4 yanvar 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(19.11.2019)


1. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq şöbəsi, Hüquqi təhlil və ekspertizası sektoruböyük məsləhətçi1. HƏSƏNLİ ANAR ŞAHİN
2. ƏLİZADƏ GÜNEL ƏHMƏD
2Dövlətlərarası iqtisadi əməkdaşlıq şöbəsi, Xarici investisiyalar sektoruaparıcı məsləhətçi3. QASIMZADƏ ZİYA ELMİR
4. ORUCOV ELVİN VALİD
5. ŞÜKÜROV ELNUR MİRZƏ
3Sənaye şöbəsişöbə müdiri6. QULİYEV ARAZ ŞİRASLAN
4Daxili nəzarət şöbəsi, İnzibati-təşkilati və preventiv məsələlər sektorubaş məsləhətçi7. ƏLİYEV HÜSEYN MÜBARİZ
8. MƏMMƏDOV SANİ AKİF
9. İMAMLI İSRAYIL İSMAYIL
5Ticarət siyasəti və ümumdünya ticarət təşkilatı şöbəsi, Ticarət siyasəti sektoruböyük məsləhətçi10. ƏLİYEV MİRZƏ ƏHMƏDAĞA
11. XƏLİLOV NAMİQ CƏLİL


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Kürdəmir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi1. ALLAHVERDİYEV MƏTLƏB YAQUB
2Şəki şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi2. QƏDİROV MƏMMƏD CABBAR
3Mingəçevir şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi3. TAĞIYEVA ZİVƏR EYZƏDDİN
4Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Peşə təhsili müəssisələrinin idarəedilməsi, keyfiyyətin təminatı və monitorinq şöbəsişöbə müdirinin müavini4. RÜSTƏMOV ELDƏNİZ ELZİM
5Lerik rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi5. ƏLİYEV HÜSEYNBALA MİRZƏBALA


3. Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Daşımaların tənzimlənməsi şöbəsişöbə müdiri1. ƏLİYEV MALİK LƏTİF
2Nəqliyyat siyasəti şöbəsişöbə müdirinin müavini2. QULİYEV KƏNAN MİRZAĞA
3Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Maliyyə, iqtisadi təhlil və uçot şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri3. HÜSEYNOV DİLAFƏT MƏMMƏD
4Dövlət Dəniz Agentliyi, Rəhbərlikbaş məsləhətçi4. MÜSEYİBOV TURAL CAVANŞİR


4. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
14 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji maarifləndirmə sektoru, İnzibati ərazi üzrə 1-ci qrup (Sumqayıt şəhəri üzrə)aparıcı məsləhətçi1. ŞAMIYEV RAFİQ ƏLİ
27 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinə nəzarət sektoruməsləhətçi - müfəttiş 2. MİRZƏYEV ELŞƏN SƏTTƏR
3. HÜSEYNOV ZƏFƏR RÜSTƏM
4. ABDULMƏNƏFOV MÜBARİZ MUSTAFA


5. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Tərtər rayonubaş məsləhətçi1. NƏZƏROV MÖHLƏT SALMAN