11 yanvar 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.07.2018)


1. Səhiyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhər Baş Səhiyyə İdarəsi , Maliyyə-iqtisadiyyat sektoruaparıcı məsləhətçi1. ƏLİYEVA ARZU RUSLAN
2Hüquq və daxili nəzarət sektoruməsləhətçi2. MƏMMƏDOVA LALƏ EMİN
3. NƏBİYEVA ÜLKƏR VÜQAR


2. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Lənkəran regional bölməsi (Astara, Cəlilabad, Lerik, Masallı, Yardımlı rayonları, Lənkəran şəhəri)aparıcı məsləhətçi1. SƏFƏRLİ ELVİN FEYZULLA
2Şəki-Zaqatala regional bölməsi (Balakən, Qax, Qəbələ, Oğuz, Zaqatala, Şəki rayonları)aparıcı məsləhətçi2. MİKAYILLI MÜŞVİQ ƏLƏDDİN
3Antiinhisar Siyasəti və İstehlakçıların Hüquqlarının Müdafiəsi Dövlət Xidməti , Abşeron regional bölməsiböyük məsləhətçi3. MƏMMƏDOV ORXAN TAHİR
4Antiinhisar Siyasəti və İstehlakçıların Hüquqlarının Müdafiəsi Dövlət Xidməti , Aran regional bölməsiaparıcı məsləhətçi4. EMİNOV AQŞİN İSMAYIL
5. MUSAZADƏ ORXAN AKİF
5Antiinhisar Siyasəti və İstehlakçıların Hüquqlarının Müdafiəsi Dövlət Xidməti , İstehlak bazarına nəzarət şöbəsiaparıcı məsləhətçi6. ƏHMƏDOVA NƏRMİN RƏŞAD
7. ƏLİYEV ULFAN MALİK
6Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu , İnvestisiya layihələrinin ekspertizası və monitorinqi şöbəsiməsləhətçi8. CƏFƏRLİ KƏNAN ŞAMİL
7Ticarət siyasəti və Ümumdünya Ticarət Təşkilatı şöbəsi , Ümumdünya Ticarət Təşkilatı ilə iş üzrə sektorməsləhətçi9. ÇİNGİZLİ ƏLİ VAQİF
10. ƏSƏDOVA FİRƏNGİZ HABİL
11. ƏSGƏROV TURXAN AYAZ
12. MƏSİMLİ NƏNƏXANIM QALİB
13. MUSTAFAYEVA ÜLVİYYƏ ÇİNGİZ
14. SABİRLİ RAMİN İLHAM
8Antiinhisar Siyasəti və İstehlakçıların Hüquqlarının Müdafiəsi Dövlət Xidməti , İstehlakçı hüquqları şöbəsiaparıcı məsləhətçi15. ƏHMƏDOVA NƏRMİN RƏŞAD
16. SƏFƏROVA NATƏVAN İLYAS
9Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq şöbəsi , Beynəlxalq layihələrin idarə olunması sektoruməsləhətçi17. ƏLİYEV ƏLİ SEYMUR
18. XƏLİLOVA MİRVARİ ŞALƏDDİN
19. MANSIRLI HÜMBƏT ELDAR
20. HACIYEVA BƏSİRƏ MƏZAHİR


3. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq, kadr və yerli orqanlarla iş şöbəsi , Kadr və yerli orqanlarla iş sektoruAparıcı məsləhətçi1. AĞAMİRZƏYEVA LEYLA ƏHMƏDƏLİ
2. GÜLMƏMMƏDOVA AYBƏNİZ NAZİM
3. HƏSƏNOVA QIZILGÜL ŞAHİN
4. MAHMUDZADƏ ÇİÇƏK BABƏK
5. MƏMMƏDLİ SEVDA ALEKSANDR
6. NƏCƏFOV NİCAT TAĞI
7. YUSİFOV RAMİL KAMİL
2Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi , Beynəlxalq taşkilatlarla iş, iqtisadi əlaqələr və protokol sektoruməsləhətçi8. MƏMMƏDOVA KÖNÜL VALEH
3Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə Edilmıəsi üzrə Dövlət Xidməti , Kənd təsərrüfatı layihələri ilə iş şöbəsi , Layihələrin idarə edilməsi sektoruAparıcı məsləhətçi9. QƏDİROV NAMİQ ƏLİHEYDƏR
10. MUXTAROVA AYSEL MUXTAR
11. RZAYEV ELMAN NATİQ
4Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə Edilmıəsi üzrə Dövlət Xidməti , İnformasiya-məsləhət xidməti və aqrar sektora texniki dəstək şöbəsi , İnformasiya-məsləhət xidməti sektoruMəsləhətçi12. MİRZƏRƏHİMLİ ORXAN ŞAHİN
5Xaçmaz Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Maliyyə-Təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi-hüquqşünas13. OSMANOVA NURANƏ NƏBİ
6Gədəbəy Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Bitkiçilik sektoruböyük məsləhətçi (torpaq məsələləri üzrə)14. CƏLİLOV TƏLABƏNİ ŞƏRƏFXAN
7Qax Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Maliyyə-Təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi15. TƏHMƏZLİ TƏHMİNƏ NATİQ
8Şəki Şəhər Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Maliyyə-Təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi (torpaq məsələləri üzrə)16. ƏZİMOV ÜLVİ TAHİR
9Xocavənd Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Maliyyə-Təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi17. ƏYYUBLU RƏVAN ÇİNGİZ
10Bitki sortlarının qeydiyyatı və Toxum nəzarəti üzrə Dövlət Xidmətində , Hüquq, kadr, kargüzarlıq və informasiya şöbəsi , İnformasiya və beynəlxalq əlaqələr sektoruAparıcı məsləhətçi18. ZEYNALOVA SƏRİYYƏ AZƏR
11Qəbələ Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi , Maliyyə-Təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi (kompüter və proqram təminatı məsələləri üzrə)19. DƏMİRLİ ORXAN RAMİZ


4. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi , Peşəyönümü və işəgötürənlərlə əməkdaşlıq şöbəsiməsləhətçi1. ƏLMƏDƏTOVA VƏSİLƏ DİLQƏM
2Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi , Təhsil standartları və tədris resursları şöbəsiməsləhətçi2. MƏMMƏDZADƏ BAHAR LEYSAN


5. Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Maliyyə və uçot şöbəsiməsləhətçi1. FƏRƏCOVA LALƏ AKİF
2İncəsənət şöbəsi , Dövlət əhəmiyyətli tədbirlərin təşkiliaparıcı məsləhətçi2. DƏMİRLİ İLAHƏ NİYYƏT
3Gəncə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi3. İSMAYILLI MÜRSƏL MƏNSUR
4. QURBANOV TACİR ŞAKİR
5. RƏHİMOVA ÜLVİYYƏ VİDADİ
4Sabirabad Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi6. AĞAMMƏDOV AĞALAR SÜLEYMAN
5Sumqayıt Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi7. MƏMİŞOVA ZÜLFİYYƏ VALEH
8. NƏCƏFOV TURAL ŞAİQ
9. SƏMƏDOVA AYTAC ZAHİR
6Sumqayıt Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi10. BİNNƏTOVA ESMİRA İLHAM
11. MUSALI VÜSAL ƏYYUB
7Sumqayıt Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi12. HƏSƏNZADƏ SÜLEYMAN MUSA
13. MƏMMƏDOV TURAL ETİBAR
14. POLADZADƏ AYSEL ƏBÜLFƏT
15. RƏHİMOVA GÜLMAYA RAFAEL
8İsmayıllı Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi16. SƏLİMLİ NİGAR KAMRAN
9Şəki Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi17. RƏCƏBOV PƏRVİZ MƏMMƏDRAHİM
10Bərdə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi18. ƏSGƏRZADƏ KƏMALƏ ELŞAD
11Ağcabədi Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsiməsləhətçi19. HƏSƏNOV ƏDİL XIDIR


6. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Qubadlı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi , Faunanın mühafizəsi və xüsusi mühafizə olunan təbiət əraziləri sektoruməsləhətçi1. QURBANOVA AYŞƏN SƏRXAN
2Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti , Ətraf mühitin mühafizəsinin hüquqi təminatı sektoruməsləhətçi2. ŞÜKÜROV RƏŞAD ETİBAR
3Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti , Ətraf mühitin mühafizəsinə və təbii ehtiyatlara dair qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruməsləhətçi-müfəttiş3. VƏLİYEV XƏZƏR ELTON
42 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi , Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş4. RAMAZANOV ELVİN ARZUMAN
5Təşkilat-protokol şöbəsi, Təşkilat sektoruməsləhətçi5. ABDULLAYEVA SƏDƏF DAVUD
6Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti , Maliyyə və təsərrüfat sektoruməsləhətçi-iqtisadçı6. HƏMİDOVA SEVDA FAİZ
7. VƏLİYEV ANAR YAŞAR
710 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi , Rəhbərlikməsləhətçi-hüquq məsələləri üzrə8. ABBASOVA REYHAN QƏZƏNFƏR
812 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi , Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş9. ƏLİYEV HƏSƏN QNYAZ
9Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi , Təsərrüfat sektoruməsləhətçi10. ALLAHVERDİYEVA ŞƏHLA SÜBHAN
10İstehsalat siyasəti şöbəsi , Dövlət sifarişi və investisiyalar sektoruməsləhətçi11. ZEYNALOV ZAUR HÜMBƏT
12. ZEYNALOVA GÜNEL FİKRƏT
1116 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi , Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi13. QOCAYEVA TURANƏ NƏRİMAN


7. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlıq və beynəlxalq qurumlarla iş sektoruməsləhətçi1. DADAYEVA NƏRMİN RİZVAN
2. ƏSƏDOVA PƏRVANƏ NADİR
3. HACIYEVA BƏSİRƏ MƏZAHİR
2Lerik rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)4. ABBASZADƏ ORXAN MÜŞTƏBA
3Laçın rayon Gənclər və İdman İdarəsibaş məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)5. İBADOV ORXANPAŞA HAQVERDİ
4Biləsuvar rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)6. İBİŞOV AZƏR SƏFƏR
7. YUSUBOV HÜSEYN YUSİF
5Tərtər rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)8. QURBANZADƏ ORXAN ELMAN
6Goranboy rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)9. MURADOVA NURANƏ ELBƏK
10. RƏHİMOVA ÜLVİYYƏ VİDADİ
11. VERDİYEV CƏFƏR NÜSRƏT


8. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Yerli qurumlarla iş və dövlət ehtiyaclarının ödənilməsinin təşkili şöbəsiməsləhətçi1. BABAYEV CAVİD NATİQ
2Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsiməsləhətçi2. ŞAHVƏLƏDOVA ŞƏBNƏM ŞƏMİDDİN
3Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti , Kadrlar şöbəsiməsləhətçi3. ƏLİYEVA AYGÜL RƏFAYIL
4. İSAYEV FAİQ MEHMAN
4Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzində , Müsadirə edilmiş əmlakın satışı üzrə hərracların təşkili şöbəsiməsləhətçi5. ƏLİYEV NATİQ İLHAM
6. QƏDİRLİ NƏRMİN ELÇİN
7. HƏMZƏYEV FAİQ FAZİL
8. HÜSEYNLİ CEYHUN XALIQ
9. ÇIRAQOV SAMİR SABİR
5Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzində , Müsadirə edilmiş əmlakın satışı üzrə hərracların təşkili şöbəsibaş məsləhətçi10. HƏMZƏYEV FAİQ FAZİL
6Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi , Kadr və kargüzarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi11. CƏBRAYILOVA SƏMA QABİL
12. DARUKİ SƏKİNƏ ZEYQƏM
13. ƏLİYEVA AYGÜL RƏFAYIL
7Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti , Kargüzarlıq və arxiv işinin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi14. MƏMMƏDLİ RƏŞADƏT TAHİR
15. PAŞAYEVA KÖNÜL QEYS
8Maliyyə, iqtisadi proqnozlaşdırma və daxili audit şöbəsi , Dövlət satınalmalarının keçirilməsinin təşkili və reyestrinin aparılması sektoruməsləhətçi16. BAĞIŞOV CAHANGİR ARİF
17. SƏMƏDOV SAMİR RAMİZ
9Strateji özəlləşdirmənin təşkili və investisiyaların cəlb edilməsi şöbəsi , İnvestisiyaların cəlb edilməsi və müsabiqələrin təşkili sektoruməsləhətçi18. MƏMMƏDOV MƏHƏMMƏD RÖVŞƏN
10İnformasiya, ictimaiyyətlə əlaqələr və protokol şöbəsiməsləhətçi19. MƏMMƏDOVA HÜRİYYƏ PƏRVİZ
11Bakı şəhəri üzrə 1 saylı ərazi şöbəsi (Yasamal)məsləhətçi20. HƏSƏNOV NİCAT CƏLİL
21. MAHMUDOVA TACİRƏ İLHAM
22. ŞƏRİFOV ŞƏRİF NÜSRƏT
23. ZEYNALOV FƏRİD RAUF
12Bakı şəhəri üzrə 1 saylı ərazi şöbəsi (Qaradağ)baş məsləhətçi24. MƏMMƏDOV ASİF MAİS
13Bakı şəhəri üzrə 1 saylı ərazi şöbəsi (Səbail)aparıcı məsləhətçi25. BABAXANLI FƏRİD ZİYAD
