30 iyul 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(17.11.2018)


1. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ağdam rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi1. FƏTƏLİYEVA MİNƏ BƏYLƏR
2Gəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi2. ABBASZADƏ QORXMAZ ƏHLİYAT
3. MƏMMƏDOVA RAMİNƏ ŞAKİR
4. BABAYEV XAQANİ MÜBARİZ
5. BAĞIROV CEYHUN QABİL
3Ağcabədi rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi6. FƏTƏLİYEVA MİNƏ BƏYLƏR
4Xızı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi7. AĞAYEV İMAN RAUZ
5Xocalı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi8. SƏFƏROV ƏMİRXAN ELŞƏN
6İsmayıllı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi9. MEHDİYEVA GÜLŞƏN HAFİZ
7Kəlbəcər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi10. BAĞIRLI FUAD AMİL
11. RƏHİMOVA ÜLVİYYƏ VİDADİ
8Sumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi12. MƏMMƏDLİ NURANƏ BİNYAMİ
9Yevlax şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi13. MAMEDOV ÜMİDVAR VAQİF
10Ağstafa rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi14. BƏXTİYARLI GÜNAY SAHİB
11Ağsu rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi15. HEYDƏROV NATİQ FAZİL
12Astara rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi16. ŞAHBAZOV VÜQAR BALAYAR
13Balakən rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi17. QARAKİŞİYEVA PƏRVİN ABDULLA
14Balakən rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi18. QARAKİŞİYEVA PƏRVİN ABDULLA
15Neftçala rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi19. ƏSGƏRZADƏ HUMAY ELŞAD
20. İBADOVA SƏBİNƏ ƏFSƏR
16Salyan rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi21. QURBANOVA MEHRİNUR VİDADİ
17Samux rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi22. ƏHMƏDOVA RUMİYYƏ MEHMAN
23. MAMEDOV ÜMİDVAR VAQİF
24. RƏHİMOVA ÜLVİYYƏ VİDADİ
25. SAYILOV TURAL ƏLİ
18Goranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi26. SƏFƏROV ƏMİRXAN ELŞƏN
19Şabran rayon Təhsil şöbəsiaparıcı məsləhətçi27. HÜSEYNOVA GÜLƏR QULAMHÜSEYN
20Şamaxı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi28. AĞAYEV BABALAR AĞA
21Şəmkir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi29. ASLANOV FUAD RABİT
30. BABAYEV XAQANİ MÜBARİZ
22Şəmkir rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi31. BABAYEV XAQANİ MÜBARİZ
23Qazax rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi32. BƏXTİYARLI GÜNAY SAHİB
24Tərtər rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi33. MƏMMƏDLİ NURANƏ BİNYAMİ
25Tərtər rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi34. SƏFƏROV ƏMİRXAN ELŞƏN
26Cəbrayıl rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi35. MEHDİYEV MƏHƏMMƏD MÜRŞÜD
27Zəngilan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi36. XANLAROVA ZƏRİFƏ TEYMURAĞA
28Lerik rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi37. ƏKBƏRZADƏ ASİMAN VİDADİ
29Tərtər rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi38. MƏMMƏDLİ NURANƏ BİNYAMİ


2. Gəncə Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ƏLƏKBƏROV NURLAN ARİF
2məhkəmə iclasının katibi2. ƏLƏKBƏROV NURLAN ARİF


3. Şamaxı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ƏLİYEVA GÜLNAR SÖHBƏT


4. Xaçmaz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. ABDULLA MURAD VAQİF