27 noyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(19.11.2019)


1. Ali Attestasiya Komissiyası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ümumi şöbəşöbə müdiri1. HƏSƏNOV QALİB HÜSEYN
2Pedaqogika elmləri, şuralar və attestasiya sənədləri şöbəsişöbə müdirinin müavini2. AĞAYEV ORXAN RAUF


2. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Büdcə siyasəti və makroiqtisadi təhlil şöbəsi, Rəhbərlikşöbə müdiri1. ƏHMƏDOV ANAR MEHMAN
2. ƏLİYEV ƏDALƏT NOVRUZ
3. MƏMMƏDLİ AZƏR KÖÇƏRİ
4. MURADOV ƏMİN KAMRAN


3. Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Əlillərin sosial müdafiəsi siyasəti şöbəsi, Tibbi-sosial ekspertiza və əlillərin reablitasiyası məsələləri sektorusektor müdiri1. KAZIMOVA LALƏ ƏLƏDDİN
2Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Xidmətin Aparatı, Maliyyə-Təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi2. KƏRİMOV NİCAT ARİF
3. MƏMMƏDOV VÜSAL SƏRTİB
3Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Xidmətin Aparatı, Ümumi sektorsektor müdiri4. MÜRSƏLOV TELMAN İSLAM
4Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Nizami rayon Məşğulluq Mərkəzibaş mühasib5. BALAQADAŞOV FƏRRUX ZAHİD
6. İBRAHİMOVA PƏRVANƏ AYDIN
5Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Xidmətin Aparatı, Əmək bazarının təhlili və statistika şöbəsi, Əmək bazrının təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi7. ABDULLAYEVA ZƏRİFƏ ARİF
8. İSMAYILOV XƏZƏR İLQAR
9. ƏSƏDOV SƏRXAN AĞAZAMAN
10. BƏKİRLİ ƏSMƏT FİKRƏT
11. CAMALBƏYOVA PƏRVANƏ OKTAY
6Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Binəqədi rayon şöbəsi, Sosial yardım və müavinat sektorusektor müdiri12. MƏMMƏDOV BAKİR FAMİL
13. TALIŞOV NAZİM ƏZİZ
14. HƏKİMOV RƏHMAN TƏVƏKKÜL
15. ZEYNALOV YAQUB CƏFƏR
7Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Binəqədi rayon şöbəsi, Sosial sığorta sektorusektor müdiri16. QULUZADƏ MƏTANƏT BALAY
8Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Nərimanov rayon şöbəsi, Pensiya sektorusektor müdiri17. RƏHİMOV PƏRVİN NAZİM
18. HÜMBƏTOV TURAL İBRAHİM
19. NAMAZƏLİYEV EMİN ƏFSƏR
9Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Səbail rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektorusektor müdiri20. QURBANOV ANAR FAMİL
10Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Xətai rayon şöbəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - şöbə müdiri 21. ŞAHBAZOV FİRDOVSİ HƏŞİM
11Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Nərimanov rayon şöbəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - şöbə müdirinin müavini 22. ABBASOV CEYHUN İDRİS
23. QARAYEV FİKRƏT MİRZAĞA
12Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Xidmətin Aparatı, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - rəis müavini 24. QULİYEV CƏMALƏDDİN ƏLİBALA
13Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qaradağ rayon Məşğulluq Mərkəzimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - direktor 25. CABBAROV ASİF ARİF
26. ƏHMƏDOV ZÖHRAB ŞAMİL
14Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Xidmətin Aparatı, Ümumi şöbəşöbə müdirinin müavini - şöbə müdirinin müavini 27. QURBANOV RAUL ŞAHİN
15Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Nizami rayon şöbəsi, Pensiya sektoruməsləhətçi28. İMANOVA SƏNUBƏR İSLAM
16Sosial sığorta və pensiya siyasəti şöbəsişöbə müdirinin müavini - şöbə müdirinin müavini 29. MƏMMƏDOV FİKRƏT QƏNİMƏT
30. HÜSEYNOV BABƏK AZƏR
17Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə rayon şöbələri, Səbail rayon şöbəsi, Sosial xidmət sektorusektor müdiri31. MURTUZOV FARİZ ƏLİSAHİB
18Hüquq şöbəsi, Normativ hüquqi təminat sektorusektor müdiri32. HƏBİBOVA NƏRGİZ İLQAR
19Ümumi şöbəşöbə müdirinin müavini - şöbə müdirinin müavini 33. ƏLİYEV ARİF MUSA
34. CƏFƏROV PƏRVİZ ƏZİZ
20Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Nərimanov rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektorusektor müdiri35. BƏDƏLOVA ƏFSANƏ ADİL
21Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Nərimanov rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - sektor müdiri 36. MƏMMƏDOV RÖVŞƏN TEYYUB
22Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Xəzər rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - sektor müdiri 37. ƏHMƏDOVA JALƏ KƏRİM
23Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Pirallahı rayon Məşğulluq Mərkəzimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - direktor 38. BAYRAMOV ALİM ZAHİD
24Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş idarəsi, Audit sektorusektor müdiri39. İSAYEV ANAR İSA
25Maliyyə və icmal büdcə şöbəsi, İcmal büdcə sektorubaş məsləhətçi40. NAĞIYEV AVTANDİL ŞADƏT
26Daxili nəzarət və audit şöbəsi, Təftiş monitorinq və təhlil sektorubaş məsləhətçi41. ƏHMƏDOV RƏŞAD ŞİRİN
42. BƏBİROV RÜFƏT ƏZİZULLA
27Daxili nəzarət və audit şöbəsi, Təftiş monitorinq və təhlil sektorubaş məsləhətçi43. MEHDİYEV MÖVLÜŞ MƏMİŞ
44. ABDULLAYEV ELMİR DƏYANƏT
45. KƏRİMOV CƏMİL MİRZƏ
28Daxili nəzarət və audit şöbəsi, İcra və əmək intizamına nəzarət sektorusektor müdiri46. ƏLİYEV VÜSAL ARİF
29Daxili nəzarət və audit şöbəsi, Təftiş monitorinq və təhlil sektoruaparıcı məsləhətçi47. ƏHMƏDZADƏ AYGÜL QURBƏT
30Daxili nəzarət və audit şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri48. İMANOV HEYBƏT RAHİL
31Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Hüquq, daxili nəzarət və kadrlarla iş şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri49. BAYRAMOV TOKAY NƏSİB


4. Energetika Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Çağrı mərkəzi sektorubaş məsləhətçi1. MƏMMƏDOVA NÜYVƏR ETİBAR
2Ümumi şöbədövlət orqanı aparatında şöbə müdiri2. RZAYEV AZƏR AKİF
3. ŞİRİNOV EMİN ƏLİFAĞA


5. Dövlət Turizm Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Rəhbərlikdövlət orqanı rəhbərinin müşaviri1. QILICOV TEYMUR KAMAL
2Sənədlərlə iş və təminat şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri2. ABBASOVA CƏMİLƏ SEVİNDİK
3Hüquq və insan resursları şöbəsişöbə müdirinin müavini3. HÜSEYNOVA MEHRİBAN SAMİD
4. CƏFƏROV ADİL ŞƏMSƏDDİN


6. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. SƏFİZADƏ MƏHƏRRƏM İLQAR