Müsahibələrin keçirilməsi qrafiki

15 dekabr 2017-ci il tarixdə elan edilmiş ümumi müsahibədə qeydə alınmış
namizədlərlə müsahibələrin keçirilmə qrafiki və nəticələri haqqında
M Ə L U M A T (22.01.2018)


Qeyd: Müsahibələr qrafik üzrə şərti müəyyən edilmiş korpuslarda keçiriləcəkdir:
1-ci korpus: Azərbaycan Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzi (Gənclik binası, AZ1110, Bakı şəhəri, K.Rəhimov küçəsi, 874-cü məhəllə);

Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi
Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi
Gənclər və İdman Nazirliyi
Dövlət Statistika Komitəsi
İqtisadiyyat Nazirliyi
Səhiyyə Nazirliyi
Təhsil Nazirliyi

Namizədin şəxsi koduVəzifənin
kodu
Struktur bölmənin adıVəzifənin adıTarixVaxtMüsahibə yeriYekun BalVəzifəyə uyğunluqQeyd
1.Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi  Yuxarı
11074927, SƏFƏROV AFTANDİL MƏMMƏD107124Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinə və təbii ehtiyatlara dair qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi-müfəttiş01.02.201810:151-ci korpus--
21074931, ABDULLAYEV SAMİR ŞİKAR107124Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinə və təbii ehtiyatlara dair qanunvericiliyin icrasına nəzarət sektoruaparıcı məsləhətçi-müfəttiş01.02.201811:001-ci korpus--
31074923, MƏMMƏDOV MEHMAN İSGƏNDƏR107125Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamenti, Təhlükəli tullantılar sektoruməsləhətçi01.02.201811:451-ci korpus--
41074925, HƏSƏNOV İLKİN QƏLƏNDƏR107141Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi01.02.201814:151-ci korpus--
51074933, HÜMMƏTOV TURAL NAMİQ107141Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi01.02.201815:001-ci korpus--
61074934, MƏMMƏDOV VÜSAL SƏRTİB107141Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi01.02.201815:451-ci korpus--
71074935, MƏMMƏDOV ANAR VİLAYƏT107141Maliyyə və təsərrüfat şöbəsi, Təsərrüfat sektoruaparıcı məsləhətçi01.02.201816:301-ci korpus--
81074924, SƏMƏDOV KAMRAN MƏHƏMMƏD1071423 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş02.02.201810:151-ci korpus--
91074928, MƏHƏRRƏMOV RAFİK NƏRİMAN1071423 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş02.02.201811:001-ci korpus--
101074943, AĞAYEV EYTİRAM FAZİL1071423 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş02.02.201811:451-ci korpus--
111074936, CAHANGİROVA CƏMİLƏ HİDAYƏT107132Zəngilan rayon Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Torpaq, su ehtiyatları, atmosfer havasının və floranın (meşə) mühafizəsi sektoruməsləhətçi02.02.201814:151-ci korpus--
121074940, MƏMMƏDOV SABİR İSA107132Zəngilan rayon Ekologiya və Təbii Sərvətlər İdarəsi, Torpaq, su ehtiyatları, atmosfer havasının və floranın (meşə) mühafizəsi sektoruməsləhətçi02.02.201815:001-ci korpus--
131074926, KƏRİMOV ELDƏNİZ MƏMMƏDHADI10714417 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Rəhbərlikbaş mühasib02.02.201815:451-ci korpus--
141074937, NAĞIYEVA RİNA ZEYNALABDİN1071305 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsibaş mühasib02.02.201816:301-ci korpus--
151074930, CƏFƏROV YASİN İSMAYIL107143Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyi, Kartoqrafiya və poliqrafiya şöbəsiböyük məsləhətçi05.02.201810:151-ci korpus--
161074942, HACIYEV SABİR GÜLMƏMMƏD10713315 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektoruməsləhətçi05.02.201811:001-ci korpus--
171074929, QURBANOV SABİR AĞAƏLİ1071465 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsi sektoruməsləhətçi-müfəttiş05.02.201811:451-ci korpus--
