5 noyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.10.2019)


1. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi1. AXUNDOVA ÜLKƏR FƏRHAD
2. ABDULLAYEV İBRAHİM RAMI
3. HÜSEYNOV SAMİR MÜZƏFFƏR
2Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq sektorubaş məsləhətçi4. ƏZİMOVA RƏVANƏ QADİR
3Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Texniki nəzarətin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi5. MƏMMƏDOVA GÜNEL FƏRHAD
4Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Bakı regional bölməsibaş məsləhətçi6. AĞAZADƏ SAMİR YAŞAR
7. HƏSƏNOVA YEGANƏ MİRDAMƏT
5Daxili nəzarət və audit şöbəsi, Daxili nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi8. NURİYEVA SEVİNC CƏBRAYIL
6Hüquq şöbəsi, Daxili hüquqi tənzimləmə sektoruməsləhətçi9. HƏSƏNZADƏ LƏMAN İNTİZAM
10. ƏLƏKBƏRLİ GÜNEL MƏMMƏDAĞA
7Torpaqdan istifadəyə nəzarət şöbəsi, Kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaqlarla iş sektorubaş məsləhətçi11. NURİYEV BƏHRUZ NURƏDDİN
8Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə edilməsi üzrə Dövlət Xidməti, Kredit şöbəsi, Kreditlərin idarə edilməsi sektoruməsləhətçi12. KAMİLZADƏ LALƏ MÜŞFİQ
9Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə edilməsi üzrə Dövlət Xidməti, Kredit şöbəsi, Kreditlərin idarə edilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi13. KAMİLZADƏ LALƏ MÜŞFİQ
14. HÜSEYNOVA VƏFA NAZİMHİKMƏT
15. ABDURAHMANOVA GÜLŞƏN TAHİR
10Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Dövlət Baytarlıq Xidməti, Hüquq, kadr və kargüzarlığın təşkili sektoru (müstəqil sektor)aparıcı məsləhətçi16. HÜSEYNLİ AYSEL BAHADUR
17. NƏCƏFLİ GÜLNAR MARİF
18. AXUNDOVA ÜLKƏR FƏRHAD
19. ƏSGƏROVA ELNURƏ RAMİZ
20. ƏLİYEVA AYGÜN NİYMAN
21. MƏHƏRRƏMOVA AYGÜL ARZU
22. HÜSEYNOVA VƏFA NAZİMHİKMƏT
23. ƏSƏDLİ SƏBİNƏ ƏLİ
24. ƏLİYEVA AYNURƏ QOŞQAR
25. ƏSƏDOV CAMAL XƏYYAM
26. FEZİYEVA AYSEL KƏRƏM
11 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şəmkir Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 27. ƏLİYEV HİKMƏT QURBAN
12 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Siyəzən Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektorubaş məsləhətçi28. NƏSİBOVA ÜLKƏR MİRZAĞA
13 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Göygöl Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi29. NOVRUZOVA AİŞƏ DUNAY
14 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Quba Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi30. SƏFƏROVA ELNARƏ NURULLA
15 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Tovuz Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi31. HÜSEYNZADƏ GİLAS NADİR
16 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Gədəbəy Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi32. HÜSEYNOV RAİQ NATİQ
17 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Hacıqabul Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 33. VƏLİYEV SAMİR MAHİR
18 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Cəlilabad Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 34. ƏLİYEV ƏLƏKBƏR İSMAYIL
19 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Daşkəsən Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi35. MƏMMƏDOV CAVİD CAHANGİR


2. Mədəniyyət Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əməkdaşlıq və innovativ inkişaf şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq sektoruaparıcı məsləhətçi1. RƏHİMZADƏ RƏNA ƏFQAN
2. MURADOVA TÜRKAN SƏDRƏDDİN
2Dövlət qulluğu və kadr məsələləri şöbəsiməsləhətçi3. ƏLİZADƏ ARAZ CƏBRAYIL
4. BAXŞƏLİYEVA YEGANƏ AĞAŞİRİN
5. ƏLİYEVA TÜRKAN İLQAR
3Hüquq və daxili nəzarət şöbəsi, Hüquq sektoruaparıcı məsləhətçi6. MƏHƏRRƏMOV MÜSEYİB YAQUB
4Ağstafa Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi7. MƏMMƏDOVA NABAT MƏHƏBBƏT
8. BAYRAMOV BƏHRUZ NOVRUZ
5Kürdəmir Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi9. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL
10. HÜMMƏTZADƏ FİTAD ƏFRAİL
6Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi11. MAHMUDOVA ÜLKƏR TƏRLAN
7Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsibaş məsləhətçi - Zaqatala rayonu üzrə nümayəndə 12. MAHMUDOVA FİZZƏ CARULLAH
8İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi13. NUĞAYEV ŞAMO RƏHMAN
9İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsibaş məsləhətçi - Qobustan rayonu üzrə nümayəndə 14. CƏFƏROVA İRANƏ İLHAM
10Bərdə Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi15. İBRAHİMOV ORXAN MƏHƏMMƏD
16. ƏLİYEV ƏHLİYYƏT ƏLƏDDİN
11Sabirabad Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi17. CƏFƏRZADƏ MƏHƏRRƏM MUXTAR
12Biləsuvar Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi18. QASIMOV SAMİR FEYRUZ
13Masallı Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi19. YUNUSOV SALMAN ŞÜKÜR
14Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Mədəni irsin qorunması üzrə nəzarət şöbəsi, Abidələrin qorunması və texniki nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi20. CAVADOVA HEYRAN ŞAKİR
21. FƏRƏCOV KAMİL MƏHƏRRƏM
22. RƏHİMOV AĞACƏLİL TOFİQ
23. HƏSƏNOV TURAL EYVAZ
15Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi - hüquqşünas 24. SÜLEYMANOVA ÜLVİYYƏ ƏHMƏD


3. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi1. QULİYEV KƏNAN SÜLEYMAN
2Zaqatala bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi2. ATAKİŞİYEV ELMƏDDİN FƏRHAD
3Ağcabədi bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi3. EYVAZOV PƏRVİZ ALIŞAN
4Ağcabədi bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi4. HÜSEYNOV ABDULLA SÜBHAN
5Dini maarifləndirmə işinin təşkili şöbəsiməsləhətçi5. YOLDAŞOV SAMİR QABİL
6. BAXŞƏLİYEV RAMİL HİKMƏT
6Şamaxı bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi7. VAHİDOV TURAL TEYMURAĞA
7Yevlax bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi8. VAQİFLİ FƏRİD AZƏR
8Tovuz bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi9. ABBASOV QƏRİB NATİQ
9İmişli bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi10. BƏHRƏM ƏDALƏT


4. Milli Televiziya və Radio Şurası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Milli Televiziya və Radio Şurasının aparatı, Ekspertiza, proqramlaşdırma və analitik şöbəsiməsləhətçi1. MƏMMƏDLİ TÜRKAN PƏHLİVAN


5. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Aparat, Beynəlxalq əlaqələr və protokol şöbəsi, Beynəlxalq əlaqələr sektoruməsləhətçi1. İSMAYILOVA ANELA NƏCMƏDDİNOVNA
2Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Kargüzarlıq sektoruməsləhətçi2. MUSAZADƏ AYŞƏN ARİF
3. BAXIŞLI AYTƏN FƏRMAN
3Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Kargüzarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi4. EMİNOVA ƏSİBƏ VEYSƏL
5. MUSAZADƏ AYŞƏN ARİF
6. TƏHMƏZOV FİKRƏT XUDAŞ
4Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi7. AXUNDOVA NƏRGİZ AZƏR
8. XASAYEV CAHİD TOFİQ
5Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Hüquqi təminat və istehlakçıların hüquqlarının müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi9. MƏMMƏDZADƏ XASAY MƏCİD
6Aparat, İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsi, İnformasiya texnologiyaları və innovativ həllər sektoruməsləhətçi10. MİRZƏYEVA AYTƏN ELDAR
7Aparat, Strateji təhlil və planlaşdırma sektoruaparıcı məsləhətçi11. RAMAZANOV ELVİN ELÇİN
8Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektoruböyük məsləhətçi12. ABBASOVA LƏMAN RÜSTƏM
9Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Risklərin və böhran vəziyyətlərinin idarə edilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi13. ATAKİŞİYEV NİCAT ŞƏMŞƏDDİN
14. OSMANOVA AYGÜN BAYRAM
10Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektorubaş məsləhətçi15. ABBASOVA LƏMAN RÜSTƏM
11Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektoruaparıcı məsləhətçi16. YUSİFLİ GÜLAY ASƏF
17. YUSUBOVA ARZU SÜLEYMAN
12Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət və tənzimləmə sektoruməsləhətçi18. OSMANOVA AYGÜN BAYRAM
19. HÜSEYNLİ İRADƏ ŞİRVANZADƏ
13Aparat, Qida təhlükəsizliyi şöbəsi, Sertifikatlaşdırma sektoruaparıcı məsləhətçi20. SƏFƏRLİ VƏFA QURBAN
14Aparat, İdxal və ixraca nəzarət şöbəsi, Qida məhsullarının idxalına nəzarət sektoruməsləhətçi21. ƏSƏDOV NAHİD NƏBİ
15Aparat, Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsi, Daxili nəzarət sektoruməsləhətçi22. YUSİFZADƏ ŞÖYÜB CAVANŞİR
16Aparat, Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsi, Regional bölmələr və tabeli qurumlarla iş sektorubaş məsləhətçi23. HÜSEYNZADƏ ÜZEYİR QURBAN
17Aparat, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş şöbəsi, Sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi24. BAĞIRZADƏ ELGİZ SÜCƏDDİN
25. MAYILOVA ZƏHRA SƏTTAR
18Aparat, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş şöbəsi, Qeydiyyat sektoruməsləhətçi26. KAMALOVA SÜRƏYYA QARDAŞƏLİ
27. SADIXOV TEYYUB MƏHƏMMƏDƏLİ
19Aparat, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti şöbəsi, Bitki mühafizəsi vasitələri, gübrələr və pestisidlərin tənzimlənməsi sektoruaparıcı məsləhətçi28. HƏSƏNOVA LAMİYƏ AZƏR
20Aparat, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti şöbəsi, Bitki mühafizəsi vasitələri, gübrələr və pestisidlərin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi29. HƏSƏNOVA LAMİYƏ AZƏR
21Aparat, Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Dövlət qulluğu və kadr məsələləri sektoruməsləhətçi30. MUSAZADƏ AYŞƏN ARİF
31. ALLAHVERDİYEVA XALİDƏ ƏLİYANAĞI
32. QARAYEV EMİN ZAKİR
33. BAXIŞLI AYTƏN FƏRMAN


6. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. NAĞIYEV VÜQAR GÜLOĞLAN
2. ƏLİYEVA SALATIN MÜZƏFFƏR
3. ƏLİYEVA ŞƏHRƏBANI ƏZİZ