16 may 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.11.2019)


1. İqtisadiyyat Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ticarət siyasəti və ümumdünya ticarət təşkilatı şöbəsi, Ticarətin hüquqi tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi1. NURULU SƏİDƏ VƏTƏN
2Sənaye şöbəsi, Sənaye siyasəti sektoruməsləhətçi2. ƏLİYEV SƏXAVƏT SƏRDAR
3. NURİYEV İLYAS XANOĞLAN
4. ƏLƏKBƏROV BƏHRUZ FİRUZ


2. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq məsələləri şöbəsi, Hüquqi təminat sektoruməsləhətçi1. CƏMİLOVA KÖNÜL BƏXTİYAR
2Hüquq məsələləri şöbəsi, Hüquqi təminat sektoruaparıcı məsləhətçi2. BƏHRƏMLİ ZAMİQ XAQANİ
3İnsan resurslarının idarə edilməsi şöbəsi, Dövlət qulluğu və kadr işinin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi3. ABBASZADƏ ƏLİHEYDƏR MÜKAFAT
4. RÜSTƏMLİ ƏSƏDULLA BƏHLUL
4Texniki təminat və təsərrüfat işlərinin təşkili şöbəsi, Texniki təminat və təsərrüfat sektoruməsləhətçi5. ƏLƏKBƏROV BƏHRUZ FİRUZ
511 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi - sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə işin aparıcısı 6. QOCAYEVA AYNUR RÖVŞƏN
7. QAFAROVA AİŞƏ İMAN
8. ƏLİYEVA ÜLVİYYƏ MAHİYƏDDİN
9. ƏLİYEVA SƏMA VAQİF
10. MUSAYEV EMİN YUSİF
11. MAHMUDOVA MƏLƏK İSMAYIL
611 saylı Regional Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi - hüquq üzrə 12. ZEYNİYEVA ÜLKƏR YAQUB


3. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Laçın rayonuməsləhətçi1. ƏVƏZOVA LALƏ RAMİZ
2. TAMERLAN NAZİM
3. MİRZƏYEV TURAL İSAQ
4. MEHDİLİ ÖMÜR İSLAM
5. ƏLİYEV ƏDALƏT RAMİL


4. Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. MİRKAZIMLI MİRMƏTİN MİRYUSİF
2. ƏSƏDOV CAVİD HƏBİB
3. MƏMMƏDOVA ÜLVİYYƏ NİZAMİ


5. Astara Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. KAZIMOVA ZƏRİF RAFİL
2. XƏLİLLİ GÜLTƏN ABBAS
2hakimin köməkçisi3. ƏSƏDULLAYEV İRFAN İLYAS


6. Qəbələ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Qəbələ Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. QULİYEVA GÜNAY ƏLƏSTUN