181074939, BƏDƏLOV ATAXAN ƏKBƏR107129Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamenti, Ətraf mühitin mühafizəsinin təşkili, təhlili və ətraf mühitdən istifadənin tənzimlənməsi sektorubaş məsləhətçi05.02.201814:151-ci korpus--
191074938, ABBASOV SÖHRAB AYDIN107147Meşələrin İnkişafı Departamenti, Meşə bərpası və meşəsalma sektorusektor müdiri - direktor müavini05.02.201815:001-ci korpus--
201074941, ABBASOV ELŞAN LİTVİN1071404 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Rəhbərlikşöbə müdirinin müavini05.02.201815:451-ci korpus--
211074932, MƏMMƏDOV ZEYNƏDDİN XUDAKƏRƏM1071348 saylı ərazi ekologiya və təbii sərvətlər şöbəsi, Ətraf mühitin mühafizəsi sektorusektor müdiri05.02.201816:301-ci korpus--
2.Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi  Yuxarı
11052010, ƏLİYEV SÜLEYMAN HƏSƏN105063Gəncə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi (Samux rayonu üzrə nümayəndə)06.02.201810:151-ci korpus--
21052019, HƏSƏNOV İLKİN MAYIL105063Gəncə Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi (Samux rayonu üzrə nümayəndə)06.02.201811:001-ci korpus--
31052011, ƏLİYEV ASİF CAMAL105066Ağcabədi Regional Mədəniyyət və Turizm İdarəsibaş məsləhətçi (Laçın rayonu üzrə nümayəndə)06.02.201811:451-ci korpus--
41052009, ƏSGƏROVA AYSEL ZAHİR105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi06.02.201814:151-ci korpus--
51052012, AĞAKİŞİYEVA ZÜMRÜD YAQUB105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi06.02.201815:001-ci korpus--
61052013, MUSTAFAYEV XANLAR MUXTAR105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi06.02.201815:451-ci korpus--
71052014, RƏHİMOV PƏRVİN NAZİM105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi06.02.201816:301-ci korpus--
81052015, VƏLİYEV ELVİN MAYIL105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi07.02.201810:151-ci korpus--
91052016, MƏHƏRRƏMOV ELŞƏN YUSİF105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi07.02.201811:001-ci korpus--
101052017, ƏMİROVA İLAHƏ NADİR105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi07.02.201811:451-ci korpus--
111052018, QURBANOVA SEVİNC MAHAL105065Sənədlər və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsibaş məsləhətçi07.02.201814:151-ci korpus--
3.Gənclər və İdman Nazirliyi  Yuxarı
11062018, QULİYEVA SƏADƏT MÜSLÜM106035Ağcabədi rayon Gənclər və İdman İdarəsiaparıcı məsləhətçi (gənclər sahəsi üzrə)07.02.201815:001-ci korpus--
4.Dövlət Statistika Komitəsi  Yuxarı
11323122, ƏLİSOY SƏRRAF BƏYBALA132233Siyəzən rayon statistika idarəsirəis müavini07.02.201815:451-ci korpus--
21323123, MƏMMƏDOVA GÜLSURƏ İBRƏHİM132233Siyəzən rayon statistika idarəsirəis müavini07.02.201816:301-ci korpus--
5.İqtisadiyyat Nazirliyi  Yuxarı
11032131, MANSUROV RZA SALEH103150Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Sahibkarlığın inkişafı şöbəsi, Analitik sektorbaş məsləhətçi08.02.201810:151-ci korpus--
21032132, ASLANOV ELNUR MƏHƏMMƏD103150Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Sahibkarlığın inkişafı şöbəsi, Analitik sektorbaş məsləhətçi08.02.201811:001-ci korpus--
31032120, TALIBOV TURAN GÜLAĞA103151Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Maliyyə və təminat şöbəsi, Mühasibatlıq və təminat sektorusektor müdiri08.02.201811:451-ci korpus--
41032121, HÜSEYNOV KƏRİM ELDAR103151Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Maliyyə və təminat şöbəsi, Mühasibatlıq və təminat sektorusektor müdiri08.02.201814:151-ci korpus--
51032124, ƏZİMOV ŞAHİN QADİR103151Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Maliyyə və təminat şöbəsi, Mühasibatlıq və təminat sektorusektor müdiri08.02.201815:001-ci korpus--
