12 iyun 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(21.10.2019)


1. Mədəniyyət Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İncəsənət şöbəsi, Musiqi sektoruaparıcı məsləhətçi1. MİRZƏYEVA AYSEL MƏHƏRRƏM
2Regional siyasət şöbəsi, Regional idarələrin koordinasiyası və tabe qurumlarla iş sektoruməsləhətçi2. SƏMƏDOVA ŞƏFİQƏ TAHİR
3Maliyyə və uçot şöbəsi, Mühasibat sektoruməsləhətçi3. TAHİRLİ CAVİD FİRUDDİN
4. ABBASOVA LƏMAN CƏLİL
4Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi, Sənəd dövriyyəsinin təşkili sektoruməsləhətçi5. HÜMMƏTLİ MƏRYƏM NATİQ
6. SALMANOVA NURANƏ AMİL
7. MURADOV NİZAMİ SƏDRƏDDİN
8. BAXŞƏLİYEVA YEGANƏ AĞAŞİRİN
5Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi9. QARAYEV ELVİN CAVİD
10. QƏDİROVA SAMİRƏ SAHİB
6İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsibaş məsləhətçi - Qobustan rayonu üzrə nümayəndə 11. ŞABİLİ HƏSRƏT ZAMƏDDİN
7Bərdə Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi12. HACIYEV FƏRİD ƏLİ
8Biləsuvar Regional Mədəniyyət İdarəsiməsləhətçi13. MUSTAFAYEV EMİN MÜBARİZ
9Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Rəhbərlikbaş məsləhətçi - mətbuat katibi 14. HÜSEYİNOV FARİZ FAZİL
10Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Maliyyə və uçot sektoruaparıcı məsləhətçi15. HÜSEYNOVA AYŞƏN MƏDALƏT
11Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Maliyyə və uçot sektorubaş məsləhətçi16. QASIMOVA SƏBİNƏ NİZAMİ
12İnformasiya və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi, İctimaiyyətlə əlaqələr və mətbuatla iş sektoruməsləhətçi17. ƏZİZOVA ARZU ŞÜCAYƏT


2. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İnsan resurslarının idarəedilməsi və dövlət qulluğu şöbəsiaparıcı məsləhətçi1. MƏMMƏDOVA AYNUR ƏZİM
2. ZEYNALLI ZAKİR ƏLİSA
3. QƏHRƏMANOV MİR TALEH TƏZƏXAN
4. HÜMMƏTOVA BRİLYANT NAZİM
2Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi, 2 saylı zona bölməsiməsləhətçi5. MƏHƏRRƏMOV BƏXTİYAR FAİQ
3Hərracların Təşkili üzrə Auksion Mərkəzi, 4 saylı zona bölməsiaparıcı məsləhətçi6. MƏHƏRRƏMOV BƏXTİYAR FAİQ
4Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Yerquruluşu, torpaq kadastrı və torpaq monitorinqi şöbəsi, Torpaq kadastrı və torpaqların monitorinqi sektoruməsləhətçi7. BƏŞİRLİ NURLAN ABOSƏT
5Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Daşınmaz əmlakın vahid dövlət kadastrı şöbəsiməsləhətçi8. HƏMZƏYEV ÇİNGİZ FAİQ
9. ALNAĞIYEV KAMANDAR SÜLEYMAN
10. BƏŞİRLİ NURLAN ABOSƏT
11. HÜSEYNLİ LEYLA RƏFAİL
12. SOLTANOVA FƏRİDƏ SOLTAN
13. CƏFƏROV CAVİD İLQAR
6Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Ünvan reyestri şöbəsiböyük məsləhətçi14. SƏFƏROVA NATƏVAN İLYAS
7Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Geodeziya işlərinin təşkili və geodeziya fəaliyyətinə dövlət nəzarəti şöbəsiaparıcı məsləhətçi15. MAHMUDOVA NİGAR FİKRƏT
8Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Geodeziya işlərinin təşkili və geodeziya fəaliyyətinə dövlət nəzarəti şöbəsiməsləhətçi16. ALNAĞIYEV KAMANDAR SÜLEYMAN
9Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Torpaqların dövlət idarəetməsinin təşkili və torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi şöbəsiməsləhətçi17. XUDİYEV TALİB HÜSEYN
18. EYYUBOV QAFAR ELBRUS
19. XANKİŞİYEVA TURANƏ TƏVƏKKÜL
10Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Hüquq şöbəsiməsləhətçi20. İBRAHİMOV XƏYAL İLQAR
11Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Maliyyə, mühasibat və təsərrüfat-təchizat şöbəsiaparıcı məsləhətçi21. MUSTAFAYEV ƏLZAMİN BAHADUR
22. SƏFƏROVA SƏBİNƏ MİRZƏ
12Şirvan ərazi şöbəsi, Salyan rayonuaparıcı məsləhətçi23. MURADOV SALEH AZƏR
13Şirvan ərazi şöbəsi, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi24. SƏFƏRLİ ELVİN ORUC
14Ucar ərazi şöbəsi, Kürdəmir rayonuməsləhətçi25. CƏBİYEV FUAD YUSİF
15Bərdə ərazi şöbəsi, Goranboy rayonuaparıcı məsləhətçi26. ASLANLI ASLAN FAXRƏDDİN
16Bərdə ərazi şöbəsi, Tərtər rayonuməsləhətçi27. ASLANLI ASLAN FAXRƏDDİN
28. VALEHZADƏ ŞƏHRİYAR MƏTLƏB
29. OSMANOV ŞİRİN GÜLOĞLAN
17Bərdə ərazi şöbəsi, Bərdə rayonuməsləhətçi30. VALEHZADƏ ŞƏHRİYAR MƏTLƏB
18Xaçmaz ərazi şöbəsi, Quba rayonuaparıcı məsləhətçi31. ƏLİYEVA NURLANƏ QNYAZ
19Beyləqan Ərazi Şöbəsi, Ağcabədi rayonuməsləhətçi32. KƏRİMLİ KƏNAN BƏXTİYAR
33. ZALOVA TÜRKAN QURBAN
20Şəki Ərazi Şöbəsi, Balakən rayonuməsləhətçi34. BAYRAMOV RASİM ƏHMƏDULLAH
21Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti, Ərazi idarələri ilə iş şöbəsiaparıcı məsləhətçi35. TAĞIBƏYLİ NİHAD NOVRUZ
36. ƏBDÜLƏZİMOVA VƏFA İSLAH
37. YUSİFZADƏ ÜLVİYYƏ BƏXTİYAR


3. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şamaxı regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi1. NOVRUZOV ELÇİN FİKRƏT
2. QOCAYEV SÜLEYMAN HAFİZ
3. MUSTAFAYEVA GÜNAY MEHMAN
4. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL
5. HÜSEYNOVA JALƏ NİYAZİ
6. BAYRAMOV VÜSAL ŞAHİN
7. BƏDƏLOV FƏRİD FİZULİ
2Şamaxı regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi8. CABBARLI AKSANA ƏLYƏDDİN
9. HƏMZƏYEVA TURA TEYMUR
10. MUSAVİ ŞAHİN SALEH
11. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL
3Şamaxı regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi12. ŞİRİNOVA AYGÜN ƏMRULLAH
13. KAZIMLI ARAZ OSMAN
14. KƏRİMOVA SƏBİNƏ RƏŞİD
4Tovuz regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi15. ZEYNALOV İSMİXAN BƏXTİYAR
16. MUSAYEV MURAD ZABİT
17. ƏHMƏDOV MƏZAHİR MAİS
18. HÜSEYNOV ARZU MƏCİD
5Tovuz regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi19. HACAĞAYEV ELÇİN VAQİF
20. AVAZOV FƏQAN MOBİL
21. SEYFULLAYEV ASİM MANSUR
22. İSAYEV EMİL MAHİR
23. HƏSƏNZADƏ AYSEL RASİM
6Balakən regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi24. ŞİRİNOVA AYGÜN ƏMRULLAH
7Balakən regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi25. BABAYEVA BÖYÜKXANIM İBRAHİM
26. NASTAKALOVA ALVİNA RƏFAİL
27. HÜSEYNOV TOĞRUL HASİL
28. ŞƏRİFLİ GÜNDÜZ MAQSUD
29. MİRZƏYEVA VÜSALƏ RAMİZ
30. ƏFƏNDİYEVA ƏLİYYƏ BABƏK
31. İSMAYILOV MUSA İSA
32. ABBASOVA AZADƏ ELBRUS
33. CAHANGİROV ALTUN CAHANGİR
34. MİRZƏYEVA İLAHƏ RAFİQ
35. SƏFƏRLİ ŞƏMSİYYƏ ƏLİBABA
8Balakən regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi36. İSMAYILOVA SEVƏR MEHMAN
37. MAHMUDOV CƏBRAYIL ƏLİ
38. ŞAHMARLI FƏRİD RUSLAN
39. ALIYEV ORXAN ƏLÖYSƏT
40. SEYİDOV ORXAN ƏMİNAĞA
9Balakən regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi41. NÜSRƏTOV EMİN NURƏDDİN
42. İSMAYILOVA SEVƏR MEHMAN
43. İBRAHİMOV ÇİNGİZ ÜZEYİR
44. ƏLİYEV ƏZİZ İSRAFİL
10Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 45. MÜRSƏLİYEV TURAL MURAD
11Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektoruböyük məsləhətçi46. MÖVLAYEVA ŞƏHLA AYDIN
12Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektoruböyük məsləhətçi47. ƏLİYEV AYXAN İLHAM
48. SÜLEYMANZADƏ AYXAN ZEYNAL
49. QURBANOV ƏLİ XANLAR
50. MUSAYEVA LALƏ ZAHİD
51. ƏLİYEVA NƏRMİN AZƏR
13Ağcabədi regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi52. YƏHYAYEV VALEH ƏZİZAĞA
53. QULİYEVA AYŞƏN KNYAZ
14Kürdəmir regional ""ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 54. MÜRSƏLİYEV TURAL MURAD
15Kürdəmir regional ""ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektorubaş məsləhətçi55. QULİYEV SEYMUR NAZİR
16Kürdəmir regional ""ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların qəbulu işinin təşkili sektorubaş məsləhətçi56. MUSAZADƏ FATİMƏ FAZİL
57. XUDAVERDİYEVA AYTƏN AQİL
58. VƏLİYEVA HÜRÜ AZƏR
59. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL


4. Əqli Mülkiyyət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Maliyyə və iqtisadiyyat şöbəsi, İqtisadiyyat sektoruməsləhətçi1. QƏLƏNDƏRLİ ORUC KOMİNAR
2. ƏLƏKBƏROV BƏHRUZ FİRUZ
3. XANKİŞİYEVA TURANƏ TƏVƏKKÜL
4. SADIQOVA SAMİRƏ ƏLYAR
5. KAZIMOV NURLAN ƏLQAN


5. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şirvan Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıhakimin köməkçisi1. HƏBİBOV KAMAL AMAN


6. Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. KƏRİMOVA RƏQSANƏ TOFİK
2Bakı şəhəri Nərimanov Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi2. CƏFƏROVA RUFANƏ XIDIR
3. NƏSİBOVA TƏHMİNƏ NİZAMİ
4. MƏMMƏDHƏSƏNOV FƏRMAN SALMAN


7. İsmayıllı rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İsmayıllı Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ƏBİLLİ XƏYYAM GÜNDÜZ
2. PAŞAYEV RÜFƏT RAFİQ