15 aprel 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(21.07.2019)


1. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bitkiçiliyin təşkili və monitorinqi şöbəsi, Bitkiçilik məhsulları üzrə iş sektoruaparıcı məsləhətçi1. MAYILOVA ZƏHRA SƏTTAR
2. MEHDİYEVA ÜLVİYYƏ ÇİNGİZ
3. TALIBOVA DİLƏFRUZ ABİT
2 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Saatlı Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi4. MEHDİYEV VAQİF ABAS
3 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Abşeron Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Heyvandarlıq sektorubaş məsləhətçi5. MƏHƏRRƏMLİ ELVİN MUSA
4 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Abşeron Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektoruaparıcı məsləhətçi6. MƏMMƏDOVA ŞƏBNƏM AĞAKİŞİ
5 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Abşeron Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi7. MAYILOV SALEH MƏDƏT
6 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Abşeron Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 8. BƏNDƏLİYEV ASİF TARİYEL
7 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Abşeron Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - hüquqşünas 9. FAMİLZADƏ TURAL ƏLÖVSƏT
8 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Göygöl Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - hüquqşünas 10. NURİYEVA AYNURƏ TOFİQ
9 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Sabirabad Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - kompüter və proqram təminatı məsələləri üzrə 11. QULİYEVA ELVİNA OKTAY
10 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Füzuli Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektoruaparıcı məsləhətçi12. XANLAROV ORXAN ZİYAD
11 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Hacıqabul Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Heyvandarlıq sektoruməsləhətçi13. SƏMƏDZADƏ ZƏRİFƏ AZƏR
12 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Xızı Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektoruböyük məsləhətçi14. ƏBİLOV AZƏR RƏŞİD
13 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şuşa Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik və heyvandarlıq sektorubaş məsləhətçi15. ZEYNALOVA ELNARƏ NADİR
14 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Beyləqan Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - kompüter və proqram təminatı məsələləri üzrə 16. MÜRŞÜDLÜ BƏDƏL NADİR


2. Energetika Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq şöbəsi, Hüquqi təhlil və ekspertiza sektoruaparıcı məsləhətçi1. SABİRLİ TAHİRƏ QƏDİR
2. CAMALOV ƏLİ ELMAR
2Hüquq şöbəsiməsləhətçi3. ŞƏRİFOVA KÖNÜL NAZİM
4. SABİRLİ TAHİRƏ QƏDİR
5. CAMALOV ƏLİ ELMAR
3İqtisadiyyat şöbəsiböyük məsləhətçi6. ƏLƏSKƏROVA ARZU TAHİR
4Çağrı mərkəzi sektoruaparıcı məsləhətçi7. AMANOVA LALƏ MAYIL
5Protokol xidməti sektoruaparıcı məsləhətçi8. ZEYNALOV RUSLAN ƏLİXAN
9. MURADOV NİZAMİ SƏDRƏDDİN
10. MƏHƏRRƏMOVA AYGÜN ƏBÜLFƏZ
6Neft-qaz siyasəti şöbəsi, Neft-kimya sektoruməsləhətçi11. SALAMZADƏ NƏRMİN FUAD
12. MİRZƏZADƏ GÖYÇƏK AKİF
13. İSGƏNDƏRLİ LEYLA TEYYUB
7Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektoruməsləhətçi14. ƏLİZADƏ SİDQİ SULİDDİN
8Daxili nəzarət şöbəsi, İnzibati-təşkilati nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi15. RƏFİYEV RÜFƏT VAHİD
16. FƏRƏCOV ZAMİN ZAKİR
17. QULİYEVA SEVDA ELXAN


3. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. UMUDOV ƏLİHEYDƏR ZEYNAL
2Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıhakimin köməkçisi2. MİRZƏYEV ELVİN MÜŞFİQ


4. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. FEYZİ GÜNAY RASİM
2. TAĞI-ZADƏ PƏRVİZ NATİQ
3. ƏLİYEVA ŞƏHRƏBANI ƏZİZ
4. ŞÜKÜRZADƏ AYSEL QƏDİR
5. SƏFƏRLİ ARZU MAHİR
6. ƏLİYEVA NAİLƏ NAMİQ
2məhkəmə iclasının katibi7. KƏRİMOV İLKİN CAMAL