5 fevral 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.10.2019)


1. Ali Attestasiya Komissiyası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Maliyyə şöbəsiməsləhətçi1. QURBANOV KƏRİM QURBAN


2. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Xəzinədarlığın idarəedilməsinin informasiya sisteminə dəstək sektoruaparıcı məsləhətçi1. ŞABANOVA NAİLƏ ƏLİ MUXTAR
2. MİKAYILBƏYLİ XƏYALƏ RUSLAN
2Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 12 saylı Xəzinədarlıq idarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi - mühasib 3. SALMANZADƏ XANLAR ABBAS
4. MAHMUDOV EMİL ELÇİN
5. ABBASLI AZƏR NƏSİMİ
6. FEYZULLAYEVA İRADƏ VƏFADAR


3. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə şəhər Gənclər və İdman Baş İdarəsi, İdman sektorubaş məsləhətçi1. TEYMURLU DƏNYAR ALİMŞAH
2Şabran rayon Gİİaparıcı məsləhətçi2. YUSİFOVA ŞÖLƏ ASLAN
3Ağsu rayon Gİİaparıcı məsləhətçi3. MƏHƏMMƏDHÜSEYİN TƏHMASİB SAKİT
4Ağdaş rayon Gİİməsləhətçi4. İSMAYILOV SEYMUR HABİL
5Bərdə rayon Gİİbaş məsləhətçi5. ŞABİLİ HƏSRƏT ZAMƏDDİN
6. NƏSİRLİ FİDAN ELBRUS
6Naftalan şəhər Gİİməsləhətçi7. HƏSƏNOVA TAMARA ƏZİZ
7Xəzər rayon Gİİaparıcı məsləhətçi8. SÜLEYMANZADƏ NATİQ SƏNƏTKAR
8Yevlax rayon Gİİaparıcı məsləhətçi9. ŞABİLİ HƏSRƏT ZAMƏDDİN
9Ağcabədi rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - idman sahəsi üzrə 10. MUXTARLI MUXTAR ETİBAR
10Sabirabad rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - gənclər sahəsi üzrə 11. BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZAN
12. HÜSEYNOVA DÜNYA İBRAHİM


4. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Zaqatala bölgəsi üzrə şöbəməsləhətçi1. MƏMMƏDOV VÜQAR RÖVŞƏN
2. ƏFƏNDİYEV RUSLAN ƏFƏNDİ
2İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsiməsləhətçi3. FƏSADOVA NAZXANIM RƏHİM
4. AMANOVA LALƏ MAYIL
3Bakı şəhəri üzrə şöbəbaş məsləhətçi5. RZAYEVA XALİDƏ İSRAFİL
4Bakı şəhəri üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi6. MƏLİKOV AMAL ƏSGƏR
7. BABAYEVA XANIM MƏDƏD
8. QASIMOVA SEVİNC CAHANGİR
9. İSMAYILOV BAYRAM İMAMYAR
5Tovuz bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi10. BABAYEVA XANIM MƏDƏD
6Tovuz bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi11. HÜSEYNOVA NÜŞABƏ XƏLFƏQULU
7Ümumi şöbə, Vətəndaşları qəbulu, ərizə və şikayətlərlə iş sektoruməsləhətçi12. EYVAZOVA LƏMAN HAMLET


5. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruməsləhətçi1. BAYRAMOVA LEYLA ŞAHİN
2. MAHMUDLU PƏRVANƏ İLHAM
2Bakı regional bölmə, İdxal və ixraca nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi3. QULİYEV PÜNHAN İLHAM
4. ƏHMƏDLİ NURAL AĞAMİ
5. ƏKBƏROV İSA MÜTALİB
6. ƏSGƏROV ARAZ VAQİF
7. HƏSƏNOV NİCAT VAHİD
3Bakı regional bölmə, İdxal və ixraca nəzarət sektoruməsləhətçi8. ƏSGƏROV ARAZ VAQİF
4Bakı regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektorubaş məsləhətçi9. ƏKBƏROV ELDƏNİZ BAYRAM
10. QƏNBƏROV GÜNDÜZ BƏXTİYAR
11. BALLAYEV PƏRVİN NƏRİMAN
12. BAXŞƏLİYEV BƏHRUZ SƏMƏD
5Bakı regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi13. QASIMOV NƏSİB MƏDƏT
14. İSMAYILOV FUAD OQTAY
15. ƏLƏSGƏRLİ MƏHƏMMƏD BAXIŞ
16. MİRZƏZADƏ ELVİN AKİF
17. ƏLİZADƏ ŞƏHRİYAR GÖYÜŞ
6Bakı regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi18. POLADOVA LEYLA FAİQ
19. CƏLİLOV ELGÜN VİDADİ
20. HƏSƏNLİ BAĞDAGÜL SƏLAHƏDDİN
21. İSMAYILOVA FATMA FƏXRƏDDİN
22. İSMAYILOV FUAD OQTAY
23. ƏLİYEVA SƏADƏT OQTAY
24. MEHDİYEVA MEHRİBAN ABBAS
25. ƏLİZADƏ NƏRGİZ RƏŞADƏT
26. ABBASOVA CƏMİLƏ ELMAN
27. ABIŞOV AMANAT ELÇİN
28. MİRZƏZADƏ ELVİN AKİF
29. MƏMMƏDOVA ŞƏHLA AZƏR
30. ƏHMƏDZADƏ ROMAN SƏNANİ
31. CƏFƏROVA NATƏVAN ZAKİR
32. AĞAYEVA SÜSƏN ELDAR
7Bakı regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektorubaş məsləhətçi33. ƏLİYEVA GÜLNAR RAMİZ
34. MİRMUSALI MİRVALİD RƏSUL
35. HACIYEVA AYNUR FÜZULİ
8Bakı regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruböyük məsləhətçi36. ƏSGƏRLİ AYDAN YEDİYAR
9Bakı regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi37. MÖHBƏLİYEVA NİGAR HİDAYƏT
38. SULTANOVA MƏTANƏT CAHANGİR
10Bakı regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi39. NİFTİYEVA ŞAHNAZ RASİM
40. QULİYEVA BAHAR ELDAR
11Sumqayıt regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi41. AĞAYEVA SÜSƏN ELDAR
42. KƏRİMOVA AYTAC ƏLİ
43. BAYRAMOVA GÜLNARƏ KAMAL
44. NƏCƏFLİ GÜLNAR MARİF
45. CƏFƏROVA İRANƏ İLHAM
46. DADAŞOV CƏLİL QASIM
47. TAĞIYEV TOĞRUL KAMİL
48. ABDULLAYEV RAMİN İLHAM
49. İSKƏNDƏROVA SƏLTƏNƏT KARLEN
12Sumqayıt regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi50. İSKƏNDƏROVA SƏLTƏNƏT KARLEN
13Sumqayıt regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruböyük məsləhətçi51. UMUDOVA İLAHƏ ZAHİR
14Sumqayıt regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruaparıcı məsləhətçi52. İSMAYILOVA KÖNÜL AFİL
15Sumqayıt regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi53. QUBADOVA TƏRANƏ ADİL
16Sumqayıt regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruməsləhətçi54. DADAŞOV CƏLİL QASIM
17Sumqayıt regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruböyük məsləhətçi55. ƏSGƏROV ARAZ VAQİF
18Xaçmaz regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektorubaş məsləhətçi56. HACIMİRZƏYEV FƏRİD VAQİF
19Xaçmaz regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi57. AĞAKİŞİYEV VÜQAR RAMİDDİN
20Xaçmaz regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi58. NİFTƏLİYEV ANAR NİFTULLA
21Xaçmaz regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi59. MÜTƏLLİMOV YÜKSEL NATİQ
60. İBADOV İLKİN BAYRAM
61. ƏLİYEV MƏHƏMMƏD BƏXTİYAR
22Xaçmaz regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi62. MƏMMƏDOV ŞAHİN SABİR
23Şamaxı regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi63. MİRƏZİZLİ RÖYAL BƏHRƏM
64. İSMAYILBƏYLİ NURANƏ FARİZ
24Şamaxı regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi65. ƏLİYEV TALIB DAŞQIN
66. ƏLİZADƏ ANAR ŞAKİR
67. ƏLİYEV ELÇİN EHTİBAR
68. MƏMMƏDOV VÜSAL SÖHRAB
25Şamaxı regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi69. ƏLİYEV ELÇİN EHTİBAR
70. ƏLİYEV TALIB DAŞQIN
71. İMANOVA LAMİƏ XUDAYAR
26Salyan regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi72. TAPDIQOV BAYRAMQULU MƏHƏDDİN
27Salyan regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi73. SARIYEV KAMRAN PƏRVİZ
74. ƏLİYEV TALIB DAŞQIN
75. CƏFƏROVA AYŞƏN MÜLKALI
28Salyan regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi76. İMANOVA LAMİƏ XUDAYAR
29Lənkəran regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi77. TALIBOV ŞAMXAL ƏLİPƏNAH
30Lənkəran regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi78. ƏLİYEV SƏYAVUŞ SARIBALA
79. HÜSEYNOVA DÜNYA İBRAHİM
80. QARDAŞZADƏ İLQAR RAHİM
81. ORUCOVA NƏZAKƏT BƏYLƏR
31Lənkəran regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruböyük məsləhətçi82. İSMAYILOV ŞAMXAL KAMİL
32Lənkəran regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi83. ƏLƏKBƏRLİ XALİD ƏLƏMDAR
33Lənkəran regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruböyük məsləhətçi84. ƏLİYEV AZƏR ABDULƏHƏD
34Mingəçevir regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi85. İSAZADƏ LALƏ XƏLƏDDİN
86. ADIGÖZƏLOV XANLAR RAMİS
87. XƏLİLOV RAFİQ MUHUMA
