14 mart 2018-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üçün
müsabiqə üzrə müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(20.09.2018)


1. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Şəhəri üzrə Baş Maliyyə İdarəsi, İdarənin rəhbərliyibaş məsləhətçi - xüsusi işlər üzrə 1. MUSTAFAZADƏ TURAL RAMİZ
2. QASIMZADƏ ZİYA ELMİR
2Maliyyə xidmətləri üzrə siyasət şöbəsi, Maliyyə xidmətləri üzrə siyasət və büdcə proqnozu sektoruaparıcı məsləhətçi3. BEHBUDOV ZAMİN RAMİZ
4. RƏHİMOV PƏRVİN NAZİM
5. QULUZADƏ FİDAN ƏLİBƏY
6. CƏFƏRZADƏ-ƏLİYEVA SEVDA HƏSƏN
7. NƏSİBOVA AİDƏ XOŞBƏXT


2. Mədəniyyət Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi - Xocalı rayonu üzrə nümayəndə 1. BƏŞİROV RUSLAN ŞÜKÜR
2İsmayıllı Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi - Şamaxı rayonu üzrə nümayəndə 2. TAĞIZADƏ RƏFAİL VAHİD
3Bərdə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi - Mingəçevir şəhəri üzrə nümayəndə 3. SADƏDDİNOVA ŞƏLALƏ FAZİL
4Azərbaycan Respublikasının Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası üzrə Dövlət Xidməti, Rəhbərlikbaş məsləhətçi - hüquqşünas 4. NAMAZOV AZƏR ZARKARA


3. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Hüquq şöbəsi, Normativ hüquqi təminat sektorubaş məsləhətçi1. ƏLİZADƏ GÜNEL ƏHMƏD
217 saylı Ərazi Ekologiya və Təbii Sərvətlər Şöbəsi, Rəhbərlikməsləhətçi - hüquq üzrə 2. BABAYEV ZAUR QUBAT


4. Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Arxitektura şöbəsiböyük məsləhətçi1. ŞAHTAXTİNSKİ HİDAYƏT AĞA


5. Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət əmlakının idarə edilməsi və səmərəli istifadəsinə nəzarəti şöbəsişöbə müdirinin müavini 1. KƏRİMOV RÜFƏT SƏDRƏDDİN
2. MANSUROV ZÜLFÜQAR HÜSEYNBALA
210 saylı Ərazi Şöbəsi (Ucar, Kürdəmir, Zərdab, Göyçay), Ucar rayonuməsləhətçi3. ABBASOV ƏLABBAS ABBAS
3Torpaqların Dövlət İdarəetməsinin Təşkili üzrə Dövlət Agentliyi, Torpaqların dövlət idarəetməsinin təşkili və torpaq münasibətlərinin tənzimlənməsi şöbəsiaparıcı məsləhətçi4. ƏHMƏDOV SAMİT FƏXRƏDDİN
4Daşınmaz Əmlakın Kadastrı və Ünvan Reyestri Xidməti, Yerquruluşu, torpaq kadastrı və torpaq monitorinqi şöbəsişöbə müdirinin müavini5. MƏHƏRRƏMOV CAMALƏDDİN İLDIRIM


6. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ucar bölgəsi üzrə şöbəregionlar üzrə şöbə müdiri1. TAĞIYEV RASİM NAĞI


7. Şamaxı Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məsləhətçi - məhkəmə iclas katibi 1. ABDULLAYEV ƏSGƏR YADİGAR