4 yanvar 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(21.03.2019)


1. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Aran regional bölməsiböyük məsləhətçi1. KAMİLLİ SAMİR İLQAR
2Daxili nəzarət şöbəsi, Daxili araşdırmalar sektoruaparıcı məsləhətçi2. ZEYNALOV ELVİN ASLAN
3Hüquq şöbəsi, Hüquqi təhlil və ekspertizası sektoruməsləhətçi3. KAZIMLI LEYLA RASİM
4. SƏFƏRLİ GÜNAY ARZU
4Dövlətlərarası iqtisadi əməkdaşlıq şöbəsi, İkitərəfli iqtisadi əlaqələr və icmal sektoruməsləhətçi5. MİRZƏFƏROVA AYDAN MURTUZ
6. İBRAHİMOV KƏNAN FİRUDİN
5Ticarət siyasəti və ümumdünya ticarət təşkilatı şöbəsi, Ümumdünya ticarət təşkilatı ilə iş üzrə sektorbaş məsləhətçi7. BAXŞƏLİYEV BƏHRUZ ƏBÜLFƏT
6Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq iqtisadi təşkilatlarla əməkdaşlıq sektoruməsləhətçi8. MAHMUDOV BABƏK ƏLİHEYDƏR
9. ŞİRİNOV CAVANŞİR ZƏRRAF
10. MUSAYEV SAMİR RAMİS
11. MƏMİYEVA LALƏ NAZİM
7Dövlət investisiyaları şöbəsi, Dövlət investisiya layihələrinin monitorinqi və qiymətləndirilməsi sektoruməsləhətçi12. QASIMLI AQİL AZƏR
13. NAĞDALIYEV MƏHƏMMƏD FƏRMAN


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə şəhər Təhsil İdarəsibaş mühasib1. HADIYEVA GÜLNAR ƏHƏD
2Xocavənd rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi2. AĞAYEVA VƏFA ADİL
3Mingəçevir şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi3. ƏRƏBOVA AYNUR BAHƏDDİN
4. ƏHMƏDLİ AYTAC NAZİM
5. MEHTİZADƏ ELVİN AYAZ
6. HACIYEVA CƏMİLƏ FÜZULİ
7. ŞÜKÜROVA ELVİRA FİRDOVSİ
4Şirvan şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi8. HACIYEVA CƏMİLƏ FÜZULİ
5Şəki şəhər Təhsil Şöbəsibaş mühasib9. MƏMMƏDOV PƏRVİZ NASİR
6Şəki şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi10. ABDULLAYEVA MƏFTUNƏ ZİYAD
7Beyləqan rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi11. AĞAYEVA VƏFA ADİL
8Cəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12. QULİYEVA NURANƏ ELŞAD
9Füzuli rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13. CAMAL ƏLİ
10Gədəbəy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14. HƏSƏNOVA TÜRKANƏ İLQAR
15. MÖVSÜMOV VÜQAR MÖVSÜM
11Göyçay rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi16. MƏMMƏDLİ AİDƏ MARİF
12Göygöl rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi17. MEHTİZADƏ ELVİN AYAZ
13Quba rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi18. NƏZƏROV CEYHUN NƏCƏFQULU
19. BAYRAMOVA GÜLLÜ ADİL
14Qubadlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi20. HACIYEVA CƏMİLƏ FÜZULİ
21. MUSAYEVA NƏRMİN BƏDRƏDDİN
22. ƏRƏBOVA AYNUR BAHƏDDİN
15Şabran rayon Təhsil şöbəsiaparıcı məsləhətçi23. BAYRAMOVA GÜLLÜ ADİL
16Qax rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi24. ƏLİƏSGƏROVA PƏRVANƏ NATİQ
17Yardımlı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi25. MƏMİŞOV FƏRHAD BALAŞ
18Zaqatala rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi26. LAÇINOVA LALƏ MAHMUD
27. ƏLİZADƏ RƏCƏB MUSA
19Saatlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi28. RÜSTƏMOV MİKAYIL SƏYYAH
20Maliyyə şöbəsi, Mühasibat uçotu və hesabat sektoruməsləhətçi29. ƏHMƏDOVA GÜLNARƏ RAUF


3. Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi1. PAŞAZADƏ XƏYALƏ ƏLİŞ
2. MƏMİYEVA LALƏ NAZİM
2İctimaiyyətlə əlaqələr və vətəndaş qəbulu şöbəsiməsləhətçi3. MƏMİYEVA LALƏ NAZİM
4. FƏSADOVA NAZXANIM RƏHİM
5. İSMİYƏLİYEVA SEVİNC HƏŞİM
3Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Rəhbərlikməsləhətçi6. OSMANLI AYTƏN HÜSEYN
4Dövlət Mülki Aviasiya Agentliyi, İnzibati sektoraparıcı məsləhətçi7. BAYRAMOVA AYDAN SƏRKAR
8. HÜSEYNLİ AYGÜN İSMAYIL
9. QƏHRƏMANLI HÜSEYN NİZAMƏDDİN
10. TANRIVERDİLİ NURİDƏ HÜSEYN


4. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 1. GÜLMƏMMƏDOVA YEGANƏ MÜSƏLLİM
2. QULİYEV MƏHƏMMƏD HABİL
3. ABDULZADƏ TAHİR VAQİF
4. CƏFƏRLİ CƏFƏR ZƏFƏR
5. ABIYEV AQŞİN ƏFLATUN
6. QULİYEV RƏŞAD TOPÇU
25 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 7. HACIYEV TALEH ELTON
8. AHVERDİYEVA NƏRMİN BƏHLUL
35 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi - müfəttiş 9. HÜSEYNOVA İRADƏ SALEH
10. ƏLİƏKBƏROV EMİN NURƏDDİN
45 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (Quba rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi11. ƏŞRƏFOV VASİF RAMİK
58 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikbaş mühasib12. İSMAYILOV ELÇİN İSAQ
68 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi13. ƏLİYEVA GÜNEL MÖHRƏDDİN
14. HÜSEYNOVA İRADƏ SALEH
78 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 7-ci qrup (Mingəçevir rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi15. HÜSEYNOVA İRADƏ SALEH
16. SƏLİMOV ELVİN ÇİNGİZ
84 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi - hüquq üzrə 17. NƏCƏFQULİYEVA KÖNÜL RÖVŞƏN
94 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikbaş məsləhətçi - sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə işin aparıcısı 18. ƏLƏSGƏROVA VÜSALƏ SOVİZADƏ
106 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 19. BAYRAMOV XAQANİ ƏLİZADƏ
20. CƏBRAYILOV ZİYA FUAD
21. HƏSƏNOV ELNUR ŞİRİN
116 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 3-cü qrup (İsmayıllı rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi22. SÜLEYMANLI LƏMAN YAQUB
127 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi - müfəttiş 23. HƏSƏNOVA LƏMAN ƏLİBALA
139 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 1-ci qrup (Ağdam rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi24. ƏLİYEV İLKİN NATİQ
149 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 7-ci qrup (Füzuli rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi25. HÜSEYNOVA İRADƏ SALEH
159 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi26. HÜSEYNOVA İRADƏ SALEH
169 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruməsləhətçi27. QURBANOV AZƏR VƏRULLA
1710 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 4-cü qrup (Samux rayonu üzrə)məsləhətçi28. NAMAZLI ELNUR VİDADİ


5. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. TÜRKMƏNLİ LAMİYƏ ELMAN
2. HƏŞİMOVA LEYLA YUSUB
3. ƏLİYEVA AYTƏN İLQAR


6. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıhakimin köməkçisi1. MEHDİYEVA MƏNSURƏ ƏNVƏR
2. ƏLİYEV NOVRUZƏLİ İLHAM


7. 1 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
11 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ƏSƏDZADƏ SOLMAZ ELÇİN


8. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ŞÜKÜROV RAUF AZƏR
2. NƏCƏFOVA LAMİƏ AMİL
3. TƏHMƏZOV NİHAD İLHAM
4. XƏLİLZADƏ CƏFƏR HƏMİD