88. CAMALOV XALİQ NATİQ
89. İSMAYILOVA AYNUR ZAMAN
90. YUSİFOVA NƏRGİZ AYDIN
35Mingəçevir regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi91. YUSİFOVA NƏRGİZ AYDIN
92. İSMAYILOVA ÇİNARƏ VAQİF
93. HƏSƏNZADƏ TURAL İLQAR
94. İSMAYILOVA ULDUZA ABDULLA
95. ALIYEV ORXAN ƏLÖYSƏT
36Mingəçevir regional bölmə, Monitorinq və istehlakçıların hüquqlarının müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi96. ƏLİYEVA AYNURƏ ƏLİ
37Mingəçevir regional bölmə, Monitorinq və istehlakçıların hüquqlarının müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi97. ŞƏFİYEVA ÇİNARƏ SƏMƏD
98. ƏLİYEVA AYNURƏ ƏLİ
38Mingəçevir regional bölmə, İnzibati işlər və təsərrüfat sektoruməsləhətçi99. ƏHMƏDZADƏ HAFİZ FAZİL
39Mingəçevir regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi100. MƏMMƏDOV NURLAN AYAZ
101. KAMALLI NƏRİMAN SƏADƏT
40Şəki regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruböyük məsləhətçi102. ƏLİYEVA SƏFİYƏ QÜDRƏT
103. RƏŞİDOV VÜQAR XALƏDDİN
41Şəki regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruaparıcı məsləhətçi104. YUSİFOV BƏHRAM İMRAN
42Şəki regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi105. MƏMMƏDOVA SİMA İLHAM
43Şəki regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruməsləhətçi106. KƏRİMLİ KÖNÜL MUSAVƏR
107. MƏMMƏDYAROVA LƏMAN NATİQ
108. ABIZADƏ NİGAR MİRƏLİ
44Şəki regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruböyük məsləhətçi109. ƏHMƏDOV VÜQAR KƏRİM
45Şəki regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi110. MƏMMƏDOV XƏZƏR VAQİF
111. CABBAROV EŞQİN İLQAR
46Şəki regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi112. HÜSEYNZADƏ HAFİZ HƏSƏN
47Gəncə regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi113. ABDULLAYEVA NƏRGİZ CƏLİL
48Gəncə regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruməsləhətçi114. ORUCOV NEMƏT CEYHUN
49Gəncə regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruböyük məsləhətçi115. ALIRZAYEVA AYTƏN NAMİQ
50Gəncə regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruaparıcı məsləhətçi116. ZEYNALOV MƏHƏMMƏD QALİB
51Gəncə regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi117. DƏMİRÇİYEVA CƏVAHİR RƏŞİD
118. İQBAL ZAHİD
119. MUSAYEV ƏFSUS QULU
120. ABDULLAYEV ORXAN VİLAYƏDDİN
121. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
122. BAĞIROV ƏRTURQUT ŞİKAR
123. HƏSƏNOV AZƏR ŞAHİN
124. VƏLİYEV ELNUR AQİL
125. İSAZADƏ LALƏ XƏLƏDDİN
126. TAĞIYEVA BAHAR FİKRƏT
127. QULİYEV MAARİF ARİF
128. MEHDİYEVA MEHRİBAN ABBAS
129. POLADOVA LEYLA FAİQ
52Gəncə regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi130. NƏSİROV YELMAR HÜSEYN
131. MEHDİYEVA MEHRİBAN ABBAS
132. HƏSƏNOV AZƏR ŞAHİN
133. İSMAYILOVA AYSEL HEYDAR
134. CƏFƏROVA NATƏVAN ZAKİR
135. İSMAYILOVA AYGÜL RİZVAN
136. POLADOVA LEYLA FAİQ
53Gəncə regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruböyük məsləhətçi137. İBRAHİMLİ TOĞRUL ZİYATAY
138. VƏLİYEV ELNUR AQİL
139. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
140. DƏMİRÇİYEVA CƏVAHİR RƏŞİD
141. CƏFƏROVA NATƏVAN ZAKİR
142. HƏSƏNOV AZƏR ŞAHİN
54Gəncə regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi143. TAĞIYEV QUDSİ UĞURLU
144. MEHDİYEV VÜQAR NƏSRƏDDİN
145. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
146. BAĞIROV ƏRTURQUT ŞİKAR
147. HƏSƏNOV AZƏR ŞAHİN
148. CALALZADƏ İLKİN ARZU
55Gəncə regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektorubaş məsləhətçi149. ABDULLAYEVA NƏRGİZ CƏLİL
56Gəncə regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi150. KƏRİMOVA KƏMALƏ KAMANDAR
57Gəncə regional bölmə, Heyvan sağlamlığı və baytarlıq nəzarəti sektoruaparıcı məsləhətçi151. QULİYEVA NƏRMİN FƏXRƏDDİN
58Tovuz regional bölmə, Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti sektoruaparıcı məsləhətçi152. RƏHİMOVA ELLADA FƏRMAN
59Tovuz regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi153. MEHDİYEVA MEHRİBAN ABBAS
60Tovuz regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi154. HAQVERDİYEVA BAHAR XALİQ
155. HƏSƏNOV NİCAT CƏMALƏDDİN
156. TAĞIYEVA BAHAR FİKRƏT
157. MEHDİYEVA MEHRİBAN ABBAS
158. İSMAYILOVA ULDUZA ABDULLA
61Tovuz regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruböyük məsləhətçi159. ABDULLAYEV ORXAN VİLAYƏDDİN
160. BAĞIROV ƏRTURQUT ŞİKAR
62Tovuz regional bölmə, İdxal-ixrac və monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi161. CALALZADƏ İLKİN ARZU
63Tovuz regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektorubaş məsləhətçi162. FEYZİZADƏ ELVİN SAHİB
64Tovuz regional bölmə, Qida təhlükəsizliyinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi163. ORUCOV NEMƏT CEYHUN
164. NAMAZOV CEYHUN SƏMƏNDƏR
65Ucar regional bölmə, Qeydiyyat və sahibkarlarla iş sektoruböyük məsləhətçi165. CAMALZADƏ XƏZRİ İKRAM
166. ADIGÖZƏLOV İSMAYIL İSRAİL
167. ƏLİZADƏ AZAD YELMAR


