15 aprel 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(21.10.2019)


1. Hesablama Palatası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İcmal-analitik şöbəsi, İcmal büdcənin təhlili sektoruməsləhətçi1. HACIYEVA GÜLNAR CƏFƏRAĞA
2. RÜSTƏMOVA VÜSALƏ CEYHUN
2Dövlət borcunun təhlili, maliyyə-kredit fəaliyyətinin və dövlət əmlakının idarə olunmasının auditi şöbəsi, Dövlət əmlakının idarə olunmasının auditi sektoruməsləhətçi3. MƏMMƏDƏLİYEVA KÖNÜL ZİYADXAN
4. MƏMMƏDZADƏ BAHAR LEYSAN
3Daxili nəzarət sektoruməsləhətçi5. QƏDİROV VÜQAR ADİL


2. Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Masallı rayon Məşğulluq Mərkəzibaş məsləhətçi - mühasib 1. ƏHMƏDOVA MƏNSURƏ ƏLƏKBƏR
2Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Xidmətin Aparatı, Əmək Qanunvericiliyinə Dövlət Nəzarətinin Planlaşdırılması, analitik təhlil və operativ nəzarət sektorusektor müdiri2. KAZIMOV ELMƏDDİN KAMANDAR
3Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Respublika üzrə rayon şöbələri, Sumqayıt şəhər şöbəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - şöbə müdiri 3. BAĞIROV RÖVŞƏN FƏRƏMƏZ
4. BƏDƏLOV FİRDOVSİ SƏFƏR
4Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Nazirliyin yanında Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidmətinin Yerli bölmələri, 20 saylı region üzrə Dövlət Əmək Müfəttişliyi (Şəmkir, Gədəbəy və Daşkəsən r.)rəhbərin müavini5. RZAYEV İKRAM VƏLİ
5Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Cəlilabad rayon Məşğulluq Mərkəzimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - direktor 6. MƏHƏRRƏMOV NƏCƏF FƏRHAD
7. QULİYEV İLHAM YUNİS
8. ƏKBƏROV ELNUR HİKMƏT
9. QƏDİROV AYAZ BAYRAM
6Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Sosial ödənişlər şöbəsi, Pensiya sektoruaparıcı məsləhətçi10. ŞİXMƏMMƏDOV İLKİN İNTİQAM
11. BAYRAMOV SƏRVƏR SABİR
7Əlillərin sosial müdafiəsi siyasəti şöbəsişöbə müdirinin müavini12. İBRAHİMLİ PƏRVİZ OQTAY
13. ƏLƏKBƏROV FƏRHAD İSLAM
8Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Büdcə və proqnozlaşdırma şöbəsi, Tələbat və gəlirlər sektoruböyük məsləhətçi14. TALIBOV NURƏDDİN TALIB
15. ABDULLAYEV TƏVƏKGÜL YUNİS
16. BABAYEVA SƏHNƏ YUSİF
9Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Masallı rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - sektor müdiri 17. HƏBİBOV SAHİB ZAMAN
18. ABDULLAYEV ADİL ZADİL
10Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Rayon (şəhər) məşğulluq mərkəzləri, Qusar rayon Məşğulluq Mərkəzi, İşaxtaran və işsiz vətəndaşların sosial müdafiəsi sektorusektor müdiri19. QAFARLI AYDIN İNQİLAB
20. ALLAHVERDİYEV ZAUR RƏŞİD
11Maliyyə və icmal büdcə şöbəsi, İcmal büdcə sektorusektor müdiri21. HÜSEYNOV RÖVŞƏN TALIB
22. HÜMBƏTOV ELMAN NOVRUZ
12Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Baki şəhər Məşğulluq İdarəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanları yanında yaradılan dövlət xidmətinin rəhbəri - rəis 23. ƏLİYEV ELNUR QARAXAN
13Nazirliyin yanında Dövlət Məşğulluq Xidməti, Baki şəhər Məşğulluq İdarəsi, Mühasibatlıq, maliyyə və təminat sektorusektor müdiri - mühasib 24. İBRAHİMOV KAMAL RAUF
14Pensiya siyasəti və fərdi uçota nəzarət şöbəsi, Fərdi uçota nəzarət sektorusektor müdiri25. İBRAHİMOV İLKİN İSAQ
26. QURBANOV FARİZ BİLAL
27. MİKAYILLI NİCAT ƏLÖVSƏT
28. HÜSEYNOV HƏSƏN ƏDALƏT
15Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Sosial sığorta sektoruböyük məsləhətçi29. SADİQOV ANAR BƏYKİŞİ
16Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Sosial sığorta sektorusektor müdiri30. ABUŞOV RUSLAN MÜRSƏL
17Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Sosial müavinətlər sektorusektor müdiri31. QURBANOV ARİF İMRAN
18Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Audit və təhlil sektoruböyük məsləhətçi32. MƏMMƏDOV ELVİN TOFİQ
19Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Sosial müavinətlər sektorusektor müdiri33. SARIYEV ANAR ƏBİL
20Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Hərbi rütbəli şəxslərə pensiya təyinatı sektorubaş məsləhətçi34. SARIYEV KƏRİM ƏBİL
21Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Sosial sığorta sektorusektor müdiri35. ÖMƏROV ELŞAD NADİR
22Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Xüsusi şərtlərlə təyinat idarəsi, Güzəştli təminat verilən şəxslərə pensiya təyinatı sektoruböyük məsləhətçi36. ƏHMƏDOV EYVAZ MÜZƏFFƏR
23Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın yanında olan orqanın rəhbərinin müavini - rəis müavini 37. MƏSİMOV İLQAR TAHİR
24Nazirliyin yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhər İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın yanında olan orqanın rəhbəri - rəis 38. PAŞAYEV HÜSEYN ƏLƏSGƏR


3. Energetika Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İnsan resursları və dövlət qulluğu şöbəsi, Dövlət qulluğu sektorusektor müdiri1. QURBANOVA XƏYALƏ MAHAL
2. FƏTƏLİYEV ELBƏY VƏLİ
3. TAĞIYEV ŞAHMAR CAMAL
4. SALAMOV NATİQ MUXTAR
2Neft-qaz siyasəti şöbəsi, Neft-kimya sektorusektor müdiri5. QULİYEVA GÜNAY ELBRUS
6. ƏSƏDOV RAHİD NƏBİ
3Elektron idarəetmə sektorusektor müdiri7. BAĞIROV TURAN ƏBDÜLHÜSEYN


4. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanları yanında yaradılan dövlət agentliyi rəhbərinin müavini - direktor müavini 1. QAFAROV ELDƏNİZ QƏZƏNFƏR
2Bakı ərazi şöbəsişöbə müdirinin müavini2. İLYASOV İQBAL AZAD
3Şamaxı Ərazi Şöbəsi, Qobustan rayonubaş məsləhətçi3. MİRZƏYEV RAQİF ƏLİQARDAŞ
4. ƏMİRASLANOV ETİBAR HÜSEYN


5. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. SƏFƏRƏLİYEVA GÜLNAR MİRZAHİD
2. CAVADOV VÜQAR ŞAHMALI
3. MÜRSƏLOVA HEYRAN MEHMAN