13 fevral 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(24.04.2018)


1. Səhiyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Səhiyyə obyektləri şəbəkəsinin inkişafının planlaşdırma şöbəsidövlət orqanı aparatında şöbə müdiri - şöbə müdiri 1. ABBASOV ƏLİ ABBAS


2. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Baş Dövlət Texniki Nəzarət Müfəttişliyi, Bakı şəhər müfəttişliyimərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbəri - rəis 1. KƏRİMOV RZA ADİL
2Baş Dövlət Texniki Nəzarət Müfəttişliyi, Xaçmaz rayon bölməsi üzrə Müfəttişlikbaş məsləhətçi2. RƏHİMOV ƏLİBƏY GÜLƏLİ
3Baş Dövlət Texniki Nəzarət Müfəttişliyi, Qusar rayon bölməsi üzrə Müfəttişlikbaş məsləhətçi3. ZİYADXANOV ŞIXQAYIB USTABALA
4Lerik Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri4. ZAHİDOV MAHMUD ABBAS
5Gədəbəy Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri5. NAĞIYEV ASƏF FİRUDİN
6Goranboy Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri6. ƏHMƏDOV ZİYAT ƏLƏS
7Oğuz Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri7. ƏLİYEV AZAD SANİ
8Qazax Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri8. PƏNAHOV HƏMİD TƏŞKİLAT
9Qubadlı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri9. QULİYEV ƏNVƏR SURXAY
10Saatlı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri10. ƏSƏDOV AĞA ZİYAD
11Samux Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri11. HƏSƏNOV RAHİL QURBAN
12İmişli Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 12. MƏHƏRRƏMOV SƏLİM İLDIRIM
13İsmayıllı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 13. HƏSƏNOV HƏSƏN İNQİLAB
14Şəmkir Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri14. YUSİBOV KAMİL ASTAN
15Cəbrayıl Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri15. ŞİRİNOV ŞAHİN BƏYİŞ
16Balakən Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri16. ŞƏRİFOV MƏHƏMMƏD ŞİRİN
17Beyləqan Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri17. MƏMMƏDOV XALİQ İMAMVERDİ
18Biləsuvar Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri18. QULİYEV RAFAİL CƏBRAYIL
19Göygöl Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 19. AVAZOV ATƏŞ ŞƏRİF
20Lənkəran Şəhər Kənd Təsərrüfatı İdarəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 20. RZAYEV TOFİQ TƏYYUB
21Quba Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 21. XUDAVERDİYEV ALLAHVERDİ ALLAHQULU
22Ağsu Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri22. ABDULLAYEV ELXAN GÜLXAN
23Şəki Şəhər Kənd Təsərrüfatı İdarəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 23. YUSİBOV MEHMAN ƏHMƏD
24Ucar Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 24. MEHTİYEV ƏBİL AĞAHÜSEYN
25Ağdaş Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri25. BAXIŞOV ELSEVƏR SABİR
26Ağcabədi Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri26. SÜLEYMANOV ABBAS QURBAN
27Siyəzən Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsimərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri27. HÜSEYNOV ƏNVƏR ƏLBALA
28Xocavənd Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 28. MUSTAFAYEV RƏFAİL RƏŞİD
29Zəngilan Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 29. SƏMƏDOV MÖHÜBBƏT MƏHƏMMƏD
30Yardımlı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 30. İSMAYILOV FƏXRƏDDİN BAXIŞ
31Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Kənd Təsərrüfatı Layihələri və Kreditlərinin İdarə edilməsi üzrə Dövlət Xidməti, Hüquq, kadr və kargüzarlığın təşkili şöbəsi, Kargüzarlıq sektorusektor müdiri31. XƏLİLOVA DÜNYAXANIM RƏHİM
32Masallı Rayon Kənd Təsərrüfatı İdarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının yerli bölmələrinin rəhbəri - rəis 32. NURİYEV SEYMUR MALİK


3. Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Məşqulluq Xidməti, Nəsimi rayon Məşğulluq Mərkəzi, Aktiv məşğulluq tədbirləri sektorubaş məsləhətçi1. İSAYEV QADİR BALƏHMƏD


4. Dövlət Statistika Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Cəbrayıl rayon statistika idarəsi, Rəhbərlikmərkəzi icra hakimiyyəti orqanı tabeliyində olan orqanın rəhbərinin müavini - rəhbərin müavini 1. MƏMMƏDLİ MUSA NAMİQ