6. Bakı Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Apellyasiya Məhkəməsinin aparatı, Aparatməhkəmə iclasının katibi1. BAYRAMLI QURBAN ARİF
2. AXUNDOVA ÜLKƏR SƏFƏR
3. İSMAYILZADƏ RƏHİM FƏRMAN
4. SƏFƏROVA ÜLKƏR ASİM
5. SADIQOVA AYNURƏ VAHİD
6. NİZAMLI AYGÜN ÜLVİYYƏT
7. ŞƏRİFOVA AYSEL ŞƏRAFƏDDİN
2Bakı Apellyasiya Məhkəməsinin aparatı, Aparathakimin köməkçisi8. RZAZADƏ AYSEL QAXANDUZ
9. QƏŞƏMZADƏ FUAD VAHİD
10. ŞÜKÜROVA LƏMAN CEYHUN
11. SALAHOVA GÜLNAR İSGƏNDƏR
12. BAYRAMLI QURBAN ARİF
13. ƏLİYEV RÜFƏT RAHİB
14. NAMAZOV ANAR ORUCƏLİ
15. HƏSƏNZADƏ İLAHƏ NOVRUZ
16. FƏRƏH QULAM
17. ALICANLI-YUSİFLİ SEVİNC MAHİR
18. RƏCİLİ AYSEL NAİB
19. HƏSƏNZADƏ SƏBUHİ MEHDİ
20. ORUCOVA AYSU ƏLİ
21. ƏLİYEVA AYŞƏM LEHSAN
22. BƏDƏLOVA PƏRVİN ADİL
23. HACIZADƏ NİGAR BƏXTİYAR
24. RÜSTƏMZADƏ CAVANŞİR ZİRƏDDİN
25. SƏFƏROVA ÜLKƏR ASİM
26. KƏRİMOVA MƏLƏK NOFƏL
27. BALAKİŞİYEVA AYNURƏ ƏYYUB
28. CƏFƏROV CAVİD ZAHİD
29. HƏSƏNOVA LƏMAN ELMAR
30. TÜRKMƏNLİ LAMİYƏ ELMAN
31. MURĞUZOVA NƏRMİNƏ SAHİB
32. İSMAYILOVA AYŞƏN SƏADDİN


