27 avqust 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(17.11.2018)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Müasir texnologiyalar və avtomatlaşdırılmış idarəetmə sistemləri şöbəsi, İnformasiya və kommunikasiya texnologiyaları sektorubaş məsləhətçi1. QASIMOV ELÇİN KAZIM
2. AZƏRNURİ EHTİBAR ELDAR
2Astara Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 3. SADIXOVA NAHİDƏ ALİM
4. NOVRUZOV ŞAHİN ƏMRƏLİ
5. KƏRİMOV ŞAKİR MÜSLÜM
6. ƏHMƏDOV AZAD ƏHMƏDKAMAL


2. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xəzər rayon Gİİaparıcı məsləhətçi1. QULİYEVA SƏADƏT MÜSLÜM


3. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Binəqədi rayonusektor müdiri1. TAĞIYEV İLQAR AĞAMALI


4. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sertifikatlaşdırma və qeydiyyat şöbəsi, Qeydiyyat sektorubaş məsləhətçi1. MƏMMƏDOV ELXAN MƏMMƏD
2. ƏSGƏROV RİZVAN RİZVAN
3. ƏLİYEVA SƏLBİ CAVANŞİR
4. ORUCOV CAVİD YUNUS
5. BƏKİROV ELŞƏN KAMALƏDDİN
2Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsi, Dövlət qulluğu, kadr məsələləri və regional bölmələrlə iş sektorubaş məsləhətçi6. NƏSİRZADƏ ŞƏRƏBANI ƏDALƏT
7. MUSAYEV ELMAR YUSİF
8. MƏMMƏDOVA NÜYVƏR ETİBAR
9. QARAYEV EMİN ZAKİR
10. ŞÜKÜROVA NƏRGİZ ÇİNGİZ
3İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri11. PİRİYEV MANSUR ŞAHMAR
4Baytarlıq nəzarəti şöbəsi, Xüsusi təhlükəli və zoonoz xəstəliklərə epidemioloji nəzarət sektoruməsləhətçi12. KAZIMOVA ZENFİRA YAŞAR
5Fitosanitar nəzarəti şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri13. DADAŞOVA XƏYALƏ XALIQVERDİ
6Daxili nəzarət sektoruböyük məsləhətçi14. İSGƏNDƏROV İRFAN XALİD
15. İBRAHİMOV İLKİN İSAQ
7Bakı şəhər İdarəsi, Rəhbərlikrəis16. ƏLİYEV ƏKBƏR ZAMİQ
8Bakı şəhər İdarəsi, Rəhbərlikrəis müavini17. QULUYEV ELMƏDDİN ƏLİHÜSEYN
9Bakı şəhər İdarəsi, Qida zəncirinə nəzarət sektoruböyük məsləhətçi18. ƏLİZADƏ KƏNAN RAFİQ


5. Bakı Apellyasiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Aparatməhkəmə iclasının katibi1. ABDULLAYEV NOFƏL RƏHMAN
2. HACIYEV ELVİN RAMİZ
3. XIDIROV BƏHRUZ MÜSEYİB
4. DADAŞOVA ÜLKƏR NAZİM
5. MUSAYEV ŞAHƏLİ CALAL
2Aparathakimin köməkçisi6. İSMAYILZADƏ KÜRDOĞLU VİDADİ
7. HƏŞİM RƏŞAD ƏLİSAHİB
8. TAĞIYEVA FLORA NURƏDDİN
9. MÖVLAYEV AZƏR AYDIN
10. QASIMOV VÜQAR İNQİLAB
11. ALIYEVA GÜLƏR NEYMƏT
12. HÜSEYNOVA AMİLYA AQİL
13. ƏLİZADƏ ELXAN NOVRUZ
14. İBRAHİMLİ SƏİD ŞAHNİYAR
15. ƏSƏDULLAYEV RASİM NÜSRƏT
16. MUSAYEV KAMRAN İBRAHİM
17. QASIMOV FƏXRİ VİDADİ