2 avqust 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(06.12.2019)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, İnformasiya texnologiyaları şöbəsi, Texniki dəstək sektoruaparıcı məsləhətçi1. FƏRZƏLİYEV ELŞƏN İSRAYIL
2Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 8 saylı Xəzinədarlıq idarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektorubaş məsləhətçi - mühasib 2. ƏSGƏRLİ İLQAR YUSİF


2. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə şəhər Təhsil İdarəsiməsləhətçi1. İLKİN İLQAR
2. BABAYEV SADİQ RAFİQ
3. ABBASOV QƏRİB NATİQ
2Ağcabədi rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi4. ƏHMƏDOV RAMİL RƏHMAN
3Xaçmaz rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi5. BAĞIROVA AYDAN CAVANŞİR
4Xızı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi6. NURİYEV OQTAY ŞAMİL
5Xocavənd rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi7. ƏHMƏDOV RAMİL RƏHMAN
6Xocalı rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi8. RƏCƏBOV PƏRVİZ ƏLİ
9. ƏHMƏDOVA NƏRMİN ELNUR
7İmişli rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi10. MƏHƏRRƏMLİ ATAKİŞİ NƏRİMAN
8Kürdəmir rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi11. ƏHMƏDOV RAMİL RƏHMAN
9Laçın rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi12. ƏMİROVA-MƏMMƏDOVA NƏRMİNƏ GURŞAD
10Sumqayıt şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi13. NURİYEV OQTAY ŞAMİL
14. BABAŞOVA AYSEL MURAD
15. İBRAHİMOVA FİDAN MƏZƏLİ
16. RÜSTƏMOVA REYHANƏ CAVANŞİR
11Mingəçevir şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi17. ALIŞANOVA RÖYANƏ MUSA
18. RƏCƏBOV PƏRVİZ ƏLİ
19. SƏFƏRLİ NƏRGİZ ELŞƏN
12Naftalan şəhər Təhsil Şöbəsiməsləhətçi20. İLKİN İLQAR
21. ƏHMƏDOVA NƏRMİN ELNUR
13Şirvan şəhər Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi22. BAĞIROVA AYDAN CAVANŞİR
14Ağsu rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi23. KƏRİMOVA XUMARƏ FİZULİ
15Astara rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi24. MƏMMƏDOVA AYGÜN SAHİB
25. ƏHMƏDOV RAMİL RƏHMAN
26. RZAYEV VÜSAL İSLAM
16Balakən rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi27. İSMAYILOVA SEVƏR MEHMAN
17Beyləqan rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi28. ƏHMƏDOV RAMİL RƏHMAN
18Gədəbəy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi29. ZEYNALZADƏ ELMƏDDİN ELXAN
30. RƏCƏBOV PƏRVİZ ƏLİ
19Goranboy rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi31. ALIŞANOVA RÖYANƏ MUSA
32. ƏHMƏDOVA NƏRMİN ELNUR
33. NƏCƏFLİ ŞƏHRİYAR ƏHMƏD
34. RƏCƏBOV PƏRVİZ ƏLİ


3. Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Nazirliyinin aparatı, Maliyyə və iqtisadi təhlil şöbəsi, Maliyyə və satınalma sektoruməsləhətçi1. ƏLİZADƏ SABİT BAXŞƏLİ
2. QULİYEVA TÜNZALƏ MƏHƏRRƏM
2Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, İnformasiya təhlili və informasiya texnologiyaları şöbəsi, İnformasiya texnologiyaları sektoruaparıcı məsləhətçi3. ORUCLU ELXAN MÜBARİZ
3Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Maliyyə, iqtisadi təhlil və uçot şöbəsi, Mühasibat uçotu sektoruməsləhətçi4. ƏZİZOVA LƏMAN İSMƏTOVNA
5. ABBASOVA LAÇIN ELDAR
6. ABDULLAYEVA MARAL ELBƏYİ
7. HƏSƏNOV VÜSAL MEHDİ
8. KAZIMOV NURLAN ƏLQAN
4Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, İnsan resurslarının idarəedilməsi və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi, İctimaiyyətlə əlaqələr sektoruməsləhətçi9. ƏLİYEVA GÜNAY FİRQAN
10. ƏLİYEVA AYNUR ZAHİR
11. BABAYEVA KÖNÜL TELMAN
5Dövlət Dəniz Agentliyi, Gəmi qeydiyyatı və standartlarına nəzarət şöbəsi, Gəmi qeydiyyatı və sənədləri sektoruaparıcı məsləhətçi12. NURƏDDİNOV ELVİN RAİS
6Dövlət Dəniz Agentliyi, Gəmi qeydiyyatı və standartlarına nəzarət şöbəsi, Gəmi standartlarına və təsnifat cəmiyyətlərinə nəzarət sektoruməsləhətçi13. ƏFƏNDİYEV RƏVAN NƏSİB
7Dövlət Dəniz Agentliyi, Naviqasiya və dəniz mühitinin mühafizəsi şöbəsi, Naviqasiya və limanlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi14. MİRZƏZADƏ GÖYÇƏK AKİF
8Dövlət Dəniz Agentliyi, Naviqasiya və dəniz mühitinin mühafizəsi şöbəsi, Dəniz mühitinin mühafizəsi sektoruaparıcı məsləhətçi15. MİRZƏZADƏ GÖYÇƏK AKİF
9Dövlət Dəniz Agentliyi, Hüquq, kadr və beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Kadr sektoruaparıcı məsləhətçi16. SALAHOVA FƏRQANƏ ÇİLİNGİR
17. ƏLƏSGƏROVA NARGİLƏ HABİL
18. ƏLİYEVA ŞƏFA FUAD
19. NƏZƏROVA FATİMƏ XUDAVERDİ
10Dövlət Dəniz Agentliyi, Hüquq, kadr və beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Hüquq sektorubaş məsləhətçi20. MİRZƏZADƏ NƏZRİN RÜFƏT
11Dövlət Dəniz Agentliyi, Hüquq, kadr və beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Beynəlxalq əlaqələr və konvensiyalar sektoruaparıcı məsləhətçi21. FƏRƏCOVA ÜLVİYYƏ HAFİZ
12Dövlət Mülki Aviasiya Agentliyi, İnsan resursları sektorubaş məsləhətçi22. TANRIVERDİLİ NURİDƏ HÜSEYN
13Dövlət Avtomobil Nəqliyyatı Xidməti, Regional şöbələr, Lənkəran regional bölməsiaparıcı məsləhətçi23. BAĞIROV MİRHƏMİD İLTİFAT


4. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sabunçu rayon Gİİməsləhətçi1. TAHİROVA ELNARƏ TAHİR
2Gəncə şəhər Gənclər və İdman Baş İdarəsi, Təşkilat sektorubaş məsləhətçi2. SƏMƏDOV SƏNAN MÜŞVİQ
3. BAYRAMOV KƏNAN İLHAM
4. QURBANLI TƏBRİZ MAYIL
3Füzuli rayon Gİİbaş məsləhətçi5. VERDİYEV CƏFƏR NÜSRƏT
4Yevlax rayon Gİİaparıcı məsləhətçi6. HÜSEYNOV PƏRVİZ AKİF
5İmişli rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - gənclər sahəsi üzrə 7. HÜSEYİNLİ AYNUR ORUC


5. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti, Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsiməsləhətçi1. RƏCƏBLİ NƏRMİN RƏCƏB
2. HÜSEYNOVA SƏFURƏ İSMAYIL
3. QULİYEVA GÜLSÜM FƏRMAN
4. ƏLƏSGƏROVA NARGİLƏ HABİL
5. MƏMMƏDOVA LEYLA TEYMUR
6. İSMAYILOVA JALƏ RÖVŞƏN
7. QASIMOVA PƏRVANƏ XANMUSA
8. YUSİFZADƏ İNCİ MƏHƏMMƏDİYƏ
9. YUSİFZADƏ ÜLVİYYƏ BƏXTİYAR
10. RÜSTƏMLİ ZƏRİNTAC RİZVAN
11. MƏLİKOV CƏBRAYIL İSRAYIL
12. BEHBUDOVA GÜNEL ELMİDAR
2Hüquq şöbəsi, Mülkiyyət mübahisələrinin tənzimlənməsi sektoruaparıcı məsləhətçi13. ƏLİYEVA OFELYA ƏLİXAN


6. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şəki bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi1. MƏMMƏDOVA SAMİRƏ ELCAN
2Yevlax bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi2. FƏRƏCOV ƏLİSA YUSİF


7. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ağdam rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi1. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
2Ağcabədi rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi2. BİNYATOV İLYAZ HABİL
3. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
3Biləsuvar rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi4. RƏHİMOVA ELVİRA ƏLİZADƏ
4Füzuli rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi5. NAĞIYEV İBRAHİM VƏKİL
6. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
7. NƏBİYEVA FƏRİDƏ CAMAL
5Gədəbəy rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi8. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
9. ALLAHYAROVA NAİBƏ SAHİB
10. ƏHMƏDOVA NATİQƏ RAMİL
6Quba rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi11. MEHDİZADƏ ANAR AYDIN
7Sabirabad rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi12. ASLANOVA GÜNAY QURBAN
8İnsan resursları və hüquq şöbəsi, Hüquqi təminat sektoruaparıcı məsləhətçi - hüquqşünas 13. KAZIMLI LEYLA RASİM
14. MƏMMƏDLİ İNTİZAR ÇİNGİZ
9Bakı şəhəri statistika idarəsi, Maliyyə və təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi15. İSMAYILOV CƏLALƏDDİN YAMƏDDİN
10Füzuli rayon statistika idarəsiməsləhətçi16. NƏBİYEVA FƏRİDƏ CAMAL
17. NAĞIYEV İBRAHİM VƏKİL
11Lənkəran rayon statistika idarəsiməsləhətçi18. QUBADOV EMİN AĞADDİN
19. KƏRİMOV İBRAHİM RAFAYIL
12Masallı rayon statistika idarəsiməsləhətçi20. SALAYEV SAMİR MÜBƏRRƏD
13Bakı şəhəri statistika idarəsi, Əmək statistikası sektorubaş məsləhətçi21. ALLAHVERDİYEVA VÜSALƏ ABBASƏLİ
22. CAHANGİROVA YEGANƏ ZAHİD
23. QULİYEVA RÜBABƏ ŞÖVQİ
24. CƏFƏROVA İRANƏ İLHAM


8. Dövlət Turizm Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sənədlərlə iş və təminat şöbəsi, Vətəndaş müraciətləri və sənədlərlə iş sektoruaparıcı məsləhətçi1. MUSTAFAYEVA GÜLNAR RAFİQ
2Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Maliyyə sektoruböyük məsləhətçi2. İBAYEV HİKMƏT FİKRƏT
3Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi3. ŞIXƏLİYEVA NAİLƏ NURƏDDİN


9. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. NƏBİZADƏ RƏŞAD NƏBİ


10. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 hakimin köməkçisi1. QASIMZADƏ CAVANŞİR FEYZULLA
2. NƏCƏFOVA LAMİƏ AMİL
2 məhkəmə iclasının katibi3. HACIZADƏ ADƏT MƏHƏMMƏD


11. Sumqayıt İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1böyük məsləhətçi1. ƏKBƏROVA AYSEL SEYMUR


12. Bakı Şəhəri Pirallahı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. ƏLİYEV ORXAN İSMAYIL


13. Bakı şəhəri Binəqədi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 hakimin köməkçisi1. MUXTAROVA LAMİYƏ HÜSEYN
2. MƏMMƏDLİ ELNURƏ HƏBİB
3. MƏMMƏDZADƏ FƏRİDƏ MEHDİ
2 məhkəmə iclasının katibi4. ƏHMƏDOVA AYNUR ƏVƏZ
3 məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 5. SÜLEYMANOV RƏHİM VALEH
6. QULİYEVA GÜLSÜM FƏRMAN
7. VƏLİYEV ORXAN SÜLEYMAN
8. RƏŞİDLİ SƏNAN ŞABAN
9. GƏNCƏLİYEV ASƏF VEYSƏL


14. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1 məhkəmə iclasının katibi1. QASIMOVA BƏSDİ İLHAM
2. QAZAXZADƏ GÜLLÜ İNTİQAM
3. SƏFƏROV NURLAN FƏRMAN
2 hakimin köməkçisi4. ƏZİZOVA ŞƏBNUR RƏFAİL
5. QASIMOVA BƏSDİ İLHAM


15. Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. QASIMOVA NİGAR ƏFLATUN
2. ƏLİYEVA ŞƏHRƏBANI ƏZİZ
2Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi3. ƏLƏSGƏROVA AYTAC HİKMƏT
4. QAZAXZADƏ GÜLLÜ İNTİQAM
5. HÜSEYNLİ MAHİR ARAZ


16. Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. ABASQULİYEV MURAD MƏZAHİR
2. MİRZƏLİYEV ƏFSUN SABİR
3. MUSTAFAYEVA ZEYNƏB ƏBÜLFƏT
4. HƏSƏNZADƏ AYTƏKİN AQİL
5. ƏLİYEV ORXAN İSMAYIL
2Bakı şəhəri Suraxanı Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi6. HADILI VƏFA CABİR


17. Bərdə Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bərdə Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. İSMAYILOVA SƏBİNƏ VÜQAR


18. Gəncə şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. MƏMMƏDOVA URFANƏ RÜFƏT
2Gəncə Şəhəri Kəpəz Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi2. ASLANOV ELTUN ELMAN


19. Sumqayıt Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Şəhər Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. ORUCZADƏ URFAN EYNUR
2Sumqayıt Şəhər Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 2. QULİYEVA GÜLSÜM FƏRMAN
3. ƏLİYEV ŞAMO VİLAYƏT
4. RƏŞİDLİ SƏNAN ŞABAN
5. QULUZADƏ GÜNEL BALAY
6. BAYRAMOVA NƏRMİN CAMALƏDDİN


20. Ucar Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ucar Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ƏLƏKBƏROV ŞƏHRİYAR FİRUDDİN