7. Şəki Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şəki Ağır Cinayətlər Məhkəməsihakimin köməkçisi1. QASIMOV FƏRİD FƏRZALI
2. ƏLİYEVA İLAHƏ FAMİL
2Şəki Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməsləhətçi - tərcüməçi 3. NƏCƏFOVA GÜNEL HABİL


8. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ZEYNALOVA GÜNEL BƏXTİYAR
2. İSMAYILOVA ZƏHRAXANIM ŞAHİN
2Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi3. CƏFƏROVA TƏHMİNƏ ƏLİSTAN
4. KƏRİMOVA RƏQSANƏ TOFİK
5. ABDULƏZİMOV CAVİD CAVANŞİR
6. MƏMMƏDOV İLYAS NİZAMİ


9. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. HÜSEYNLİ MAHİR ARAZ
2. İBRAHİMOVA İLAHƏ ARİF
3. İSMAYILOV EMİN ƏLİ
2Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 4. ƏLİZADƏ ÇİÇƏK SƏTTAR
5. QULİYEVA XƏYALƏ RÜSTƏM
6. RƏŞİDLİ ADİL MÜSLÜM
7. HÜMBƏTOVA AYŞƏN RASİM
8. ƏLİYEVA SƏBİNƏ XANƏHMƏD
9. MƏMMƏDOV ELGÜN FAİQ
10. ƏLİYEVA NİGAR ANAR
11. MƏMMƏDOV İLHAM İSA
12. İMANOV KAZIM ARİF
13. QƏNBƏROV RAFİK ÇİNGİZ
14. ƏDALƏTLİ FƏRİDƏ ƏDALƏT
3Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi15. MİRZƏYEVA SEVİNC ƏRƏSTUN
16. ABDULLAYEV ZÖHRAB RAUF


10. Bakı şəhəri Səbail Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Səbail Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. MƏMİYEV ELNUR AZƏR
2. PAŞAZADƏ PƏRVİN KAMANDAR
2Bakı şəhəri Səbail Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 3. SOLTANZADƏ GÜNDÜZ VİDADİ
4. NAYIBOV PƏRVİZ ŞAKİR
5. HÜSEYNLİ NİCAT DƏDƏBƏY
6. ƏSGƏROV MƏHƏMMƏDƏLİ TOFİQ
7. ƏLİBƏYLİ SƏBİNƏ ARİF
8. QƏNBƏROV RAFİK ÇİNGİZ
9. ƏDALƏTLİ FƏRİDƏ ƏDALƏT
3Bakı şəhəri Səbail Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi10. MƏMMƏDZADƏ ELÇİN XƏLİL
11. ZEYNALOV YUSİF SƏMƏDAĞA


11. Gəncə şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. KƏSƏMƏNLİ ELMAN BƏYBULUD
2. ƏHMƏDOV MƏZAHİR MAİS
3. KAZIMOVA SEVİNC ELBRUS
4. CAVADZADƏ FİDAN ELBRUS


12. Tovuz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Tovuz Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - məhkəmə iclas katibi 1. CAVADOVA KƏKLİK MİRƏZİZ