1 aprel 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(24.09.2019)


1. Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Əlillərin sosial müdafiəsi siyasəti şöbəsi, Əlillərlə bağlı dövlət siyasəti sektoruməsləhətçi1. FƏTƏLİYEVA NƏRMİN RAUF
2. HÜSEYNOV FUAD AZAD
2Həyat səviyyəsinin təhlili və aktuar hesablamalar şöbəsi, Həyat səviyyəsinin təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi3. GÜLƏHMƏDOV TURAL NURƏDDİN
4. MƏMMƏDOV ELVİN ELMAN
5. POLAD-GÜNDEM ÜLVİYYƏ SABİR
3Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Xidmətin Aparatı, Hüquq sektoruməsləhətçi6. BAXŞİYEVA GÜNEL ELŞAD
4Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Xidmətin Aparatı, Ümumi şöbəbaş məsləhətçi7. ƏHMƏDOVA CƏMİLƏ EHTİBAR
5Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Göygöl rayon Məşğulluq Mərkəzibaş məsləhətçi8. HÜMBƏTOV EMİN NAZİM
9. ƏLİYEV ƏBİLİ GÜNDÜZ
6Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Xocalı rayon Məşğulluq Mərkəzibaş məsləhətçi10. SULEYMANOV İQBAL TEYMUR
7Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Qobustan rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi11. HƏSƏNOV AMİL ELŞƏN
8Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Zaqatala rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi12. ATAYEV SÜBHAN MÜSƏNNİF
13. İBRAHİMOV SAHİB ƏLİYAR
9Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, İmişli rayon şöbəsi, Sosial yardım və müavinət sektorubaş məsləhətçi14. RƏHİMLİ AYŞƏN AZƏR
10Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Kəlbəcər rayon şöbəsi, Pensiya,sosial yardım və müavinət sektoruməsləhətçi15. CABBAROV VÜQAR MÜBARİZ
11Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Lənkəran şəhər şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi16. NURULLAYEVA GÜNEL AKŞİN
12Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Masallı rayon şöbəsi, Sosial yardım və müavinət sektoruməsləhətçi17. ƏKBƏROV PƏRVİZ YAŞAR
13Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Naftalan rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi18. QURBANOV QURBAN PƏNAH
14Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Xocavənd rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu üzrəməsləhətçi19. RƏCƏBLİ CAVİD AFİQ
15Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Gədəbəy rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi20. BAYRAMOV NURABİN ƏLƏDDİN
16Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Xarici dövlətlərlə əlaqələr sektoruaparıcı məsləhətçi21. QURBANOVA FİDAN XALIQ
17Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Şəki şəhər şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi22. HƏMİDOV XƏYAL HAMLET
23. CABBAROVA NƏRMİN İLHAM
18Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Zərdab rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi24. QULUZADƏ ELVİN EYNULLA
19Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Beyləqan rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi25. QASIMOV ELMİR ELSEVƏR
26. GÜLMALI PƏRVANƏ SOLTAN
20Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Qax rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi27. SEYDƏLİLİ NURLAN ORUC
21Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Qəbələ rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi28. QARAGÖZOV ELŞƏN CAVANŞİR
29. OSMANLI İSMAYIL ƏLİYAR
22Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Goranboy rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi30. TAĞIYEVA GÜLCÖHRƏ FİZULİ
31. BABAYEV HÜSEYN BƏXTİYAR
23Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Yevlax şəhər şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi32. SALMANLI ƏLİŞ ŞƏMSİ
