12 iyul 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(22.09.2018)


1. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə-Qazax regional bölməsiməsləhətçi1. DƏMİRÇİYEV MUSA RƏŞİD
2Lənkəran regional bölməsiməsləhətçi2. ZEYNALOV NİYAMƏDDİN SULİDDİN
3. ŞİRİYEV ORXAN RAFİQ
4. SEYİDOV ORXAN ƏMİNAĞA
3Quba-Xaçmaz regional bölməsiböyük məsləhətçi5. PƏNAHOV ASLAN SALMANŞAH
6. MƏMMƏDOV İQBAL MÖVLUD
4Quba-Xaçmaz regional bölməsiaparıcı məsləhətçi7. HƏSƏNOV VÜSAL NUŞİRƏVAN
8. NƏBİYEV FİKRƏT SƏDİ
5Yuxarı Qarabağ regional bölməsiməsləhətçi9. ABIŞOV ÜLVİ ELMİDAR
6Regionların inkişafı və dövlət proqramları şöbəsi, Regionlarla iş sektoruməsləhətçi10. NƏBİYEV ELNUR ELÇİN
11. XƏLİLOVA AYTAC FAİQ
12. PAŞAYEV ELCAN OSMAN
7Dağlıq Şirvan regional bölməsiaparıcı məsləhətçi13. SAYADOV ZAMİN ŞAFNAT
14. NURALİYEV RÖVŞƏN ƏMİRASLAN
8Strateji planlaşdırma və proqnozlaşdırma şöbəsi, Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil sektoruməsləhətçi15. MƏMMƏDOV ANAR RZA
16. QƏHRƏMANOV SƏNAN KƏRƏM


2. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Dövlət büdcəsinin uçotu və hesabatı şöbəsi, Gəlirlərin uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi1. ALLAHVERDİYEVA VÜSALƏ ABBASƏLİ
2. MƏMMƏDOV FƏRİD HİKMƏT
3. POLAD-GÜNDEM ÜLVİYYƏ SABİR
4. QURBANOV ELMİR MƏTLƏB
5. NƏSİRLİ NƏRMİN İSA
6. ƏSGƏROV RAMİL RAMİZ
7. AĞAYEV AQİL ƏMİRXAN


3. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şəki regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 1. SALAMOV KƏNAN BABƏK
2Şəki regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi2. İSMAYILOV ORXAN İLHAM
3. HÜMBƏTOV PAŞA ƏHMƏD
4. İSKƏNDƏROVA NİGAR İLHAM
5. NADİRXANOV SƏRXAN XANVƏLƏD
6. ZAHİROVA NAZLI MƏHƏMMƏD
7. HƏSƏNOVA KƏMALƏ XƏLİL
8. KƏRİMOVA KÖNÜL TELMAN
9. ALMƏMMƏDOVA GÜNAY ƏLİHEYDƏR
10. DƏMİRÇİYEVA CƏVAHİR RƏŞİD
3Şəki regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi11. ŞAMIYEVA ZİNYƏT ÇİNGİZ
12. ATAKİŞİZADƏ İLKİN ƏLƏMDAR
13. QAZIYEVA SAMİRƏ ABBAS
14. KƏRİMOVA KÖNÜL TELMAN
15. MƏMMƏDZADƏ ELKİN ELŞAD
16. HƏSƏNOV ŞAMXAL İSMAYIL
17. QARAYEV SAMİR MALİK
4İmişli regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi18. NƏSİBLİ BALOĞLAN XƏLƏDDİN
5İmişli regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi19. HÜSEYNZADƏ HÜSEYN SƏDAQƏT
20. ƏSGƏROV İRŞAD ELŞAD
21. MURADOV CAVİD ELDAR
22. ATAKİŞİZADƏ İLKİN ƏLƏMDAR
23. VƏLİYEV ZEYNAL SELDAR
24. ADIGÖZƏLOV ELMAR NATİQ
25. HƏSƏNOV ELMAN YAQUB
26. SADIQOV TURAL ELŞAD
6İmişli regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi27. RƏHİMOV PƏRVİN NAZİM
28. ALMƏMMƏDOVA GÜNAY ƏLİHEYDƏR
29. ATAKİŞİZADƏ İLKİN ƏLƏMDAR


4. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. İSMAYILZADƏ TURAN TAHİR
2. HAQVERDİYEVA NƏZRİN İLQAR


5. Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. MƏMMƏDOV İBRAHİM ALİM
2məhkəmə iclasının katibi2. AZADƏLİ ORHAN NASİR
3məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 3. ƏLİYEV ŞAMO VİLAYƏT
4. ƏLƏSKƏROVA ARZU İLQAR
5. XANKİŞİYEVA TÜRKAN TƏVƏKGÜL
6. SARIYEV ABİD LOĞMAN
7. CƏBRAYILOVA XANIM CAVANŞİR
8. CƏFƏROVA KƏMALƏ CABİR
9. ƏLİYEV ƏLƏDDİN ETİBAR