə Dövlət Xidməti, Kredit şöbəsi, Kreditlərin idarə edilməsi sektoruməsləhətçi10. KAMİLZADƏ LALƏ MÜŞFİQ
7Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə edilməsi üzrə Dövlət Xidməti, Kredit şöbəsi, Kreditlərin idarə edilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi11. KAMİLZADƏ LALƏ MÜŞFİQ
12. HÜSEYNOVA VƏFA NAZİMHİKMƏT
13. ABDURAHMANOVA GÜLŞƏN TAHİR
8Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Dövlət Baytarlıq Xidməti, Hüquq, kadr və kargüzarlığın təşkili sektoru (müstəqil sektor)aparıcı məsləhətçi14. HÜSEYNLİ AYSEL BAHADUR
15. NƏCƏFLİ GÜLNAR MARİF
16. AXUNDOVA ÜLKƏR FƏRHAD
17. ƏSGƏROVA ELNURƏ RAMİZ
18. ƏLİYEVA AYGÜN NİYMAN
19. MƏHƏRRƏMOVA AYGÜL ARZU
20. HÜSEYNOVA VƏFA NAZİMHİKMƏT
21. ƏSƏDLİ SƏBİNƏ ƏLİ
22. ƏLİYEVA AYNURƏ QOŞQAR
23. ƏSƏDOV CAMAL XƏYYAM
24. FEZİYEVA AYSEL KƏRƏM
9 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şəmkir Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 25. ƏLİYEV HİKMƏT QURBAN
10 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Hacıqabul Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 26. VƏLİYEV SAMİR MAHİR


2. Mədəniyyət Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əməkdaşlıq və innovativ inkişaf şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq sektoruaparıcı məsləhətçi1. RƏHİMZADƏ RƏNA ƏFQAN
2. MURADOVA TÜRKAN SƏDRƏDDİN
2Dövlət qulluğu və kadr məsələləri şöbəsiməsləhətçi3. ƏLİZADƏ ARAZ CƏBRAYIL
4. BAXŞƏLİYEVA YEGANƏ AĞAŞİRİN
5. ƏLİYEVA TÜRKAN İLQAR
3Hüquq və daxili nəzarət şöbəsi, Hüquq sektoruaparıcı məsləhətçi6. MƏHƏRRƏMOV MÜSEYİB YAQUB
4Kürdəmir Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi7. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL
8. HÜMMƏTZADƏ FİTAD ƏFRAİL
5Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi9. MAHMUDOVA ÜLKƏR TƏRLAN
6Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsibaş məsləhətçi - Zaqatala rayonu üzrə nümayəndə 10. MAHMUDOVA FİZZƏ CARULLAH
7İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi11. NUĞAYEV ŞAMO RƏHMAN
8İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsibaş məsləhətçi - Qobustan rayonu üzrə nümayəndə 12. CƏFƏROVA İRANƏ İLHAM
9Bərdə Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi13. İBRAHİMOV ORXAN MƏHƏMMƏD
14. ƏLİYEV ƏHLİYYƏT ƏLƏDDİN
10Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Mədəni irsin qorunması üzrə nəzarət şöbəsi, Abidələrin qorunması və texniki nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi15. CAVADOVA HEYRAN ŞAKİR
16. FƏRƏCOV KAMİL MƏHƏRRƏM
17. RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQ
11Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi - hüquqşünas 18. SÜLEYMANOVA ÜLVİYYƏ ƏHMƏD


3. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi1. QULİYEV KƏNAN SÜLEYMAN
2Zaqatala bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi2. ATAKİŞİYEV ELMƏDDİN FƏRHAD
3Ağcabədi bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi3. EYVAZOV PƏRVİZ ALIŞAN
4Ağcabədi bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi4. HÜSEYNOV ABDULLA SÜBHAN
5Dini maarifləndirmə işinin təşkili şöbəsiməsləhətçi5. YOLDAŞOV SAMİR QABİL
6. BAXŞƏLİYEV RAMİL HİKMƏT
6Şamaxı bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi7. VAHİDOV TURAL TEYMURAĞA
7Yevlax bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi8. VAQİFLİ FƏRİD AZƏR
8Tovuz bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi9. ABBASOV QƏRİB NATİQ
9İmişli bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi10. BƏHRƏM ƏDALƏT


4. Milli Televiziya və Radio Şurası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Milli Televiziya və Radio Şurasının aparatı, Ekspertiza, proqramlaşdırma və analitik şöbəsiməsləhətçi1. MƏMMƏDLİ TÜRKAN PƏHLİVAN


5. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Aparat, Strateji təhlil və planlaşdırma sektoruaparıcı məsləhətçi1. RAMAZANOV ELVİN ELÇİN
2Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektoruböyük məsləhətçi2. ABBASOVA LƏMAN RÜSTƏM
3Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Risklərin və böhran vəziyyətlərinin idarə edilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi3. ATAKİŞİYEV NİCAT ŞƏMŞƏDDİN
4. OSMANOVA AYGÜN BAYRAM
4Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektorubaş məsləhətçi5. ABBASOVA LƏMAN RÜSTƏM
5Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektoruaparıcı məsləhətçi6. YUSİFLİ GÜLAY ASƏF
7. YUSUBOVA ARZU SÜLEYMAN
6Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Sertifikatlaşdırma sektoruaparıcı məsləhətçi8. SƏFƏRLİ VƏFA QURBAN
7Aparat, İdxal və ixraca nəzarət şöbəsi, Qida məhsullarının idxalına nəzarət sektoruməsləhətçi9. ƏSƏDOV NAHİD NƏBİ
8Aparat, Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsi, Daxili nəzarət sektoruməsləhətçi10. YUSİFZADƏ ŞÖYÜB CAVANŞİR
9Aparat, Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsi, Regional bölmələr və tabeli qurumlarla iş sektorubaş məsləhətçi11. HÜSEYNZADƏ ÜZEYİR QURBAN
10Aparat, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş şöbəsi, Sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi12. BAĞIRZADƏ ELGİZ SÜCƏDDİN
13. MAYILOVA ZƏHRA SƏTTAR
11Aparat, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti şöbəsi, Bitki mühafizəsi vasitələri, gübrələr və pestisidlərin tənzimlənməsi sektoruaparıcı məsləhətçi14. HƏSƏNOVA LAMİYƏ AZƏR
12Aparat, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti şöbəsi, Bitki mühafizəsi vasitələri, gübrələr və pestisidlərin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi15. HƏSƏNOVA LAMİYƏ AZƏR
13Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Dövlət qulluğu və kadr məsələləri sektoruməsləhətçi16. MUSAZADƏ AYŞƏN ARİF
17. ALLAHVERDİYEVA XALİDƏ ƏLİYANAĞI


6. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. NAĞIYEV VÜQAR GÜLOĞLAN
2. ƏLİYEVA SALATIN MÜZƏFFƏR
3. ƏLİYEVA ŞƏHRƏBANI ƏZİZ