26. HACIYEVA RƏNA ELBRUS
27. HƏSƏNOV NİCAT CƏLİL
28. QULİYEV ÜLVİ FAXRƏDDİN
29. VƏLİXANOVA NƏRMİNƏ ARZU
14Bakı şəhəri üzrə 2 saylı ərazi şöbəsi (Binəqədi)aparıcı məsləhətçi30. ÇIRAQOV SAMİR SABİR
31. MAHMUDOVA TACİRƏ İLHAM
32. ZEYNALOV FƏRİD RAUF
15Bakı şəhəri üzrə 2 saylı ərazi şöbəsi (Binəqədi)məsləhətçi33. MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQAN
16Bakı şəhəri üzrə 2 saylı ərazi şöbəsi (Binəqədi)məsləhətçi34. NOVRUZOVA LALƏ TAHİR
35. TAHİRLİ RÜBABƏ ŞÖVQİ
17Bakı şəhəri üzrə 2 saylı ərazi şöbəsi (Binəqədi)məsləhətçi36. ƏHMƏDOV SƏRXAN FƏRASƏT
18Bakı şəhəri üzrə 3 saylı ərazi şöbəsi (Nizami)məsləhətçi37. BABAXANLI FƏRİD ZİYAD
38. HƏSƏNOV NİCAT CƏLİL
39. NOVRUZOVA LALƏ TAHİR
19Bakı şəhəri üzrə 3 saylı ərazi şöbəsi (Nizami)məsləhətçi40. HƏSƏNOVA İLKANƏ XANBALA
20Bakı şəhəri üzrə 4 saylı ərazi şöbəsi (Sabunçu, Xəzər)məsləhətçi41. BABAXANLI FƏRİD ZİYAD
21Bakı şəhəri üzrə 4 saylı ərazi şöbəsi (Sabunçu, Xəzər)məsləhətçi42. SÜLEYMANOV MƏHƏMMƏD ALI
225 saylı ərazi şöbəsi (Abşeron)məsləhətçi43. ÇIRAQOV SAMİR SABİR
44. KAZIMOV EMİN MİKAYIL
45. MAHMUDOVA ŞÖHLƏT ŞİRXAN
46. MƏHƏRRƏMOVA GÜNEL ƏFQAN
47. MURADOV İSMAYIL ƏFRAYIL
235 saylı ərazi şöbəsi (Abşeron)məsləhətçi48. MİRZƏYEV AZƏR CAMAL
246 saylı ərazi şöbəsi (Daşkəsən)aparıcı məsləhətçi49. CƏLİLZADƏ PƏRVİN İSRAFİL
259 saylı ərazi şöbəsi (Lənkəran)aparıcı məsləhətçi50. TAHİRLİ RÜBABƏ ŞÖVQİ
2612 saylı ərazi şöbəsi (Qazax, Tovuz)məsləhətçi51. HƏSƏNOV ELNUR HAMİL
27Bakı şəhəri üzrə 3 saylı ərazi şöbəsi (Nizami)məsləhətçi52. ƏSGƏRLİ PƏRVİZ ŞAMİL
28Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi , Torpaqların dövlət idarəetməsinin təşkili və torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi şöbəsiməsləhətçi53. HÜSEYNOVA NƏRGİZ ABBAS
54. MURADOV İSMAYIL ƏFRAYIL
55. RZAYEV ELMAN NATİQ
29Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti , Maliyyə, mühasibat və təsərrüfat-təchizat şöbəsiməsləhətçi56. CÜMŞÜDOV DAŞQIN ELBURUS


9. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqaylt bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi1. AXUNDOV ORXAN NAMİQ
2Lənkəran bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi2. SADIQOV TACƏDDİN SÜLEYMAN
3Gəncə bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi3. HÜSEYNLİ VÜSAL NƏBİ
4. İSMAYILOV BAYRAM İMAMYAR
5. MƏHƏRRƏMOV EŞQİN QABİL
4Ucar bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi6. ƏHMƏDOV SAMİR ŞAHİN


10. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Mingəçevir şəhər statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi1. SƏLİMLİ MAXSUD İLQAR
2Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi2. HÜSEYNLİ AYTƏKİN MƏMMƏD
3Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi3. HƏSƏNZADƏ SAMİR MEHDİ
4. PAŞAYEVA ZEYNƏB HİLAL
4Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi5. ƏLİYEVA NURANƏ QASIM
6. QASIMOVA SARA LAÇIN
5Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi7. ALLAHVERDİYEVA AYTƏN RÖVŞƏN
8. İSAZADƏ ORXAN FƏQAN
9. MURADOVA NAİLƏ ELŞƏN
6Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi10. TALIBOVA MEHİN ŞİRİNDİL
7Bakı Şəhər Statistika İdarəsi , Qiymət Statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi11. CAVADZADƏ CEYHUN VÜQAR
12. ƏLİYEVA SƏKİNƏ ŞAHİN
13. İSMAYILOVA LEYLA FƏXRƏDDİN
14. PİRİYEV ORXAN PİRİ
8Naftalan şəhər statistika idarəsiməsləhətçi15. VERDİYEV CƏFƏR NÜSRƏT
9Daşkəsən rayon statistika idarəsiməsləhətçi16. ƏLƏSGƏROVA AYGÜN RASİM
10Gədəbəy rayon statistika idarəsibaş məsləhətçi17. MƏMMƏDOV İSMAYIL İBRAHİM
11Gədəbəy rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi18. QƏNBƏROV ƏLİ RAMİZ
12Göyçay rayon statistika idarəsiməsləhətçi19. MƏMMƏDOV CAMAL VAQİF
13Hacıqabul rayon statistika idarəsiməsləhətçi20. ƏLİYEV ŞAMİL MƏMMƏDSALEH
21. NURİ ADƏM ALİM
14Xaçmaz rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi22. PİROĞLANOV HEYDƏR ŞAHBABA
15Kürdəmir rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi23. ÇƏRKƏZLİ AYTAC RASİM
16Kürdəmir rayon statistika idarəsiməsləhətçi24. NURİ ADƏM ALİM
17Lənkəran rayon statistika idarəsiməsləhətçi25. CAHANGİROVA YEGANƏ ZAHİD
18Saatlı rayon statistika idarəsiməsləhətçi26. AĞAYEV İLYAS MİRABBAS
27. NAĞIYEV İSGƏNDƏR BƏLƏNDƏR
19Şəki rayon statistika idarəsiməsləhətçi28. ŞƏRİFOV ELŞƏN İFTİXAR
20Tovuz rayon statistika idarəsiməsləhətçi29. VƏLİYEV İLYAS İLYAS
21Sumqayıt şəhər statistika idarəsiməsləhətçi30. QASIMOVA ÜLVİYYƏ NOFƏL
22Balakən rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi31. MAHAMAXANOVA SƏDAQƏT AYDIN
23Dövlət Statistika Komitəsi Aparatı , Statistika işlərinin əlaqələndirilməsi və strateji planlaşdırma şöbəsi , Statistik vahidlərin reyestrləri və seçmə müşahidələr sektoruAparıcı məsləhətçi32. KƏLƏNTƏRLİ HƏMİD MƏHƏRRƏM
33. YUSİFZADƏ ŞÖYÜB CAVANŞİR
24Dövlət Statistika Komitəsi aparatı , Statistika işlərinin əlaqələndirilməsi və strateji planlaşdırma şöbəsi , Statistik vahidlərin reyestrləri və seçmə müşahidələr sektoruMəsləhətçi34. CƏFƏRLİ FİRUZƏ AKİF
35. QULİYEV SAMİR MİRBAĞIR
36. VƏLİYEVA BƏNÖVŞƏ ƏFQAN
37. YUSİFZADƏ ŞÖYÜB CAVANŞİR
25Dövlət Statistika Komitəsi aparatı , Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi , Beynəlxalq əməkdaşlığın təşkili sektoruAparıcı məsləhətçi38. SULTANOVA AYNUR NATİQ
26Dövlət Statistika Komitəsi aparatı , Maliyyə və Təsərrüfat şöbəsi , Maliyyə sektoruMəsləhətçi39. İSALI XƏZƏR NATİQ
40. KƏRİMOV ƏFLATUN QORXMAZ
41. NAĞIYEVA GÜNEL VALEH
42. YUSİFOV RAMİL KAMİL
27Dövlət Statistika Komitəsi aparatı , Qiymət statistikası şöbəsi , İstehsalçı qiymətləri statistikası sektoruAparıcı məsləhətçi43. ƏHMƏDLİ HİKMƏT BAKİR
44. HÜSEYNLİ NİGAR DƏDƏBƏY
45. ŞAHMARLI TURQUT XEYRULLA
28Dövlət Statistika Komitəsi aparatı , Dayanıqlı inkişaf statistikası şöbəsi , Statistik məlumatların kompleks təhlili sektoruMəsləhətçi46. BAYRAMLI QÖNÇƏ MİR-SƏNHAN
47. QULİYEV SAMİR MİRBAĞIR
29Dövlət Statistika Komitəsinin Aparatı , İnformasiya texnologiyaları şöbəsi , Veb texnologiyaları sektoruAparıcı məsləhətçi48. CƏFƏROVA NƏRGİZ VÜQAR
30Astara rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi49. CAHANGİRLİ GÜNAY ZAHİD