24Məşğulluq siyasəti və demoqrafiya şöbəsi, Peşə standartları sektoruböyük məsləhətçi33. NƏBİYEVA MƏLTƏM NAMİQ
25Məşğulluq siyasəti və demoqrafiya şöbəsi, Peşə standartları sektoruaparıcı məsləhətçi34. MƏRDƏLİYEVA ŞƏLALƏ MAHAL
35. SÜLEYMANLI NƏRGİZ ROMAN
36. RƏHMANLI NİCAT NAMİQ
37. ƏLİYEVA LEYLA YAŞAR
26Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Sumqayıt şəhər şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi38. ŞİKAROVA FİDAN ALƏDDİN
39. MƏMMƏDLİ ORXAN ƏVƏZ
27Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Sumqayıt şəhər şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi40. SADIQOVA ÜLVİYYƏ ZAHİD
41. TƏVƏKGÜLZADƏ FƏRRUX ELÇİN
28Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Qazax rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi42. MƏDƏTOVA NƏRGİZ ROMAN
29Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Quba rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi43. MİRZƏYEVA TALİYƏ VLADİSLAV
30Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Gəncə-Kəpəz Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafəsi sektoruböyük məsləhətçi44. İSMAYILOV TALEH İLYAS
45. TAĞIYEVA AFƏRİM VÜQAR
46. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
47. MƏLİKOV EYYUB XƏYYAM
48. ƏLİYEVA TƏHMİNƏ ANAR
49. QOCAYEVA NURANƏ ƏLƏDDİN
50. HÜMBƏTOVA MƏLEYKƏ ŞAHİD
51. İSLAMZADƏ HEYRAN İBRAHİM
31Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Ağdam rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruböyük məsləhətçi52. FƏTƏLİSOY AYTURAN FAMİL
32Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Ağdaş rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi53. QƏDİROV SƏDDAM HÜSEYN
54. ŞAVƏDDİNOV FƏQAN ŞÖHRƏT
33Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Bərdə rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi55. ƏZİMZADƏ AYGÜN İSLAM
34Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qəbələ rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi56. HACIYEVA GÜNƏŞ OQTAY
57. QƏRİBLİ ASİMƏ ƏDALƏT
35Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Yevlax rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi58. CƏFƏROVA NƏZRİN TALEH
59. HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİR
36Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Zaqatala rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi60. MURADOV PƏRVİN ƏLİXAN
37Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Göyçay rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektorubaş məsləhətçi61. ƏLİYEV ORXAN ELŞAD
38Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Göyçay rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruaparıcı məsləhətçi62. MƏMMƏDLİ SƏİDƏ MARİF
39Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Masallı rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi63. MİRZƏYEVA SEVANƏ ƏLİHEYDƏR
40Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Masallı rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi64. HÜSEYNOV QƏDİR LYUDVİQ
65. RƏŞİDOV CAVİDAN RACİ
41Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Füzuli rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruaparıcı məsləhətçi66. MÜRSƏLZADƏ BEYRƏK ELSEVƏR
42Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Cəlilabad rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruböyük məsləhətçi67. HÜMBƏTOV PAŞA ƏHMƏD
43Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Şəki rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruaparıcı məsləhətçi68. HƏSƏNOV FƏRİD RAFİQ
44Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Şəmkir rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruməsləhətçi69. SADIQOVA GÜLNAR RÖVŞƏN
45Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Sabunçu rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi70. İSAYEVA NƏRMİN ELXAN
71. RAMAZANOV SƏXAVƏDDİN SALEH
72. KƏRİMLİ ƏJDƏR ƏLƏSKƏR
73. ABBASOV XƏZƏR BEHBUD
74. ƏSGƏROVA MEHRİBAN ƏDALƏT
75. MUSTAFAZADƏ GÜNEL MAZAN
76. VERDİYEVA LALƏ NAMİK
46Ümumi şöbə, Vətəndaşların qəbulu sektoruməsləhətçi77. ŞAKİRLİ GÜNEL İSRAFİL
78. HÜSEYNOVA SƏFURƏ İSMAYIL
79. HƏSƏNOV TELMAN SAHİB
80. MAYILOVA ZƏHRA SƏTTAR
81. POLAD-GÜNDEM ÜLVİYYƏ SABİR
47Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qaradağ rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruməsləhətçi82. MƏMMƏDOVA İLAHƏ VAHİD
83. QOCAYEVA ŞƏFƏQ VAQİF
84. RƏŞİDLİ AYTƏN XƏQANİ
48Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qaradağ rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruməsləhətçi85. KƏRİMLİ ƏJDƏR ƏLƏSKƏR
49Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Xətai rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruməsləhətçi86. ABBASZADƏ LEYLA NURULLAH
87. ƏHMƏDOVA ƏFSANƏ MEHMAN
88. RƏHİMOVA LƏMAN YAŞAR
89. MUSTAFAZADƏ GÜNEL MAZAN
90. ƏSƏDOVA ƏSMƏR ƏLİ
91. MEHTİYEVA RÜBABƏ HÜSEYN
92. ASLANLI AYŞƏN BƏHMƏN
93. MİKAYILZADƏ TALEH MƏHƏBBƏT
94. CAVADZADƏ ŞƏBNƏM MƏTLƏB
95. MAHMUDOVA NİGAR SEYDİ
96. QULİYEVA ELVİRA BƏXTİYAR
97. ABIYEVA ŞƏFA HİDAYƏT
98. İSGƏNDƏRLİ SƏBİNƏ ZABİT
99. HƏSƏNLİ ELŞƏN ARİF
100. POLADOV KƏNAN MÜBARİZ
101. BƏŞİROVA GÜNAY FAZİL
102. TALIBOV KAZIM FİZULİ
50Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Ağstafa rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi103. HACIYEV ALI MƏHƏMMƏD
51Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Balakən rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruməsləhətçi104. İBRAHİMOV ÇİNGİZ ÜZEYİR
105. BAYRAMOVA PƏRVİN YAŞAR
52Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Balakən rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektoruməsləhətçi106. GONDOLOVA ÜLKƏR NƏSRƏDDİN
53Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Biləsuvar rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruməsləhətçi107. ABDULZADƏ TƏHMİNƏ SEYRAN
54Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Gədəbəy rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi108. MƏCİDLİ ZAUR ƏLİFLAM
55Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qazax rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruməsləhətçi109. PİRVERDİYEV MÜŞVİQ MÜQABİL
56Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qusar rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruaparıcı məsləhətçi110. MÖVLANOV MURAD FİZULİ
57Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Şamaxı rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektoruböyük məsləhətçi111. HACIYEV RAMİD RƏŞİD
58Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Şabran rayon şöbəsi, Pensiya, sosial yardım və müavinət sektoruməsləhətçi112. NURALİYEVA LAMİYƏ AĞACƏFƏR
59Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Oğuz rayon şöbəsi, Pensiya,sosial yardım və müavinət sektoruaparıcı məsləhətçi113. İSMAYILZADƏ SEYMUR BƏYLƏR
114. MUSAYEV SAMİQ MAHMUD
60Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Oğuz rayon şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi115. HAŞIMOV HAŞIM İMRAN
61Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Göygöl rayon Məşğulluq Mərkəziböyük məsləhətçi116. HÜMBƏTOVA MƏLEYKƏ ŞAHİD
117. MƏMMƏDOVA NABAT HABİL
118. HƏSƏNOVA PƏRVANƏ QURBAN
119. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
120. MƏLİKOV EYYUB XƏYYAM
121. TAĞIYEV ELŞƏN ELBRUS
122. ƏLİYEV ƏBİLİ GÜNDÜZ
123. TOPÇİYEV İLQAR QOSMAN
62Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Naftalan şəhər Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi124. SALEHOVA GÜLƏR MEHMAN
63Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Şabran rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi125. VƏLİYEVA İMMİ ELXAN
64Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Laçın rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi126. ƏLİYEV BƏXTİYAR MƏHƏMMƏD
65Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Laçın rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi127. ŞÜKÜRZADƏ MƏMMƏDYAR MƏHƏMMƏD
128. ALIŞANOVA RƏFİQƏ YƏHYA
66Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Samux rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi129. AĞAZADƏ ŞƏHRİYAR HAFİZ
130. ƏLİYEVA ZƏMİNƏ FİRDOVSİ
131. MƏLİKOV EYYUB XƏYYAM
132. HƏSƏNOVA PƏRVANƏ QURBAN
67Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Cəbrayıl rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi133. BAĞIROV SAMƏDDİN ARİF
68Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Daşkəsən rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi134. MUSTAFAYEVA GÜLTƏKİN İMAMVERDİ
69Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Daşkəsən rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi135. TAĞIYEV ELŞƏN ELBRUS
136. HƏSƏNOVA PƏRVANƏ QURBAN
137. VERDİYEV ELVİN BƏHMAN
70Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Pirallahı rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi138. ABIYEVA ŞƏFA HİDAYƏT
71Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Pirallahı rayon Məşğulluq Mərkəzibaş mühasib139. NURİYEVA ƏMİNƏ AYAZƏLİ
72Maliyyə və icmal büdcə şöbəsi, İcmal büdcə sektoruaparıcı məsləhətçi140. PAŞAZADƏ ZEYNƏB FUAD
141. ABDULOV TAMERLAN MEHDİ
73Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Baki şəhər Məşğulluq İdarəsi, Mühasibatlıq, maliyyə və təminat sektoruməsləhətçi142. MƏMMƏDZADƏ SAHİB İSA
74Sosial təminat siyasəti şöbəsi, Dövlət sosial yardımı siyasəti sektoruməsləhətçi143. AĞAYEV NAMİK QƏDİR
144. MUSTAFAYEVA ŞƏFİQƏ TOFİQ
145. CABBARLI AYSEL İSRAFİL
146. ABDULLA-ZADƏ ALMAZ FAZİL
147. ABDURRAHMANOV CAVİD İDRİS
148. ƏLİZADƏ SEVİNC RAMİK
149. UMUDOV AZƏRİ ZAHİR
150. ƏLİYEVA RÜBABƏ FİKRƏT
151. ƏLİZADƏ ARZU ŞAHİN
152. MƏMMƏDOV ELVİN ELMAN
153. SƏBZƏLİYEVA SƏİDƏ SEHRAN
154. POLAD-GÜNDEM ÜLVİYYƏ SABİR
155. MƏMMƏDOVA NƏRMİN ƏRƏSTUN
156. ATAMALİYEV NİCAT SEYFULLA
157. QULİYEV ƏLİZAMİN ƏLİ
158. MƏCİDOV VÜQAR İLQAR
159. NURU-ZADƏ MİLYAN XANIM PƏRVİZ
75Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Baki şəhər Məşğulluq İdarəsi, Peşə hazırlığı və sosial müdafiə sektoruaparıcı məsləhətçi160. MAHMUDOVA NİGAR SEYDİ
161. MƏMMƏDOVA NÜBAR ZÜLFÜQAR
162. BAYRAMOVA LƏMAN TOFİQ
163. FƏRZƏLİYEVA XAVƏR MALİK
164. BƏŞİROVA GÜNAY FAZİL
165. BAYRAMOV VÜSAL DİLƏN
166. OSMANOVA AYSEL ƏHMƏD
167. RZAYEVA LEYLA ƏŞRƏF
168. HÜSEYNOVA KUBRA MÜRVƏT
169. HƏSƏNOVA ŞƏHLA AYAZ
170. MƏMMƏDOVA NİGAR İLHAM
171. EFENDİYEVA KƏMALƏ YUSİF
172. SADIXOV ŞAHLAR ƏHMƏDAĞA
173. MUSTAFAZADƏ GÜNEL MAZAN
174. QOCAYEVA ŞƏFƏQ VAQİF
175. HÜSEYNLİ ƏFSANƏ ŞAKİR
176. ABDULLAZADƏ AYNUR İLHAM
177. KƏRİMLİ MƏHƏMMƏD NAZİM
178. SƏLİMOVA GÜLBACI ŞİRBƏY
76Dövlət qulluğu və kadr məsələləri şöbəsi, Dövlət qulluğu və kadrların seçilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi179. ABDİNOVA TÜRKAN MAŞALLAH
180. HÜSEYNOV HƏSƏNAĞA TOFİQ
181. HÜSEYNOVA GÜLDƏSTƏ ZABİL
77Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Sosial müavinətlər sektoruböyük məsləhətçi182. HACIYEVA LƏMAN FƏRHAD
183. HÜSEYNOV MÜRVƏT HÜSEYN
184. QASIMOVA GÜNAY RASİM
185. HEYDƏROVA GÜLŞƏN MEHMAN
186. KAZIMOVA AYTƏKİN MAİS
78Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Hüquq və kadr sektoruaparıcı məsləhətçi187. MƏMMƏDOVA TÜRKAN ELŞƏN
79Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Vətəndaş müraciətlərinə baxılması sektorubaş məsləhətçi188. HÜSEYNOVA SƏBİNƏ SABİR
189. ABDULLAYEVA ŞƏHLA NƏSİR
190. BABAYEVA XANIM MƏDƏD
191. ƏLİYEVA SƏBİNƏ XANƏHMƏD
80Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Maliyyə və mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi192. MƏSİMOVA AYSEL RASİM
193. ŞİKAROVA FİDAN ALƏDDİN
194. VAHABZADƏ FUAD SƏLİM
81Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Xüsusi rütbəli şəxslərə pensiya təyinatı sektoruaparıcı məsləhətçi195. ABBASOVA ZƏKİYYƏ MAİS
82Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Maliyyə və mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi196. QURBANOVA FİRƏNGİZ QURBAN
197. HÜSEYNOV İSRAFİL MƏMMƏD
198. HACIYEVA TÜRKAN ELÇİN
83Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Sosial müavinətlər sektoruaparıcı məsləhətçi199. QASIMZADƏ GÜLNAR ELŞƏN
200. QARAYEV MİSİR SAHİB
201. BABAYEVA ELNARƏ HÖCCƏTULLA
84Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Sosial müavinətlər sektoruməsləhətçi202. MƏMMƏDOVA GÜNEL VİLAYƏT
203. ƏSGƏRLİ ŞƏMİSTAN QƏHRƏMAN
204. QASIMLI TURAL YAŞAR
205. SOLTANLI ALİDƏ ELŞAD
206. QURBANOV ƏLİŞ ƏLİ
85Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Hərbi rütbəli şəxslərə pensiya təyinatı sektoruməsləhətçi207. AĞAZADƏ MAŞALLAH FİKRƏT
208. QURBANOV ƏLİŞ ƏLİ
86Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Xüsusi rütbəli şəxslərə pensiya təyinatı sektorubaş məsləhətçi209. ƏLİYEVA VÜSALƏ ELŞAD
87Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Vətəndaş müraciətlərinə baxılması sektoruaparıcı məsləhətçi210. MUSTAFAYEVA FATİMƏ ƏFLATUN
211. HƏSƏNLİ ELŞƏN ARİF
212. ZALİYEV FUAD CEYHUN
213. ƏSGƏROVA MEHRİBAN ƏDALƏT
214. SƏMƏDLİ AYGÜL AZƏR
215. KƏRİMOVA LƏMAN KƏRİM
216. HƏSƏNOVA İLKANƏ XANBALA


2. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Nəzarət və qiymətləndirmə şöbəsi, Nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi1. MƏMMƏDOVA NİGAR İBRAHİM
2. ƏHMƏDOV OQTAY ETİBAR
3. HÜSEYNOVA AYTƏN AVTANDİL
4. TAĞIYEVA GÜLƏR VİDADİ
5. MƏMMƏDOVA PƏRVİN RÜSTƏM
2Nəzarət və qiymətləndirmə şöbəsi, Nəzarət sektorubaş məsləhətçi6. HƏMİDLİ FƏRMAN FƏZAİL
3Qəbələ "Asan xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi7. MUSTAFAYEV MEHRAN AZƏR
8. MƏMMƏDOVA ŞƏLALƏ MƏZAHİR
4Qəbələ "Asan xidmət" mərkəzi, Səyyar xidmətin təşkili sektorubaş məsləhətçi9. ALLAHVERDİYEVA VƏSİLƏ İKRAM
10. TALIBOV MİRHƏBİB MİRHƏNİFƏ
11. MİRZƏYEV AYAZ İLHAM
12. AĞAYEVA AYNUR ƏDALƏT
13. CƏFƏROVA AYŞƏN MÜLKALI
14. ABDULKƏRİMOV EMİL MÖVLÜD
15. CƏLİLOVA ZÜLEYXA SƏRDAR
16. HÜSEYNOV SAMİR ELYAR
17. ƏLİYEV ELNUR RAKİF
18. MİRZƏYEVA ARZU TAHİR
19. KAZIMOVA-RƏHİMLİ İLAHƏ ƏBÜLFƏZ
20. ƏSGƏROV SƏBUHİ ƏLİSAHİB
5Elektron hökümət və rəqəmsal innovasiyalar şöbəsi, Elektron hökumət məsələləri sektorubaş məsləhətçi21. HƏMZƏYEVA ŞƏLALƏ FERUZ
6İnsan resursları və təlim şöbəsi, Könüllülərlə iş sektoruaparıcı məsləhətçi22. SƏMƏDOVA AYDAN NƏSİR
23. ABDULLAYEV ELŞƏN MEHMAN
24. ƏHMƏDOVA LƏMAN FİKRƏT
7İnsan resursları və təlim şöbəsi, Təlim işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi25. FƏRƏCOVA MƏHSƏTİ NADİR
26. HƏSƏNZADƏ LALƏ ŞAHİN
27. ƏLİYEV XALİQ HƏTƏMXAN
8Şəki regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektorubaş məsləhətçi28. MƏMMƏDOVA ŞƏLALƏ MƏZAHİR
29. HACILI JALƏ NÜSRƏT
30. HÜSEYNZADƏ SƏYYARƏ NİZAMİ
31. ŞƏMMƏDOV AZƏR ƏKBƏR


3. Şəki Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. MƏMMƏDOV EMİN NİZAMİ


4. Şamaxı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şamaxı Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. MİKAYILOV KAMRAN MİKAYIL
2Şamaxı Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi2. MUSTAFAYEVA AYGÜN RAUF