28 fevral 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.08.2019)


1. Hesablama Palatası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İqtisadi sahələrin auditi şöbəsi, Aqrar, ekologiya və yanacaq-enerji sahələrinin auditi sektoruböyük məsləhətçi1. ASLANOV İLQAR VAQİF
2. ÇƏNDİRLİ CAVİD RAC
3. ASLANOV ELMİN ŞAKİR
2Dövlət büdcəsi gəlirlərinin auditi şöbəsi, Vergi gəlirlərinin auditi sektoruməsləhətçi4. BAĞIROV TARİYEL RƏŞİD


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və informasiyaməsləhətçi1. ALLAHVERDİYEVA XATİRƏ MƏMMƏDHƏNİFƏ


3. Mədəniyyət Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xaçmaz Regional Mədəniyyət İdarəsirəhbərin müavini1. MƏHƏRRƏMOV ELXAN İMRAN
2Masallı Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi2. MUXTARLI DADAŞ MUXTAR
3Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Mədəni irsin qorunması üzrə nəzarət şöbəsi, Abidələrin qorunması və texniki nəzarət sektoruböyük məsləhətçi3. İSAYEVA GÜLBADAM ELMAN
4. MƏHƏRRƏMOV ELŞƏN YUSİF


4. Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beynəlxalq əlaqələr və informasiya texnologiyaları şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri1. MAHMUD RÜFƏT NAHİD
2Dövlət şəhərsalma nəzarəti şöbəsi, Səyyar nəzarət sektorubaş məsləhətçi2. RZAYEV BALƏLİ YAĞNƏLİ
3Kadr məsələləri şöbəsişöbə müdirinin müavini3. ƏLİYEVA GÜLBƏNİZ BABA


5. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Cəlilabad rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəhbər 1. ABDURAHMANOV TURAL MEHRAB
2. DADAŞOV VƏLİXAN ƏLİFAĞA
2Goranboy rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəhbər 3. ƏSGƏROV MAYİS ZİNƏDDİN
4. RZAYEVA KİFAYƏT ZİYAD
3Göygöl rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəhbər 5. HƏSƏNOV RUZİGAR ZİRƏDDİN
4İmişli rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi6. ŞİRİNOV HAFİZ ƏKBƏR
5Bakı şəhəri statistika idarəsi, Əhali statistikası sektorubaş məsləhətçi7. ZƏRBƏLİYEVA GÜNEL FƏRƏMƏZ


6. Əqli Mülkiyyət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sənaye mülkiyyəti obyektlərinin qeydiyyatı və reyestr şöbəsi, Reyestr sektorusektor müdiri1. ƏLİYEV PƏRVİZ ƏBİLFƏZ
2. SEYİDƏLİYEVA LEYLA ƏVƏZ
2Sənaye mülkiyyəti obyektlərinin qeydiyyatı və reyestr şöbəsi, Qeydiyyat sektoruməsləhətçi3. ƏLİYEVA KÖNÜL TOFİQ
3Sənaye mülkiyyəti obyektlərinin qeydiyyatı və reyestr şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri4. RƏSULOVA SƏMAYƏ MƏMMƏDAĞA
4 dövlət orqanı rəhbərinin müşaviri5. ZEYNALOV EMİN TAMERLAN


7. 2 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
12 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. NƏSİROV İNSAF TEYYUB


8. Masallı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Masallı Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. RZAYEV AZƏR ŞƏMSƏDDİN