15 oktyabr 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(15.12.2018)


1. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Maliyyə şöbəsi, Maliyyə sektoruaparıcı məsləhətçi1. ƏFƏNDİYEV EMİL MUSA
2Təhsilin inkişafı proqramları şöbəsi, Keyfiyyətin təminatı sektoruaparıcı məsləhətçi2. ƏMRAHLI İLAHƏ MÜRŞÜD
3. HÜSEYNOVA SƏFURƏ İSMAYIL
4. ƏHMƏDZADƏ GÜNAY ŞÖHRƏT
5. RZAYEVA GÜLNARƏ VİLAYƏT
6. BAYRAMOVA NƏRMİN LƏTİF


2. Energetika Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Daxili nəzarət şöbəsi, İnzibati-təşkilati nəzarət sektoruməsləhətçi1. ƏZİMZADƏ RƏNA FİKRƏT
2. BAXIŞLI AYTƏN FƏRMAN
3. YUSUBOVA ARZU SÜLEYMAN
2Strateji proqramlar və islahatlar şöbəsiməsləhətçi4. KƏRİMOV İLDIRIM ƏLİ
5. ÇIRAQƏLİYEVA FATİMƏ ƏMİR


3. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ətraf mühit siyasəti, ekoloji vəziyyətin təhlili və qiymətləndirilməsi şöbəsi, Ətraf mühitin keyfiyyətinin və ekoloji risklərin qiymətləndirilməsi, tullantıların idarə olunmasının təşkili sektoruaparıcı məsləhətçi1. HƏSƏNOVA QIZILGÜL ŞAHİN
2Ekoloji maarifləndirmə və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi, Mətbuatla (kütləvi informasiya vasitələri ilə) iş sektoru (mətbuat katibliyi)aparıcı məsləhətçi2. MƏMMƏDOVA PƏRVANƏ ELMAN
3. QARAYEV EMİN ZAKİR


4. Ailə, Qadın və Uşaq problemləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Kadr və kargüzarlıq şöbəsiböyük məsləhətçi1. ƏMİROVA İLAHƏ NADİR
2. AĞAZADƏ GÜNAY ZAKİR
3. HÜSEYNOVA GÜNAY FAİQ


5. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin aparatıməhkəmə iclasının katibi1. ƏZİZOV ƏZİZXAN İMAN
2. ƏHMƏDOV OQTAY ETİBAR


6. 2 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
12 saylı Bakı İnzibati-İqtisadi Məhkəməsihakimin köməkçisi1. EMİNZADƏ EMİN ETİBAR


7. Sumqayıt İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1hakimin köməkçisi1. KAZIMOVA İRADƏ SƏLİM
2. QULUZADƏ HÜSEYN RASİM


8. Abşeron Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Abşeron Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. MƏMMƏDOVA ÜLVİYYƏ NİZAMİ
2. MİRZƏZADƏ ŞƏBNƏM ÇİNGİZ
3. TAĞIYEV RƏŞAD PƏRVİZ


9. Saatlı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Saatlı Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. RÜSTƏMOVA ƏMİNƏ PÜNHAN


10. Sumqayıt Şəhər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Şəhər Məhkəməsihakimin köməkçisi1. ƏSGƏROVA LƏMAN FƏXRƏDDİN
2. MURADOVA ÜLKƏR TALEH
3. QULUZADƏ HÜSEYN RASİM
4. MƏMMƏDLİ ƏBÜLFƏZ NAMİQ