61032150, ABDULLAYEVA LALƏ BƏHRUZ103151Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Maliyyə və təminat şöbəsi, Mühasibatlıq və təminat sektorusektor müdiri08.02.201815:451-ci korpus--
71032119, VƏLİYEV RAFİQ UĞUR103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201810:151-ci korpus--
81032125, ABASOV ƏLƏDDİN ZAKİR103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201811:001-ci korpus--
91032127, QULİYEV KAMRAN SAYAD103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201811:451-ci korpus--
101032128, HÜSEYNOV ELYANAR MAARİF103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201814:151-ci korpus--
111032130, MUSTAFAYEVA ZÜLFİYYƏ SADIX103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201815:001-ci korpus--
121032133, ABBASOV ŞƏMSƏDDİN VÜQAR103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201815:451-ci korpus--
131032147, CƏFƏROVA NƏRMİN BƏŞİR103152Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Kadr və kargüzarlıq sektoruböyük məsləhətçi09.02.201816:301-ci korpus--
141032118, HƏSƏNOV RƏŞAD FƏRHAD103154Sənaye şöbəsi, Emal sənayesi sektorusektor müdiri12.02.201810:151-ci korpus--
151032123, MƏMMƏDOV ELMAR ELŞAD103154Sənaye şöbəsi, Emal sənayesi sektorusektor müdiri12.02.201811:001-ci korpus--
161032149, QULUYEV ELMƏDDİN ƏLİHÜSEYN103154Sənaye şöbəsi, Emal sənayesi sektorusektor müdiri12.02.201811:451-ci korpus--
171032126, RAMAZANOVA MAYRE İLYASOVNA103155Strateji planlaşdırma və proqnozlaşdırma şöbəsi, Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil sektorusektor müdiri12.02.201814:151-ci korpus--
181032129, XXX AYDAN VÜSƏT103155Strateji planlaşdırma və proqnozlaşdırma şöbəsi, Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil sektorusektor müdiri12.02.201815:001-ci korpus--
191032145, BƏKİROV ELŞƏN KAMALƏDDİN103155Strateji planlaşdırma və proqnozlaşdırma şöbəsi, Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil sektorusektor müdiri12.02.201815:451-ci korpus--
201032146, HƏŞİMZADƏ RAMİN SARUBALA103155Strateji planlaşdırma və proqnozlaşdırma şöbəsi, Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil sektorusektor müdiri12.02.201816:301-ci korpus--
211032122, İSMAYILOV İSMAYIL YASİF103153Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Sahibkarlığın inkişafı şöbəsi, Sahibkarlarla və müvəkkil kredit təşkilatları ilə iş sektoruböyük məsləhətçi13.02.201810:151-ci korpus--
221032148, RÜSTƏMLİ ÖZAL RƏHMAN103153Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu, Sahibkarlığın inkişafı şöbəsi, Sahibkarlarla və müvəkkil kredit təşkilatları ilə iş sektoruböyük məsləhətçi13.02.201811:001-ci korpus--
6.Səhiyyə Nazirliyi  Yuxarı
11082003, SEYİDƏLİYEVA LEYLA FƏRHAD108028Tibbi yardımın təşkili şöbəsiaparıcı məsləhətçi13.02.201811:451-ci korpus--
7.Təhsil Nazirliyi  Yuxarı
11090003, ƏFƏNDİZADƏ SƏBUHİ ZAHİD109002Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Peşə təhsili müəssisələrinin idarəedilməsi, keyfiyyətin təminatı və monitorinq şöbəsişöbə müdiri13.02.201814:151-ci korpus--
21090005, ƏLİLİ AMİL AĞAİSMAYIL109002Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Peşə təhsili müəssisələrinin idarəedilməsi, keyfiyyətin təminatı və monitorinq şöbəsişöbə müdiri13.02.201815:001-ci korpus--
31090002, YUSİFOV VÜSAL MEHMAN109003Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Peşə təhsili müəssisələrinin idarəedilməsi, keyfiyyətin təminatı və monitorinq şöbəsiŞöbə müdirinin müavini13.02.201815:451-ci korpus--
41090004, BƏDİRXANOV ZAMİN ƏDALƏT109003Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, Peşə təhsili müəssisələrinin idarəedilməsi, keyfiyyətin təminatı və monitorinq şöbəsiŞöbə müdirinin müavini13.02.201816:301-ci korpus--