8 fevral 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(22.08.2018)


1. Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Məşqulluq Xidməti, Göygöl rayon Məşğulluq Mərkəzibaş məsləhətçi1. CƏFƏROVA LƏMAN NAZİM
2Dövlət Məşqulluq Xidməti, Xızı rayon Məşğulluq Mərkəzibaş məsləhətçi2. BAXŞİYEV ŞÜKÜR TAREL
3Dövlət Sosial Müdafiə FonduDövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Büdcənin icrasının uçotu şöbəsi, İcmal-balans sektoruməsləhətçi3. ABBASZADƏ JALƏ MAHİR
4Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş departamenti, Hüquq sektoruaparıcı məsləhətçi - hüquqşünas 4. QULİYEVA LƏMAN VÜQAR
5Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş departamenti, Proqnoz, uçot və təhlil sektoruməsləhətçi5. BƏXTİYARLI SƏXAVƏT SAHİB
6. ŞİXİZADƏ NATİQ ƏBÜLFƏT
6Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Hərbi qulluqçular və xüsusi rütbəli şəxslərlə iş idarəsi, Mühasibat uçotu sektoruaparıcı məsləhətçi - mühasib 7. CƏFƏRLİ XALİSƏ ABDURAHMAN
8. AĞAYEV SALEH VALEH
7Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş departamenti, Fərdi uçotun təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi9. TƏHMƏZLİ XƏQANİ MÜBARİZ
10. ƏDİLOVA FƏRİDƏ ƏDİL
11. ƏFƏNDİYEV VÜSAL ALIKİŞİ
12. GÜLƏLİYEVA SƏKİNƏ ZEYNİ
13. İBADOVA GÜNAY TANRVERDİ
14. RƏHİMLİ AYSEL ELŞAD
8Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, İri sığortaedənlərlə iş idarəsi, Hüquqi tənzimləmə sektoruməsləhətçi - hüquqşünas 15. QULİYEVA LƏMAN VÜQAR
9Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş departamenti, Audit sektoruməsləhətçi16. ƏLİYEVA SƏKİNƏ ŞAHİN
10Dövlət Sosial Müdafiə FonduDövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Sosial sığorta şöbəsi, Sosial sığorta haqları sektoruaparıcı məsləhətçi17. QULİYEVA AYTƏN VASİL
18. ƏHƏDLİ ƏHƏD SAHİL
19. QURBANOV RÖVŞƏN HACI
20. HÜSEYNOVA PƏRVİN VAQİF
21. ABDULLAYEVA KÖNÜL İSMAYIL
22. ƏFƏNDİYEV VÜSAL ALIKİŞİ
23. BAXŞƏLİYEV BƏHRUZ SƏMƏD
24. RƏHİMLİ AYSEL ELŞAD
11Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, İri sığortaedənlərlə iş idarəsi, Audit sektoruməsləhətçi25. CAMALOV AFTANDİL İDRİS
12Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Bakı şəhəri üzrə hüquqi şəxslərlə iş departamenti, Proqnoz, uçot və təhlil sektoruaparıcı məsləhətçi26. MƏMMƏDSALAHOVA AYSAN ƏLƏKBƏR
27. MƏMMƏDOV ELNUR FİKRƏT
28. BƏXTİYARLI SƏXAVƏT SAHİB
29. GÜLƏLİYEVA SƏKİNƏ ZEYNİ
30. NƏBİYEVA NƏRMİN MUSTAFA
31. MİRZƏYEV SƏBUHİ CƏBİ
13Dövlət Sosial Müdafiə FonduDövlət Sosial Müdafiə Fondunun mərkəzi aparatı, Sosial sığorta şöbəsi, Müraciətlərlə iş sektoruməsləhətçi32. QULİYEVA AYTƏN VASİL
33. ƏHƏDLİ ƏHƏD SAHİL
34. İBRAHİMOV CAVİD FİRUDİN
35. ƏFƏNDİYEV VÜSAL ALIKİŞİ
36. ABDULLAYEVA KÖNÜL İSMAYIL
37. ƏLİYEVA ƏSNAYƏ İLHAM
38. MƏMMƏDLİ RƏŞADƏT TAHİR
14Dövlət Sosial Müdafiə Fondu, Kəlbəcər rayon şöbəsi, Sosial xidmət sektoruməsləhətçi39. VERDİYEVA RƏNA RAFİQ
15Dövlət Məşqulluq Xidməti, Qobustan rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi40. RƏCƏBOV ŞADMAN NƏRİMAN
16Dövlət Məşqulluq Xidməti, Yardımlı rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi41. MƏMİZADƏ XALİQ İBRAHİM
17Dövlət Məşqulluq Xidməti, Qax rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi42. MİKAYILLI EŞQİN YAMİL
18Dövlət Məşqulluq Xidməti, Göygöl rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi43. MƏHƏRRƏMOV EŞQİN QABİL
44. ƏMİROV HÜSEYN BALOĞLAN
19Dövlət Məşqulluq Xidməti, Göygöl rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi45. MUSAZADƏ AYNURƏ CUMA
20Dövlət Məşqulluq Xidməti, Zərdab rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi46. SÜLEYMANOV ƏLMURAD ZAHİD
21Dövlət Məşqulluq Xidməti, Samux rayon Məşğulluq Mərkəziaparıcı məsləhətçi47. SEYİDOV TURAL NATİQ
22Dövlət Məşqulluq Xidməti, Cəbrayıl rayon Məşğulluq Mərkəziböyük məsləhətçi48. FƏHRADOV ELŞƏN ŞAHLAR
23Dövlət Məşqulluq Xidməti, Oğuz rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi49. NƏSİROV ƏSGƏR İMDAD
24Dövlət Məşqulluq Xidməti, Siyəzən rayon Məşğulluq Mərkəziməsləhətçi50. MƏMMƏDOVA NATƏVAN TELMAN


2. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, Mikrobiologiya sektoruməsləhətçi1. ABDULLAZADƏ ADİLƏ RASİM
2Ümumi şöbə, Məktublarla iş sektoruaparıcı məsləhətçi2. RZAYEV SƏRXAN NİZAMİ
3. AĞAYEVA GÜLAY FİRDOVSİ
311 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, Ağsu r-nu üzrə II qrupaparıcı məsləhətçi4. GİDAYEV RAMAZAN FAZİL
4Dövlət Ekspertiza İdarəsi, Rəhbərlikaparıcı məsləhətçi - ümumi işlər üzrə 5. MELİKOVA XƏYALƏ HƏSƏN
6. ƏRƏBXANOVA SEVİNC ADİL
7. BALAKİŞİYEV KƏRAMƏT ZAHİR
5Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Kartoqrafiya və poliqrafiya şöbəsiməsləhətçi8. SALAYEVA NİGAR MÜBARİZ
614 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Ətraf mühitin monitorinqi və ekoloji təbliğat sektoru, İnzibati ərazi üzrə 2-ci qrup (Ağcabədi rayonu üzrə)aparıcı məsləhətçi9. CƏLİLOV SƏNANİ ŞƏRƏFXAN


3. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Astara rayon Gİİaparıcı məsləhətçi1. ŞİRİNOV RUFAN XANVERDİ
2. ƏLİYEV QOŞQAR MƏMMƏDAĞA
2Şəmkir rayon Gİİbaş məsləhətçi3. MUSAZADƏ İQBAL FƏXRƏDDİN


4. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Həyat keyfiyyətinin statistikası şöbəsi, Əhalinin həyat şəraitinin tədqiqatı sektoruməsləhətçi1. ƏMİROVA ÜLVİYYƏ NADİR
2. CAVADOVA İLAHƏ ƏBİLQASIM
3. MƏMMƏDOVA GÜLNARƏ İLQAR
4. MÜRŞÜDLÜ MÜRŞÜD ZAUR
5. AĞAYEV MİRKAMAL CƏLAL
6. HEYDƏRZADƏ GÜNEL FİKRƏT
7. VƏLİYEVA BƏNÖVŞƏ ƏFQAN
8. QULİYEV NƏBİ AYDIN
9. MİRZƏYEVA AYTƏN ELDAR
10. ƏKBƏROVA NURANƏ ƏFLATUN
2Bakı şəhəri statistika idarəsi, İnsan resursları, hüquq və sənədlərlə iş sektoruməsləhətçi11. BABAYEVA MAHİRƏ FƏXRƏDDİN
12. DÜNYAMALİYEVA MƏTANƏT NƏRİMAN
3Bakı şəhəri statistika idarəsi, Maliyyə və təsərrüfat sektorubaş məsləhətçi13. ƏSGƏROV RİZVAN RİZVAN
4Bakı şəhəri statistika idarəsi, Sosial statistika sektoruməsləhətçi14. ƏLİYEVA NURANƏ QASIM
15. İSGƏNDƏROVA AYGÜN NATİQ
5Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektorubaş məsləhətçi16. CAVADOVA İLAHƏ İSLAM
6Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi17. BAYRAMOV QABİL FİRDOVSİ
18. ƏSƏDZADƏ DƏRYA ALLAHYAR
7Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi19. DAŞDƏMİROV TURAL QÜDRƏT
20. QULİYEVA NÜŞABƏ GÜLƏHMƏD
21. SALEHOVA NƏRMİN SƏMƏD
22. ƏLİZADƏ ƏFLATUN NƏSİB
23. BABAYEVA MAHİRƏ FƏXRƏDDİN
24. YUSİFOVA İLAHƏ XEYRƏDDİN
25. QURBANOVA AYNUR QURBAN
26. NURİ ADƏM ALİM
27. ƏHMƏDOV ORXAN FƏRASƏT
28. PAŞAYEVA AYŞƏN RASİM
29. İSMAYILOVA LEYLA FƏXRƏDDİN
30. İSGƏNDƏRLİ SARA NAMİK
31. BƏKİRLİ ALLAHVERDİ FƏRMAN
32. İSMAYILOV ORXAN ŞAHMURAT
8Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi33. HÜSEYNOV TOĞRUL FAİQ
9Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi34. BABAYEV QASIM BALOĞLAN
10Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi35. AXUNDOV SALEH ABDUL RZA
11Bakı şəhəri statistika idarəsi, Həyat keyfiyyətinin statistikası sektoruməsləhətçi36. NƏCƏFZADƏ FAMİL NƏCƏF


5. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Repatriasiya Departamentiaparıcı məsləhətçi1. TALIBOV NAZİM MƏTLƏB
2. MƏMİŞOVA ÜLVİYYƏ VALEH
3. VERDİYEV AZƏR XƏQANİ
4. MURADOV CAVİD ELDAR
5. HƏSƏNLİ AYŞƏN ARİF
6. MƏSTƏLİYEVA NURİDƏ BAYRAM


6. Tarif (qiymət) Şurasının Katibliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq, kadrlar və təşkilatı işlər şöbəsi, Hüquq, kadrlar və ümümi işlər sektoruaparıcı məsləhətçi1. ALLAHVERDİYEVA ŞƏHLA UFADDİN


7. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. ABBASLI NAHİD NƏSRƏDDİN
2məhkəmə iclasının katibi2. MURQUZOV ELMİR İLQAR
3. ABBASLI ƏSGƏR ƏBÜLFƏT


8. Bakı Şəhəri Pirallahı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. HƏBİYEV MİRSƏMƏD MİRSEYFULLA


9. Sabirabad Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - kompyuter proqramçısı 1. ƏSGƏROV MƏHƏMMƏDƏLİ TOFİQ