17 sentyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.11.2018)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Borcunun İdarə Edilməsi Agentliyi, Xarici borcun idarə edilməsi şöbəsi, Xarici borcun təhlili sektoruaparıcı məsləhətçi1. ƏLİZADƏ XƏDİCƏ ƏLİBALA
2Müasir texnologiyalar və avtomatlaşdırılmış idarəetmə sistemləri şöbəsi, Xəzinədarlığın avtomatlaşdırılmış elektron sistemlərinin təminatı sektoruaparıcı məsləhətçi2. HÜSEYNOV TALEH ŞAHİN
3Hüquq şöbəsi, Hüquqi ekspertiza və məhkəmələrlə iş sektoruaparıcı məsləhətçi3. MƏHƏRRƏMOV MÜSEYİB YAQUB
4. ƏLƏKBƏROV NURLAN ARİF
5. ABBASOVA AYNUR ABBAS
4Ağdam Rayonu üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 6. RƏHİMOV ŞAHİN NAZİM
5Qobustan Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 7. QULİYEV TURAL CAHANGİR
6Yevlax Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi - mühasib 8. QULİYEV VEYSƏL İLHAM
9. MƏMMƏDOVA AYİŞƏ TAHİR
7Zəngilan Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 10. BAYRAMOV SİMRAL TALIB
11. ƏZİZOV CAVİDAN CAMALƏDDİN
12. QULİYEV TURAL CAHANGİR
13. KAMALLI KƏNAN SABİR
8Xocalı Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatları və onun uçotu sektorubaş məsləhətçi - mühasib 14. MUSAYEV MƏHƏDDİN VASİB
15. QULİYEV SAMİR SADİQ
16. ƏSƏDOV ŞAHİYYƏDDİN ƏLƏDDİN
9Şirvan Şəhəri üzrə Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektoruməsləhətçi - mühasib 17. SALMANLI ELNUR İLQAR
10Sosial sahələrin maliyyəsi şöbəsi, Əhalinin sosial müdafiəsinin maliyyəsi sektoruməsləhətçi18. ORUCOVA LƏMAN AYAZ
19. MİRZƏYEVA RƏHİLƏ ÇİNGİZ
20. ZEYNALOV RUSLAN ƏLİXAN
21. BALAKİŞİYEVA ELŞANƏ ELMAN
22. MƏMMƏDLİ İLKİN İSMAYIL
23. RÜSTƏMOV MƏHƏRRƏM FEYRUZ
24. İSAYEV CAVİD İLQAR
25. ABBASOVA VÜSALƏ SƏRDAR


2. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ağsu rayon Gİİaparıcı məsləhətçi1. TAHİRLİ HƏMİD-XAN ABİD
2Qobustan rayon Gİİməsləhətçi2. MƏNSİMOVA NƏZRİN BALAMİRZƏ
3Masallı rayon Gİİaparıcı məsləhətçi3. NOVRUZOVA FLORA SUCƏDDİN
4. ZAİDOV MEHMAN ATAMOĞLAN
4İmişli rayon Gİİaparıcı məsləhətçi5. DƏMİROV SAMİR SALEH
6. QASIMOV SAMİR FEYRUZ
7. YUNUSOV RÖYAL RƏSUL
5Ağcabədi rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - gənclər sahəsi üzrə8. ABDULLAZADƏ İSMAYIL AKİF
9. BÜNYADOV CAVİD RƏHMAN
10. SADIQOV TURAL ELŞAD
6İsmayıllı rayon Gİİaparıcı məsləhətçi - gənclər sahəsi üzrə11. QURBANOV FƏRHAD ELXAN


3. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət əmlakının idarə edilməsi və səmərəli istifadəsinə nəzarəti şöbəsi, Dövlət müəssisələrinin və dövlət paylarının (səhmlərin) idarə edilməsi sektoruməsləhətçi1. SƏRDAROV İLKİN FƏXRİ
2Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti, İnformasiyaların işlənməsi, təhlili və mobil xidmətlər şöbəsiməsləhətçi2. QƏDİROVA ŞƏLALƏ CAVAN
3Strateji planlaşdırma, innovasiyalar, monitorinq və təhlil şöbəsiməsləhətçi3. MUSAXANLI ASİMAN ƏRASTUN
4. AĞALAROVA MİRSƏRİYYƏ MİRƏFQAN
4Dövlət əmlakının idarə edilməsi və səmərəli istifadəsinə nəzarəti şöbəsi, Dövlət əmlakından səmərəli istifadəyə nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi5. ƏFƏNDİZADƏ ŞƏMS SÜBHAN
6. ƏMİRASLANLI ARAZ AKİF
5Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Daşınmaz əmlakın vahid dövlət kadastrı şöbəsiaparıcı məsləhətçi7. SALMANLI RAMİN ALLAHŞÜKÜR
6Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Ünvan reyestri şöbəsiaparıcı məsləhətçi8. QƏHRƏMANLI HÜSEYN NİZAMƏDDİN
9. NURİ ADƏM ALİM
10. MƏMMƏDZADƏ NƏRMİN TACƏDDİN
11. ALXANOVA NURANƏ TƏHMƏZ
12. HEYDƏROV RÜBAİL VALEH
7Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Ünvan reyestri şöbəsiməsləhətçi13. MƏMMƏDZADƏ NƏRMİN TACƏDDİN
14. ALXANOVA NURANƏ TƏHMƏZ
8Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Geodeziya işlərinin təşkili və geodeziya fəaliyyətinə dövlət nəzarəti şöbəsiməsləhətçi15. HÜMBƏTLİ SALMAN QORXMAZ
9Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Hüquq və insan resurslarının idarə edilməsi şöbəsiaparıcı məsləhətçi16. ALLAHVERDİYEVA AYSEL İFTİXAR
17. MƏMMƏDOVA RƏVANƏ GÜLOĞLAN
18. MAHMUDOVA SURƏ HEYDƏR
19. QURBANOV ELMİR MƏTLƏB
20. ƏMİRQULİYEVA SƏBİNƏ FƏRYADOVNA
21. TATAROVA GÜLTƏN RASİM
22. MURADALIZADƏ SADİQ KAMRAN
10Maliyyə, iqtisadi proqnozlaşdırma və daxili audit şöbəsi, Mühasibatlıq sektoruməsləhətçi23. NƏCƏFOV NİCAT TAĞI
24. MUSTAFAZADƏ TURAL RAMİZ
11Dövlət əmlakının idarə edilməsi və səmərəli istifadəsinə nəzarəti şöbəsi, Dövlət əmlakının registriməsləhətçi25. MƏMMƏDOVA AZADƏ HƏSƏN
26. İSMAYILOVA ANELA NƏCMƏDDİNOVNA
12Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsiaparıcı məsləhətçi27. QURBANOV TURAL NƏSİR
28. MƏMMƏDZADƏ SAHİL MEHDİ
29. İSMAYILOVA ANELA NƏCMƏDDİNOVNA
13Strateji özəlləşdirmənin təşkili və investisiyaların cəlb edilməsi şöbəsi, İnvestisiya öhdəliklərinin icrasına nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi30. ŞƏMMƏDOV SƏNAN AZƏR
31. MƏMMƏDLİ VASİF ASİF
14Strateji özəlləşdirmənin təşkili və investisiyaların cəlb edilməsi şöbəsi, İnvestisiya öhdəliklərinin icrasına nəzarət sektoruməsləhətçi32. QURBANZADƏ PƏRVİN QALİB
33. SADIXOV TEYYUB MƏHƏMMƏDƏLİ
15İnformasiya, ictimaiyyətlə əlaqələr və protokol şöbəsiməsləhətçi34. CƏFƏRLİ MƏHƏMMƏD YASİN
35. MƏMİYEVA LALƏ NAZİM
16Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidməti, İnsan resurslarının idarə edilməsi şöbəsiməsləhətçi36. NASTAKALOVA ALVİNA RƏFAİL
37. ALLAHVERDİYEVA AYSEL İFTİXAR
38. İBRAHİMZADƏ MİNARƏ MOBİL
39. MUSTAFAYEVA NURAY NURU
40. QURBANOV ELMİR MƏTLƏB
41. ƏLİ-ZADƏ FƏRİDƏ NOVRUZ
42. İSGƏNDƏRLİ GÜLNAR NAZİM


4. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Balakən rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikbaş mühasib1. QARAYEV ELVİN XALİD
2Ucar rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikbaş mühasib2. İSMAYILOV RÜSTƏM AZƏR
3Gədəbəy rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikbaş mühasib3. ƏLİYEV RAMİN VAQİF
4Ağdam rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi4. BALQANOV ƏHMƏD ELŞAD
5. İMANOVA LAMİƏ XUDAYAR
5Ağsu rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi6. İMANOVA LAMİƏ XUDAYAR
6Biləsuvar rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi7. ZEYNİZADƏ İQBAL İLQAR
7Cəbrayıl rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi8. XƏLİLOV MƏHƏMMƏD İSMAYIL
8Goranboy rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi9. QƏHRƏMANOV ELMAR QAÇAY
10. MURADOVA NURANƏ ELBƏK
11. MANAFOV ELNUR ELBƏYİ
9Göygöl rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi12. MUSTAFAYEVA SƏBİNƏ HİDAYƏT
10Xocavənd rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi13. HƏŞİMOV ELŞƏN AZƏR
11Kürdəmir rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi14. CƏFƏROV AQŞİN FAZİL
12Qəbələ rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi15. ALLAHVERDİYEVA ÜLVİYYƏ MEHRAC
16. ZƏKƏRİYƏYEV RƏŞADƏT İMAMƏDDİN
13Qobustan rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikməsləhətçi17. SEYİDZADƏ CEYRAN HİDAYƏT
14Beyləqan rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi18. MİRZƏYEV CEYHUN SƏLİM
15Bakı şəhəri statistika idarəsi, İnsan resursları, hüquq və sənədlərlə iş sektorubaş məsləhətçi19. ƏLİYEV FUAD FAİQ
16Bakı şəhəri statistika idarəsi, İnsan resursları, hüquq və sənədlərlə iş sektoruaparıcı məsləhətçi20. AĞAYEV ELVİN ƏLİSA
21. MÜRSƏLİYEV TURAL MURAD
22. MƏMMƏDOVA RƏVANƏ GÜLOĞLAN
23. QULİYEVA AYNUR RƏSUL
24. ZEYNALOVA GÜLŞƏN ARİF
25. MƏMMƏDLİ BRİLYANT KAMAL
26. CAMALOVA NƏZAKƏT XALİQ
27. ŞÜKÜROVA SOLMAZ GÜLAĞA
28. İSMAYILOVA FATMA FƏXRƏDDİN
29. SARIYEV ABİD LOĞMAN
17Bakı şəhəri statistika idarəsi, Ticarət statistikası sektoruməsləhətçi30. RƏŞİDOV ADIGÖZƏL SAHİB
31. HÜSEYNOV TALEH NATİQ
32. NOVRUZOVA NƏRMİN FİRUK
18Astara rayon statistika idarəsiaparıcı məsləhətçi33. ŞİRİNOV ELMƏDDİN FƏXRƏDDİN
19Xaçmaz rayon statistika idarəsiməsləhətçi34. TALIBLI TOĞRUL YASƏR
20Kürdəmir rayon statistika idarəsiməsləhətçi35. CƏFƏROV AQŞİN FAZİL
21Mingəçevir şəhər statistika idarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi36. MAHMUDOV VÜSAL CƏFƏR
37. QULİYEVA SEVİNC İBRAHİM


5. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Mingəçevir rayonuaparıcı məsləhətçi1. CAMIYEVA ÇİNARƏ FASEH
2. BAYRAMOV EMİN İLHAM
3. NƏBİYEV RAUF İSAX
2Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Sabirabad rayonuaparıcı məsləhətçi4. BALAKİŞİYEV RAHİD RAMAZAN
5. ƏFLATUNOV XALİD RƏFAİL
3Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonubaş məsləhətçi6. QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏR
7. MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİN
8. HƏSƏNLİ LALƏ RASİM
9. ƏLİZADƏ TÜKƏZBAN SABİR
10. MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAM
11. KAZIMOV QƏZƏNFƏR QİNYAZ
4Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Binəqədi rayonuməsləhətçi12. MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİN
13. İSMAYILOV ELTAC ZİYƏDDİN
14. BAYRAMOVA NATİQƏ NATİQ
15. KƏRİMLİ PƏRVİN QABİL
16. MƏMMƏDOVA NURLANA BAYRAM
17. HÜSEYNLİ AYSEL BAHADUR
18. ŞAHVƏLƏDOVA LAMİƏ MÖHÜBƏT
19. SÜLEYMANZADƏ ORXAN AFİQ
20. EMİNLİ NURANƏ XANLAR
21. BAYRAMOV EMİN İLHAM
22. İSAYEV VÜSAL NURUŞ
5Komitənin regional orqanları və yerli bölmələri, Bakı şəhəri Səbail rayonubaş məsləhətçi23. MUSAYEVA AYTAC SAMƏDDİN
24. HƏSƏNLİ LALƏ RASİM
25. CƏBRAYILLI SƏİD DAŞQIN
26. ƏLİZADƏ TÜKƏZBAN SABİR
27. QAFARZADƏ RUHƏNGİZ ƏNVƏR


6. Tarif (qiymət) Şurasının Katibliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Tranzit yükdaşımalar üzrə koordinasiya sektoruməsləhətçi1. NURUZADƏ CAVİD VƏTƏN


7. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. BEHBUDOV ELŞƏN VAHİD
2. ƏHMƏDOVA ƏFSANƏ FƏXRƏDDİN
3. FƏRZƏLİYEV MƏDAİL HÜSEYN
2hakimin köməkçisi4. ABBASLI SONA ƏBÜLFƏZ
5. MAHMUDOVA ZEYNƏB ƏMİRXAN


8. İmişli Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İmişli Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. ƏNVƏRLİ ƏNVƏR NİYAZİ