12 iyun 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.08.2019)


1. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İnsan resurslarının idarəedilməsi və dövlət qulluğu şöbəsiaparıcı məsləhətçi1. MƏMMƏDOVA AYNUR ƏZİM
2. ZEYNALLI ZAKİR ƏLİSA
3. QƏHRƏMANOV MİR TALEH TƏZƏXAN
4. HÜMMƏTOVA BRİLYANT NAZİM
2Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Torpaqların dövlət idarəetməsinin təşkili və torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi şöbəsiməsləhətçi5. XUDİYEV TALİB HÜSEYN
6. EYYUBOV QAFAR ELBRUS
7. XANKİŞİYEVA TURANƏ TƏVƏKKÜL


2. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Tovuz regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi1. ZEYNALOV İSMİXAN BƏXTİYAR
2. MUSAYEV MURAD ZABİT
3. ƏHMƏDOV MƏZAHİR MAİS
4. HÜSEYNOV ARZU MƏCİD
2Tovuz regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi5. HACAĞAYEV ELÇİN VAQİF
6. AVAZOV FƏQAN MOBİL
7. SEYFULLAYEV ASİM MANSUR
8. İSAYEV EMİL MAHİR
9. HƏSƏNZADƏ AYSEL RASİM
3Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 10. MÜRSƏLİYEV TURAL MURAD
4Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi11. MÖVLAYEVA ŞƏHLA AYDIN
5Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi12. ƏLİYEV AYXAN İLHAM
13. SÜLEYMANZADƏ AYXAN ZEYNAL
14. QURBANOV ƏLİ XANLAR
15. MUSAYEVA LALƏ ZAHİD
6Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi16. YƏHYAYEV VALEH ƏZİZAĞA
17. QULİYEVA AYŞƏN KNYAZ


3. Əqli Mülkiyyət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Maliyyə və iqtisadiyyat şöbəsi, İqtisadiyyat sektoruməsləhətçi1. QƏLƏNDƏRLİ ORUC KOMİNAR
2. ƏLƏKBƏROV BƏHRUZ FİRUZ
3. XANKİŞİYEVA TURANƏ TƏVƏKKÜL
4. SADIQOVA SAMİRƏ ƏLYAR
5. KAZIMOV NURLAN ƏLQAN


4. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıhakimin köməkçisi1. HƏBİBOV KAMAL AMAN


5. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. KƏRİMOVA RƏQSANƏ TOFİK


6. İsmayıllı rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İsmayıllı Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ƏBİLLİ XƏYYAM GÜNDÜZ
2. PAŞAYEV RÜFƏT RAFİQ