14 mart 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(24.09.2019)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Müasir texnologiyalar və avtomatlaşdırılmış idarəetmə sistemləri şöbəsi, İnformasiya və kommunikasiya texnologiyaları sektoruaparıcı məsləhətçi1. RƏŞİDOV NADİR RƏŞİD
2. MAHMUDOV TURAL ƏLİSAHİB
3. CABBAROVA ELNURƏ BALAYAR
4. PAŞAYEVA AYSEL İLQAR
5. ƏZİMLİ FİDAN YUNİS
6. DADAŞOVA NƏZRİN ÇİNGİZ
2Bakı Şəhəri üzrə Baş Maliyyə İdarəsi, İnzibati-təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi - proqramçı 7. ZEYNALOV YUSİF ƏLÖVSƏT
8. ƏLİYEV SABİR PƏNAH
9. MİRZƏZADƏ AYNUR MAHİR
10. ƏLİYEVA SƏBİNƏ XANƏHMƏD
11. ƏSƏDOVA GÜLNAR İLQAR
12. SÜLEYMANOV SÜLEYMAN ALI
13. BAĞIROV İSA RÖVŞƏN
3Ağdam Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektoruməsləhətçi14. XURŞUDOV CAVİD QALİB
15. ALIYEV ELTURAN FUAD
16. YUSİFLİ LOĞMAN FİZULİ
4Ağdam Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Dövlət gəlirləri sektoruməsləhətçi17. SALMANOV TOFİQ SALMAN
5Ağdaş Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Dövlət gəlirləri sektoruməsləhətçi18. MANAFOV ƏLİBALA ELXAN
6Qəbələ Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektoruməsləhətçi19. BƏXTİYARLI SEYMUR RÖVŞƏN
20. ABDULLAYEVA GÜLŞƏN TOFİQ
7Yardımlı Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektoruaparıcı məsləhətçi21. CAVADOV MÜSEYİB AFİQ
8Gədəbəy Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruaparıcı məsləhətçi22. NƏBİZADƏ NİCAT NƏBİ
23. İSLAMZADƏ ELGÜN AZƏR
24. İSKƏNDƏROV ETİBAR İSKƏNDƏR
9Gəncə Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruməsləhətçi - proqramçı-mühəndis 25. AXUNDZADƏ FİDAN EYNUR
26. BAĞIROV ELNUR AZAD
10Gəncə Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektorubaş məsləhətçi27. NƏSİBOV EYVAZXAN MUSTAFA
28. ABDULLAYEVA GÜLŞƏN TOFİQ
11Laçın Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu sektoruməsləhətçi29. QULUYEV SAHİL TAHİR
30. ƏLİYEV VÜQAR AYDIN
31. İSKƏNDƏROV ETİBAR İSKƏNDƏR
32. BUDAQOV KƏRİM ƏLİ
33. ŞAHVƏLƏDOVA DƏNİZ MƏZAHİR
12Tərtər Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektoruməsləhətçi34. ÖMƏROV ELVİN MÜRVƏT
35. YUSİFLİ LOĞMAN FİZULİ
36. CAMALZADƏ FƏRİD ELBRUS
37. NƏSİROV TURAL TARİX
38. İSAYEV KAMİL NİZAMİ
39. MUVTƏLİMOV ELŞƏN ZİRƏDDİN
40. MUSTAFAYEV AMİL MUSTAFA
13Füzuli Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Şöbənin rəhbərliyiaparıcı məsləhətçi - dövlət gəlirləri üzrə 41. MÜLKƏDAROV NURLAN QƏLƏNDAR
14Xocavənd Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu sektoruaparıcı məsləhətçi - dövlət gəlirləri üzrə 42. YUSİFLİ LOĞMAN FİZULİ
43. İSKƏNDƏROV ETİBAR İSKƏNDƏR
15Şirvan Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruaparıcı məsləhətçi44. ƏLİYEV MƏHƏMMƏD RAFİQ
16Maliyyə xidmətləri üzrə siyasət şöbəsi, Maliyyə yardımları üzrə hesabatlılıq sektoruməsləhətçi45. BAĞIROV NURLAN ZÜLFÜQAR
46. İSMAYILZADƏ RÜSTƏM ƏBÜLFƏZ
47. MAMEDOVA GÜNAY GÜLMƏMMƏD
48. ƏLƏKBƏROV BƏHRUZ FİRUZ


2. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xızı rayon Gİİməsləhətçi1. NƏCƏFOVA ƏMİNƏ QƏZƏNFƏR


3. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. ELBƏYLİ VÜSALƏ RASİM
2. QULİYEV EŞQİN RAMİZ
3. ƏLİZADƏ ORXAN ARZUXAN
2Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsihakimin köməkçisi4. ƏLİZADƏ ORXAN ARZUXAN
5. QULİYEV EŞQİN RAMİZ
6. DADAŞOVA NƏZRİN FİKRƏT
3Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 7. QƏNBƏROV RAFİK ÇİNGİZ
8. HACIYEV SƏNAN EYVAZ
9. İMANOV KAZIM ARİF
10. QULİYEVA GÜLSÜM FƏRMAN
11. BƏDƏLLİ NƏRMİN KÖÇƏRİ


4. Abşeron Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Abşeron Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ƏLİYEVA PƏRVANƏ KAZIM
2. MƏMMƏDOV HƏBİB İLQAR
2Abşeron Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 3. QULİYEVA GÜLSÜM FƏRMAN
4. HACIYEV SƏNAN EYVAZ
5. ƏLİYEVA SEVİNC VAHAB
3Abşeron Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi6. ƏLİYEVA ARZU SİYAVUŞ
7. ƏHMƏDZADƏ ELNUR NATİQ


5. Siyəzən Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Siyəzən Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. KƏBİROV SURƏT BƏHRUZ


6. Sumqayıt Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Şəhər Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ALIZADƏ GƏRAY RƏFAİL
2. YUSİFOV RƏFAİL MÜBARİZ
2Sumqayıt Şəhər Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi3. MƏMMƏDOV RƏSUL YASƏR
4. YUSİFOV RƏFAİL MÜBARİZ