2 avqust 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.10.2019)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, İnformasiya texnologiyaları şöbəsi, Texniki dəstək sektoruaparıcı məsləhətçi1. FƏRZƏLİYEV ELŞƏN İSRAYIL
2Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 8 saylı Xəzinədarlıq idarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektorubaş məsləhətçi - mühasib 2. ƏSGƏRLİ İLQAR YUSİF


2. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sabunçu rayon Gİİməsləhətçi1. TAHİROVA ELNARƏ TAHİR
2Gəncə şəhər Gənclər və İdman Baş İdarəsi, Təşkilat sektorubaş məsləhətçi2. SƏMƏDOV SƏNAN MÜŞVİQ
3. BAYRAMOV KƏNAN İLHAM
4. QURBANLI TƏBRİZ MAYIL
3Füzuli rayon Gİİbaş məsləhətçi5. VERDİYEV CƏFƏR NÜSRƏT
4Yevlax rayon Gİİaparıcı məsləhətçi6. HÜSEYNOV PƏRVİZ AKİF
5İmişli rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - gənclər sahəsi üzrə 7. HÜSEYİNLİ AYNUR ORUC


3. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ağdam rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi1. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
2Ağcabədi rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi2. BİNYATOV İLYAZ HABİL
3. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
3Biləsuvar rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi4. RƏHİMOVA ELVİRA ƏLİZADƏ
4Füzuli rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi5. NAĞIYEV İBRAHİM VƏKİL
6. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
7. NƏBİYEVA FƏRİDƏ CAMAL
5Gədəbəy rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi8. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
9. ALLAHYAROVA NAİBƏ SAHİB
10. ƏHMƏDOVA NATİQƏ RAMİL
6Quba rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi11. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
7Sabirabad rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi12. ASLANOVA GÜNAY QURBAN


4. Dövlət Turizm Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sənədlərlə iş və təminat şöbəsi, Vətəndaş müraciətləri və sənədlərlə iş sektoruaparıcı məsləhətçi1. MUSTAFAYEVA GÜLNAR RAFİQ
2Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Maliyyə sektoruböyük məsləhətçi2. İBAYEV HİKMƏT FİKRƏT
3Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi3. ŞIXƏLİYEVA NAİLƏ NURƏDDİN


5. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. NƏBİZADƏ RƏŞAD NƏBİ


6. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 hakimin köməkçisi1. QASIMZADƏ CAVANŞİR FEYZULLA
2. NƏCƏFOVA LAMİƏ AMİL
2 məhkəmə iclasının katibi3. HACIZADƏ ADƏT MƏHƏMMƏD


7. Bakı Şəhəri Pirallahı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. ƏLİYEV ORXAN İSMAYIL


8. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 hakimin köməkçisi1. MUXTAROVA LAMİYƏ HÜSEYN
2. MƏMMƏDLİ ELNURƏ HƏBİB


9. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. QASIMOVA BƏSDİ İLHAM
2. QAZAXZADƏ GÜLLÜ İNTİQAM
3. SƏFƏROV NURLAN FƏRMAN
2 hakimin köməkçisi4. ƏZİZOVA ŞƏBNUR RƏFAİL
5. QASIMOVA BƏSDİ İLHAM


10. Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. QASIMOVA NİGAR ƏFLATUN
2. ƏLİYEVA ŞƏHRƏBANI ƏZİZ
2Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi3. ƏLƏSGƏROVA AYTAC HİKMƏT
4. QAZAXZADƏ GÜLLÜ İNTİQAM
5. HÜSEYNLİ MAHİR ARAZ


11. Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. ABASQULİYEV MURAD MƏZAHİR
2. MİRZƏLİYEV ƏFSUN SABİR
3. MUSTAFAYEVA ZEYNƏB ƏBÜLFƏT
4. HƏSƏNZADƏ AYTƏKİN AQİL
5. ƏLİYEV ORXAN İSMAYIL
2Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi6. HADILI VƏFA CABİR


12. Gəncə şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. MƏMMƏDOVA URFANƏ RÜFƏT
2Gəncə Şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi2. ASLANOV ELTUN ELMAN