2 avqust 2019-cu il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.10.2019)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Büdcə proqnozu sektorubaş məsləhətçi1. BABAYEV VÜQAR YAŞAR
2. FƏRZƏLİYEVA İLHAMƏ SABİR
2Sabirabad Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Idarənin rəhbərliyimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəis 3. RÜSTƏMOV ELÇİN KƏMALƏDDİN
4. YAHYAYEV RAMİN İSMAYIL
5. SALAHOV ASİF SƏDULLA
6. XANHÜSEYNOV ƏLÖVSƏT FAMİL
7. MEHRALIYEV TOFİQ MƏHƏMMƏD
3Şirvan Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, İdarənin rəhbərliyimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəis 8. ALPSOY RAHİB FİRİDUN
9. KAZIMOV NƏCƏF BARİS


2. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq şöbəsi, Hüquqi aktların ekspertizası sektorubaş məsləhətçi1. QULİYEV ELŞƏN RƏSUL
2. VƏLİYEV RAUF ƏMİRXAN
3. SALAHOVA SƏLMA İSGƏNDƏR
2Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Quba Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi4. HEYDƏRLİ XALİDƏ SEYFƏL
3Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Yevlax Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbərin müavini - sektor müdiri 5. HƏSƏNOV İSMİXAN QƏNİMƏT
4Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər Agentliyi, Nəzarət və qiymətləndirmə şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri6. QƏNİYEV FƏRİD ƏLİ
5Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər Agentliyi, Bitki sortlarının qeydiyyatı və toxum nəzarəti şöbəsi, Bitki sortlarının qeydiyyatı sektoruböyük məsləhətçi7. NƏHMƏTOV AZAD MƏHƏRRƏM
6Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər Agentliyi, Bitki sortlarının qeydiyyatı və toxum nəzarəti şöbəsi, Toxum nəzarəti sektorubaş məsləhətçi8. ORUCOV ORUC BƏHRƏM
7İctimaiyyətlə əlaqələr və informasiya təminatı şöbəsi, Çağrı mərkəzi sektorusektor müdiri9. MURADOV RÖVŞƏN NADİR
10. HƏMZƏZADƏ PÜNHAN ƏBÜLFƏT
11. MUSTAFAYEVA ZÜLFİYYƏ SADIX


3. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ağdam rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib1. QARAYEV ELŞƏN AKİF


4. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Cəlilabad rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəhbər 1. NƏCƏFOV ARİF ƏHMƏDXAN
2Salyan rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - rəhbərin müavini 2. MİRİYEVA LALƏ HÜSEYN


5. Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Mingəçevir regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Uçot sektorubaş məsləhətçi - mühasib 1. ƏZİZOV KAMİL ELXAN
2Şəki regional "ASAN xidmət" mərkəzi, Vətəndaşların hüquqlarının təminatı sektorubaş məsləhətçi2. ƏLİYEVA LİLİYA RAMİZ


6. Milli Arxiv İdarəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Milli Arxiv İdarəsinin aparatı, Komplektləşdirmə, idarə arxivləri və kargüzarlıq şöbəsiaparıcı məsləhətçi1. ABDULLAYEVA NECMƏ ABDULLA
2. NƏSİRZADƏ ŞƏRƏBANI ƏDALƏT