4 yanvar 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(28.01.2020)


1. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Aran regional bölməsiböyük məsləhətçi1. 1262791
2Daxili nəzarət şöbəsi, Daxili araşdırmalar sektoruaparıcı məsləhətçi2. 1309423
3Hüquq şöbəsi, Hüquqi təhlil və ekspertizası sektoruməsləhətçi3. 1154618
4. 1171842
4Dövlətlərarası iqtisadi əməkdaşlıq şöbəsi, İkitərəfli iqtisadi əlaqələr və icmal sektoruməsləhətçi5. 1302027
6. 1297633
5Ticarət siyasəti və ümumdünya ticarət təşkilatı şöbəsi, Ümumdünya ticarət təşkilatı ilə iş üzrə sektorbaş məsləhətçi7. 1297541
6Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq iqtisadi təşkilatlarla əməkdaşlıq sektoruməsləhətçi8. 1021684
9. 1305921
10. 1152764
11. 1295647
7Dövlət investisiyaları şöbəsi, Dövlət investisiya layihələrinin monitorinqi və qiymətləndirilməsi sektoruməsləhətçi12. 1156152
13. 1011150


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə şəhər Təhsil İdarəsibaş mühasib1. 1168216
2Xocavənd rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi2. 1305490
3Mingəçevir şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi3. 1305954
4. 1308322
5. 1150294
6. 1239570
7. 1179640
4Şirvan şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi8. 1239570
5Şəki şəhər Təhsil Şöbəsibaş mühasib9. 1154917
6Şəki şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi10. 1156632
7Beyləqan rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi11. 1305490
8Cəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12. 1297113
9Füzuli rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13. 1173409
10Gədəbəy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14. 1315340
15. 1171610
11Göyçay rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi16. 1256598
12Göygöl rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi17. 1150294
13Quba rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi18. 1307949
19. 1315796
14Qubadlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi20. 1239570
21. 1315206
22. 1305954
15Şabran rayon Təhsil şöbəsiaparıcı məsləhətçi23. 1315796
16Qax rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi24. 1305993
17Yardımlı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi25. 1173861
18Zaqatala rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi26. 1305506
27. 1315362
19Saatlı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi28. 1155213
20Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Təhsil standartları və tədris resursları şöbəsiməsləhətçi29. 1177021
21Maliyyə şöbəsi, Mühasibat uçotu və hesabat sektoruməsləhətçi30. 1242630


3. Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi1. 1156811
2. 1295647
2İctimaiyyətlə əlaqələr və vətəndaş qəbulu şöbəsiməsləhətçi3. 1295647
4. 1307391
5. 1153775
3Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Rəhbərlikməsləhətçi6. 1016377
4Dövlət Mülki Aviasiya Agentliyi, Maliyyə-iqtisadiyyat şöbəsi, Maliyyə sektoruaparıcı məsləhətçi7. 1179002
8. 1173842
5Dövlət Mülki Aviasiya Agentliyi, İnzibati sektoraparıcı məsləhətçi9. 1297712
10. 1021468
11. 1302841
12. 1152406
13. 1305620
14. 1315602
15. 1149455
16. 1308477


4. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 1. 1247670
2. 1178980
3. 1022196
4. 1171815
5. 1301315
6. 1302164
25 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 7. 1154085
8. 1315422
35 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi - müfəttiş 9. 1172833
10. 1182574
45 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (Quba rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi11. 1156803
58 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikbaş mühasib12. 1136312
68 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi13. 1315911
14. 1172833
78 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 7-ci qrup (Mingəçevir rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi15. 1172833
16. 1169456
84 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi - hüquq üzrə 17. 1308203
94 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikbaş məsləhətçi - sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə işin aparıcısı 18. 1149430
106 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 19. 1154417
20. 1156804
21. 1171612
116 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 3-cü qrup (İsmayıllı rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi22. 1314946
127 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi - müfəttiş 23. 1305863
139 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 1-ci qrup (Ağdam rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi24. 1156090
149 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 7-ci qrup (Füzuli rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi25. 1172833
159 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi26. 1172833
169 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi və tullantıların idarə edilməsinin təhlili sektoruməsləhətçi27. 1297808
1710 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 4-cü qrup (Samux rayonu üzrə)məsləhətçi28. 1305956


5. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. 1308163
2. 1305485
3. 1314853


6. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıhakimin köməkçisi1. 1303540
2. 1309168


7. 1 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
11 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsihakimin köməkçisi1. 1022460


8. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. 1300312
2. 1303590
3. 1241143
4. 1291708