1 oktyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(16.11.2018)


1. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Texniki nəzarətin təşkili sektorubaş məsləhətçi1. HÜSEYNOV ELDAR YUSİF
2Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Texniki nəzarətin təşkili sektorusektor müdiri2. QARAYEV AZƏR QASIM
3Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Sumqayıt regional bölməsibaş məsləhətçi3. YAQUBOV İKRAM ƏLİSAFA
4Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Quba regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri4. UMUDOV İMAN İSMAYIL
5Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Qazax regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri5. KAZIMOV NƏBİ ŞƏMİSTAN
6Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Qəbələ regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri6. MƏMMƏDOV BƏHMAN CUMHUR
7Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Bərdə regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri7. MUSTAFAYEV BAYRAM ƏLİ
8Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Şəki regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri8. ABDURAHMANOV FƏXRƏDDİN VƏHBİ
9Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Şirvan regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri9. HÜSEYNOV FƏRHAD FAMƏLİ
10Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, İmişli regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri10. QULİYEV TELMAN SALMAN
11Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Goranboy regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri11. ƏLİYEV ƏLÖVSƏT CƏLİL
12Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Ağsu regional bölməsibaş məsləhətçi12. AĞAYEV DAVUD MALİK
13Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Baş Dövlət Texniki Nəzarət Xidməti, Regional bölmələr, Beyləqan regional bölməsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri13. HACIYEV ZAUR ARİF
14 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şabran Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbərin müavini - sektor müdiri 14. ƏLİMƏMMƏDOV AKİF MƏMMƏDSAFA
15 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Samux Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbərin müavini - sektor müdiri 15. BAYRAMOV ƏLVAN ŞAQAN
16 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şəmkir Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektorusektor müdiri16. MƏMMƏDOV ARAZ RÜSTƏM
17 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Heyvandarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi17. NAYIBOV FAZİL ASİF
18 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektorusektor müdiri18. MEHDİYEV YUSİF BAHADUR
19 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsrrüfat sektorubaş məsləhətçi19. QULİYEV SEYMUR KAMAL
20 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri20. İBİŞOV MÜŞVİQ TELMAN
21. İSMAYILOV VÜQAR XEYRULLA
21 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şəki Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Heyvandarlıq sektoruaparıcı məsləhətçi22. BABAYEV TACƏDDİN RƏŞİD
22 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Şəki Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektorubaş məsləhətçi23. ABDULHƏMİDOV SAHİB ƏHMƏD
23 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Gədəbəy Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorumərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbərin müavini - sektor müdiri 24. NƏCƏFOV ARİF NƏRİMAN
24 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Zaqatala Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Heyvandarlıq sektoruməsləhətçi25. RAZAQOV RASUL RAZAQ
25 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Zərdab Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi - mühasib 26. MƏMMƏDOV ANAR MEHDİ
26 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Astara Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektoruböyük məsləhətçi27. MİRZƏZADƏ CEYHUN SABİR
27 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Cəbrayıl Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik və heyvandarlıq sektorusektor müdiri28. TUMASOV MƏHƏMMƏDƏLİ SİRAC
28 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, İsmayıllı Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Maliyyə-təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi29. MURADOV ƏDALƏT BƏXTİYAR
29 Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzləri, Qax Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi, Bitkiçilik sektoruböyük məsləhətçi30. RAMAZANOV SEYFULLAH ŞƏFİ