11. Prezident yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bərdə “ASAN xidmət” mərkəzi , Uçot sektorubaş məsləhətçi – İT mütəxəssis1. XƏLƏFOV SAMİR ŞƏFAQƏT
2Əmək Münasibətlərinin Monitorinqi Mərkəzi , Əmək münasibətləri sektoruböyük məsləhətçi2. BAYRAMOV ELNUR YELMAN
3. SADIQOVA ELVİRA FƏRHAD
3Mingəçevir regional "ASAN xidmət" mərkəzi , Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi4. ƏLİYEV ELŞƏN EYNULLA
5. HÜSEYNZADƏ MEHTİ MƏHƏMMƏD
6. İSLAMZADƏ SARVAN NİZAMİ
7. MÜRVƏTLİ NURLAN NEYMƏT
4Mingəçevir regional “ASAN xidmət” mərkəzi , Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi8. HÜSEYNOV FƏRİD ŞAKİR
9. BAYRAMOV ELXAN ŞÖHRƏDDİN
10. BAYRAMOVA RƏQSANƏ DƏRKAN
11. CƏFƏRLİ GÜNDÜZ NOVRUZ
12. ƏHMƏDOV SƏXAVƏT ORUC
13. ƏHMƏDZADƏ HAFİZ FAZİL
14. ƏMƏNZADƏ AQŞİN ZAKİR
15. ƏMRAHLI ORXAN İSMAYIL
16. İBRAHİMLİ TOĞRUL ZİYATAY
17. İSMAYILOV ELVİN KAMAL
18. MƏHƏRRƏMZADƏ KƏNAN İLQAR
19. MƏMMƏDOV OKTAY İLHAM
20. MİRZƏYEV ELGÜN FİKRƏT
21. TAĞIYEVA XALİDƏ MİRZƏKƏRİM
5Mingəçevir regional “ASAN xidmət” mərkəzi , Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi22. MİKAYILZADƏ ƏNVƏR RAFİQ
23. ASLANOVA AYSEL QURBAN
24. BAYRAMOV ELXAN ŞÖHRƏDDİN
25. ƏLİCANOV VÜSAL MÜBARİZ
26. ƏLİZADƏ NİGAR SİYASƏT
27. HƏSƏNLİ AYNUR CAVAD
28. İSMAYILZADƏ NİYAMƏDDİN AQİL
29. KƏRİMOVA FİDAN KƏRİM
30. KOSAYEVA AYTƏN FAMİL
31. NƏSİBOV BƏHRUZ MƏMMƏDƏLİ
32. SƏYAFLI TURAL ZƏFƏR
33. ADIGÖZƏLOV ELMAR NATİQ
6Mingəçevir regional “ASAN xidmət” mərkəzi , Uçot sektorubaş məsləhətçi – İT mütəxəssis34. MƏMMƏDBƏYLİ RUSLAN ELXAN
35. SÜLEYMANZADƏ AYŞƏN NAZİM
7Quba “ASAN xidmət” mərkəzi , Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi36. SEYİDOV TURAL NATİQ
37. ŞƏMŞƏDZADƏ İLKİN ARİF
38. ÇƏRKƏSOV MƏMMƏDAĞA FİRDOVSİ
39. HACIYEVA SƏDAQƏT ELDAR
40. KAZIMOV NAMİR ƏLQAN
41. MEHDİZADƏ MƏTANƏT SƏRDAR
42. SƏYAFLI TURAL ZƏFƏR
43. VƏLİBƏYOVA LALƏ İLQAR
8Quba “ASAN xidmət” mərkəzi , Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi44. QULİYEV FARİZ FEYZULLA
45. ƏLƏSKƏROV CƏLAL ƏZİZAĞA
46. HACIYEVA TÜRKAN CƏBRAYIL
47. MƏMMƏDOV NƏCƏF ƏFQAN
48. MİKAYILZADƏ ƏNVƏR RAFİQ
49. NİFTƏLİYEV ANAR NİFTULLA
50. SULTANOVA NƏRMİN VASİF
9Quba “ASAN xidmət” mərkəzi , Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi51. ABİDOV MAHMUD TƏHMASİB


12. Bakı Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi-mühasib1. KƏRİMOV ƏFLATUN QORXMAZ
2. NAĞIYEVA GÜNEL VALEH
2məhkəmə iclasının katibi3. ABBASLI ƏSGƏR ƏBÜLFƏT
3hakimin köməkçisi4. ALLAHVERDİYEV FUAD ZAHİR
5. ƏLİYEVA MƏLƏK VASİF
6. RZABƏYLİ RÜFANƏ ORUC
4hakimin köməkçisi7. ABDULLAYEV HACIAĞA RÖVŞƏN
8. BAYRAMOVA FİDAN RAFİQ
5hakimin köməkçisi9. HÜSEYNLİ GÜLTƏKİN XALIQ
10. MİRZƏYEV PƏRVİN ƏBİL
6hakimin köməkçisi11. ƏBDÜRRƏHİMOVA LALƏ ADİL
12. QURBANLI AYSEL ELŞƏN
7hakimin köməkçisi13. AXUNDOV BƏHRAM MURAD
14. ƏLİYEV BABƏK XIDIR
15. MƏMMƏDOVA NİGAR KƏRƏM
16. ŞİRİNOVA AYTƏN RƏFAYEL
8məsləhətçi - kompüter proqramçısı17. MAHMUDZADƏ ÇİÇƏK BABƏK
18. NƏBİZADƏ AYNUR İMRAN


13. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi1. MƏHƏRRƏMOV MÜSEYİB YAQUB


14. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. SALMANZADƏ ZÜLFİYYƏ ASİF


15. Gəncə Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi1. YUSİFOV SÜLEYMAN İLQAR


16. Şəki Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi1. MƏMMƏDOVA ÜLKƏR ABDURAHMAN


17. Gəncə İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. MUSAYEVA GÜNEL ZAKİR


18. Sumqayıt İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. QURBANLI TÜKƏZ BAYRAMƏLİ
2. MƏMMƏDZADƏ SEVİNC BAĞMAN
2məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi3. QULİYEVA TAMARA NAMİQ


19. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi1. İLYASOVA NİGAR MÜRŞÜD
2hakimin köməkçisi2. MƏMMƏDOV PƏRVİZ ŞAHİN


20. Bakı şəhər Xəzər Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompüter proqramçısı1. ƏKBƏROV AMİL İLTİMAS


21. Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompüter proqramçısı1. OSMANLI EMİN FƏRHAD


22. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. MƏMMƏDLİ FƏRİD SEHRAN
2. MƏMMƏDOVA ARZU MƏMMƏD
2məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi3. İMRANİ FƏRİDƏ FƏRHAD
3məsləhətçi - kompüter proqramçısı4. OSMANLI EMİN FƏRHAD
5. SƏFƏRZADƏ RAMİN BƏXTİYAR
4məsləhətçi - kompüter proqramçısı6. ƏKBƏROV AMİL İLTİMAS


23. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompüter proqramçısı1. HACIYEVA ROZA VAHİD
2. OSMANLI EMİN FƏRHAD


24. Bakı şəhər Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. TAĞIYEVA AYSEL VÜQAR
2hakimin köməkçisi2. ABDULLAYEV RAFİQ NİMƏT
3hakimin köməkçisi3. HÜSEYNOV AZAD MÜRVƏT
4hakimin köməkçisi4. SEYFULLAYEVA ŞƏBNƏM ƏFQAN
5məsləhətçi - kompüter proqramçısı5. HACIYEVA ROZA VAHİD
6məsləhətçi - kompüter proqramçısı6. MƏSTİYEV RAMAL KAMADDİN


25. Bakı şəhər Səbail Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. SÜLEYMANOV KƏNAN XEYBƏR
2hakimin köməkçisi2. ƏLİYEVA AYGÜN HƏSƏN
3məsləhətçi - kompüter proqramçısı3. HACIYEVA ROZA VAHİD


26. Bakı şəhər Yasamal Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompüter proqramçısı1. MƏMMƏDLİ ŞƏBNƏM TALEH
2hakimin köməkçisi2. BAYRAMOVA FEMİDA MAYIL
3məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi3. NAMAZOVA GÜNEL VLADİMİR
4. ZEYNİYEVA ÜLKƏR YAQUB


27. Bərdə Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. HƏTƏMXANLI HƏTƏM ŞAHMAR


28. Şabran Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompüter proqramçısı1. ƏLİYEV ŞAMO VİLAYƏT


29. Gəncə şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. MUSTAFAYEVA QƏRİBƏ İLHAM


30. Qəbələ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ƏSƏDZADƏ AYTƏKİN AQİL
2məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi2. NƏBİYEV XƏYAL ASİF
3hakimin köməkçisi3. QAFARLI YELMAR ELMAN


31. Zaqatala Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclasının katibi1. İSMAYILOVA AYGÜN HƏŞİM