27 noyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(25.03.2019)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Borcunun İdarə Edilməsi Agentliyi, Dövlət borcunun uçotu və hesabatı sektoruaparıcı məsləhətçi1. BƏXTİYARLI EMİN BALAKİŞİ
2. ƏLİYEV ULFAN MALİK


2. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bərdə "Asan xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 1. ƏZİZOV KAMİL ELXAN
2Sabirabad "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatıböyük məsləhətçi2. HÜSEYNLİ KÖNÜL AKİF
3Masallı regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 3. ƏHMƏDLİ LALƏ RƏŞİD
4Masallı regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Səyyar xidmətin təşkili sektorubaş məsləhətçi4. HÜSEYİNLİ KÖNÜL İSMAYIL
5. ABBASZADƏ NİCAT FƏXRƏDDİN
6. ŞİXƏLİYEVA ƏSLİ ŞAHİN
7. XƏLİLOVA GÜNEL FUAD
8. CABBAROV BİNNƏT MƏHƏMMƏD
9. MƏMMƏDOV KAMİL MƏMMƏD
10. MƏMMƏDZADƏ ƏLİABAS ELÇİN
11. AĞAZADƏ ALTUN PƏRVİZ
5Quba regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 12. NİFTƏLİYEV ANAR NİFTULLA
13. MƏMMƏDOV KAMİL MƏMMƏD
6Elektron hökümət və rəqəmsal innovasiyalar şöbəsi, Strateji araşdırmalar və analitik təhlil sektoruaparıcı məsləhətçi14. MƏMMƏDOV ƏŞRƏF RAMİZ
7Elektron hökümət və rəqəmsal innovasiyalar şöbəsi, Elektron hökumət məsələləri sektoruaparıcı məsləhətçi15. ƏLİZADƏ ORXAN İBRAHİM
16. MƏLİKOV SALMAN SEHRAN


3. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsihakimin köməkçisi1. HACIYEVA AYTAC AKİF
2. ALMAS TÜNZALƏ FƏXRƏDDİN
3. İSMAYILZADƏ KƏNAN ƏHMƏD


4. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. AĞAYEV ORXAN KAMRAN
2. YƏHYAZADƏ VƏFA BÖYÜKAĞA
2Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi3. AĞAYEV TALEH VALEH


5. Bakı şəhəri Yasamal Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Yasamal Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. BABAYEV RƏŞAD MAHİR
2. ƏLİYEVA NAİLƏ NAMİQ
3. ABDULLAYEVA GÜNEL MƏZAHİR


6. Gəncə şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. DƏMİRLİ ORXAN ƏHMƏD